Złota biżuteria i ozdoby mogą w niezwykły sposób poprawić wygląd fizyczny kobiety. Każda część kobiecego ciała może być ozdobiona złotymi ozdobami, takimi jak kolczyki, naszyjniki, pierścionki, bransoletki, maang tikka itp. Kiedy mówimy o wzorach Gold maang tikka, ma to swoje znaczenie w ozdobach jubilerskich. Służy do ozdabiania kobiecego czoła.

najnowsza-maang-tikka-pozłacana-biżuteria-projekty

Różne rodzaje wzorów Maang Tikka w kolorze złotym:

Jest tak wiele stylów, a odmiany są dostępne dla Gold maang tikka, sprawdźmy 15 najlepszych wzorów gold maang tikka od nich.

1. Nadwymiarowa złota Maang Tikka:

Nadwymiarowy złoty Maang Tikka

Nadwymiarowa złota tikka Maang najlepiej sprawdza się w przypadku ślubu. Panna Młoda, która chce wyglądać wyjątkowo i wyjątkowo w dniu swojego ślubu, a potem może wybrać dowolną dużą złotą tikkę Maang wysadzaną kamieniami lub kryształami. Ta kolorowa maang tikka może dodać wdzięku Twojemu wyglądowi i sprawić, że będziesz wyróżniać się jako panna młoda o najlepszym wyglądzie ślubnym.

2. Projekt Jhumar Maang Tikka:

Jhumar Maang Tikka Design

Jhumar maang tikka to jeden z popularnych projektów, na który obecnie istnieje zapotrzebowanie. Można go nosić po lewej stronie czoła lub regularnie nosić na środku czoła. Jhumar maang tikka jest dostępna w różnych wzorach i stylach. Złote wzory Jhumar maang tikka mogą dodać bogatego uroku Twojemu ogólnemu wyglądowi.

3. Borla Maang Tikka w złocie:

Borla Maang Tikka w kolorze złotym

Borla Maang tikka jest bardzo popularna wśród kobiet z Radżastanu i Haryany. Borla maang tikka występuje w różnych wzorach wysadzanych perłami, kamieniami i kryształami. Nadaje szykowny wygląd Twojej osobowości. Pięknie wygląda z idealnym przedziałkiem włosów wykonanym od środka głowy.

4. Jednostronnie złoty projekt Maang Tikka:

Jednostronnie złoty projekt Maang Tikka

Styl boczny Maang tikka jest obecnie bardzo popularny, zwłaszcza wśród panny młodej. Ozdabia Cię z dwóch stron, gdyż sznurki boczne opadają na jedną stronę czoła, a środkowy umieszczony tradycyjnie na środku głowy. Może to być noszone przez panny młode lub inne młode dziewczyny, zawsze daje majestatyczny wygląd noszącemu.

5. Styl wisiorka Maang Tikka:

Styl wisiorek Maang Tikka

Styl wisiorka Maang tikka jest szeroko stosowany przez kobiety w każdym wieku. Styl wisiorka jest bardzo popularnym wzorem w kategorii Gold Maang Tikka. Najlepsze w tym stylu jest to, że pasuje do wszystkich kształtów twarzy. Może to być idealna biżuteria na wszystkie okazje i festiwale.

6. Jednopoziomowy złoty Matha Pattis:

Jednopoziomowy złoty Matha Pattis

Jeszcze jeden styl maang tikka, który swoim modnym wyglądem rządzi światem ozdób, oba sznurki matha Patti opadają po obu stronach czoła i nadają królewski wygląd w elegancki sposób. Ale użytkownik powinien być świadomy tego rodzaju matha pattis, aby pozostać na swoim miejscu.

7. Wielopoziomowa Matha Pattis w złocie:

Wielopoziomowa Matha Pattis w złocie

Ten jest taki sam jak jednopoziomowy matha pattis, ale istnieje różnica w liczbie łańcuchów po obu stronach. Wielopoziomowa matha Patti jest najczęściej noszona przez panny młode na ich ślubie, nadając kobiecie pełny ślubny wygląd. Wyglądaj najlepiej w dniu ślubu, ozdabiając tę ​​piękną matkę Patti swoimi kostiumami ślubnymi.

8. Sznurki perłowe Maang Tikka:

Perłowe struny Maang Tikka

Tego rodzaju perłowe wzory Maang tikka w kolorze złotym są również częścią matha pattis, jedyną różnicą sznurków. W tym centrum składa się ze złota, a sznurki są wykonane z perłowych koralików. Wygląda bardzo ładnie na użytkowniku. Połączenie go z konwencjonalnymi strojami może wywołać zazdrość ludzi.

9. Chaand Baali Maang Tikka w złocie:

Chaand Baali Maang Tikka w złocie

Tikka Chaand Baali Maang ma kształt półksiężyca. Tego rodzaju maang tikka można znaleźć w różnych stylach i wzorach. Można go nosić na każdą specjalną okazję. Najlepszą rzeczą w tym chaand Baali maang tikka jest to, że panna młoda i inne dziewczyny mogą go nosić.

10. Maang Tikka z białym kamieniem:

Maang Tikka . nabijany białym kamieniem

Nabijany maang tikka z kundanami nigdy nie wychodzi z mody. Jest idealną biżuterią, ozdobą poprawiającą wygląd dzięki nigdy nie wyblakłemu wzornictwu. Maang tikka ma ładny design z pięknymi przezroczystymi kamieniami. Bądź tradycyjnie piękna, nosząc tę ​​wysadzaną kamieniami maang tikka na czole, na każdy ślub lub imprezę towarzyską.

11. Meenakari Gold Maang Tikka dla dziewczynek:

Meenakari Gold Maang Tikka dla dziewczynek

Projekty Meenakari Jewelry są szeroko dostępne w kolekcjach ślubnych. Meenakari Praca w modelach maang tikka jest bardzo popularna wśród kobiet. Ten wysoko wykończony kawałek tikka Meenakari Gold będzie idealnym wyborem do uzupełnienia Twojego tradycyjnego wyglądu.

12. Pearl Studded Maang Tikka dla nowożeńców:

Perłowe ćwieki Maang Tikka dla nowożeńców

Biżuteria zaprojektowana z pereł ma swoje znaczenie. Widzimy wiele osób, które zawsze lubią nosić tylko perłowe ozdoby ze względu na ich lśniący i wysokiej klasy wygląd. Złote wzory Maang tikka mają doskonałe wykończenie wysadzane perłami, które wystarczą, aby poprawić Twój wygląd.

13. Upuszcza Maang Tikkę:

Zrzuca Maang Tikka

Maang Tikka z kroplami może upiększyć kobiecy wygląd. Kiedy krople spadają na twoją głowę, dodają blasku twojej twarzy. Można znaleźć wiele kropli, takich jak krople perłowe, krople kamienne, krople złota itp.

14. Lakshmi Maang Tikka Gold na ślub:

Lakshmi Maang Tikka Złoto na wesele

Złote wzory Lakshmi Maang tikka są bardzo rzadkim stylem w Gold Maang tikka, ale mają swój własny urok i styl, aby wyróżniać się spośród innych. Zasadniczo te Lakshmi Maang Tikka mają Złotą Ikonę Bogini Lakszmi jako centralny wisiorek, co zapewnia odważny i piękny wygląd.

15. Borla ze złotem Chaand Bali Maang Tikka:

Borla z Chaand Bali Maang Tikka Gold

Jest to styl maang tikka, który doskonale łączy Borla z chaand baali. Połączenie go z pięknym naszyjnikiem może uzupełnić twój etniczny wygląd. Idealne połączenie Borla i chaand baali dodaje etnicznej i klasycznej atrakcyjności Twojej osobowości.

Złota Maang tikka to typowa indyjska ozdoba używana głównie przez kobiety zamężne w całym kraju. Jak widzimy, współczesna kobieta nie lubi iść na kompromis, zwłaszcza jeśli chodzi o piękny i oszałamiający wygląd, ale połączenie idealnego ubrania z pięknym kawałkiem złota maang tikka może zrobić to wszystko za Ciebie.

Noszenie złotej maang tikka na czole wystarczy, aby zwrócić na siebie uwagę innych. Więc jeśli chcesz wyglądać inaczej niż inni i chcesz być przyciągającą wzrok osobowością w funkcji, możesz wybrać jeden ze złotych wzorów maang tikka, a będziesz gotowy do obnoszenia się z nowym sobą.