Ciąża to piękne doświadczenie w życiu każdej kobiety. Ale wiąże się to z pewnym problemem, takim jak nudności i powiększający się brzuch. Normalnie kobieta zawyżałaby sukienkę, spódnice lub zwiewne suknie. Jedną z doskonałych opcji tradycyjnych ubrań ciążowych są jeansy ciążowe. Noś dżinsy ciążowe ze zwykłym t-shirtem lub topami, dodaj kilka akcesoriów i będziesz kołysać się w promiennej skórze.

Designerskie krótkie i długie dżinsy ciążowe:

Dżinsy ciążowe są dostępne w różnych typach i kolorach, takich jak biały i czarny, oto kilka najlepszych długich dżinsów ciążowych dla wysokich kobiet.

1. Jeansy ciążowe Boot Cut:

Dżinsy ciążowe z wycięciem na buty

Boot cut Maternity Jeans to najbardziej znany styl wśród dżinsów ciążowych. Jest taki sam jak zwykły krój buta, który ma niewielki otwór na nogawki. Są najlepszą opcją w Twojej szafie ciążowej. Możesz nosić top lub t-shirt, według własnego uznania.

2. Dżinsy ciążowe z rozszerzanymi nogawkami:

Dżinsy ciążowe z rozszerzanym dołem

Dżinsy ciążowe Flare Bottom mają wygodne dopasowanie w talii. Te dżinsy są obcisłe do kolan i lekko rozszerzane. Nie są tak dramatyczne. Nadaje wydłużony wygląd. Flara kieruje uwagę w dół. Top bez rękawów lub koszula wsunięta do środka dodają uroku Twojemu wyglądowi.

3. Obcisłe dżinsy ciążowe dla kobiet:

Obcisłe jeansy ciążowe dla kobiet

Jeansy skinny to nowy styl w świecie denimu. Po co poświęcać swój styl nawet w ciąży? Ma taki sam krój, jak wszelkie obcisłe dżinsy. Jest ogólnie ciasny i ma wystarczająco dużo miejsca na brzuch. Możesz nosić rozkloszowany top, długie t-shirty, cokolwiek na nim.

4. Dżinsy ciążowe do kostek:

Dżinsy ciążowe do kostek

Dżinsy ciążowe do kostek to jeansy ciążowe o długości do kostki. Te dżinsy zapewniają długość. Możesz połączyć go z długimi kurtami lub rozkloszowanymi topami. Duże perły lub długie łańcuszki są idealnym dodatkiem do tego looku.

5. Proste dżinsy ciążowe:

Proste dżinsy ciążowe

Siedzi w talii i ma dopasowanie do kolan. Zwykle jest prosto z kolana. Czasami proste dżinsy ciążowe są proste od talii. Nosisz swobodną koszulkę lub podwijasz rękawy koszuli. To rodzaj dżinsów, w których możesz żyć.

6. Bezszwowe dżinsy ciążowe:

Dżinsy ciążowe bezszwowe

Bezszwowe dżinsy ciążowe są stworzone z myślą o wygodzie przyszłej mamy. Nie ma łączenia ani szwu. Czuje się jak spodnie do jogi. Możesz nawet w nich spać. Seamless Maternity to spory hit w przyszłej mamie.

7. Dżinsy ciążowe w dużych rozmiarach:

Dżinsy ciążowe w dużych rozmiarach

Dżinsy ciążowe w dużych rozmiarach są przeznaczone dla kobiet w ciąży w dużych rozmiarach. Takie dżinsy zapewniają ten sam komfort i wygląd. Są to zwykle wycięte na buty lub rozkloszowane. Można go połączyć z dowolnym zwykłym t-shirtem lub topem. Występuje w różnych odcieniach i rozmiarach.

8. Dżinsy ciążowe Capri:

Jeansy ciążowe Capri

Jeansy ciążowe Capri są przeznaczone dla młodych kobiet w ciąży. Są one zwykle noszone na spacery lub ćwiczenia. Ma długość do połowy łydki. Można go nosić z t-shirtem i ma też młody wygląd.

9. Dżinsy ciążowe ze stretchem:

Dżinsy ciążowe ze stretchem

Dżinsy ciążowe ze stretchem są wykonane z elastycznego materiału denim. Pasuje do Ciebie przez całą ciążę. Materiał dżinsów ciążowych ze stretchem jest miękki, oddychający i nigdy nie wyglądał tak dobrze. Daje taki sam chłód jak dżins. Zwykle te dżinsy mają podpórki na brzuch. Ma krój buta i dopasowany krój. To błogosławieństwo dla pracujących kobiet w ciąży i po raz drugi przyszłej mamy.

Więc teraz jesteś w ciąży, ale nie chcesz rezygnować z dżinsów i nie chcesz rezygnować ze swojego komfortu. W takim razie dżinsy ciążowe są tutaj, aby cię uratować. Nadal możesz wyglądać tak fantastycznie, jak wcześniej. To twoje ciało, twój styl. Nie ukrywaj tego i nie wstydź się swojego zwiększonego rozmiaru. Nie osłaniaj go. Pochwal się tym.