Ciąża to najbardziej szczególny etap życia kobiety. Przechodzisz przez wiele mieszanych emocji wraz ze zmianami fizycznymi. Niewiele możemy zrobić z emocjami z powodu hormonów, ale designerskie ubrania ciążowe z pewnością pomogą Ci poradzić sobie ze zmianami fizycznymi. Pomagają ci pięknie wdziękować przez wszystkie trymestry.

9 stylowych designerskich sukienek ciążowych w Indiach

Designerskie sukienki dla kobiet w ciąży:

Oto 9 najpopularniejszych ubrań projektantów dla kobiet w ciąży.

1. Zawiń wokół projektanta sukienka ciążowa:

Zawijana wokół projektanta sukienka ciążowa

Sukienka ciążowa owinięta wokół projektanta jest taka sama jak nasza zwykła sukienka ciążowa. Jest elegancki i elegancki. Można go nosić z marynarką na formalne spotkania. Zwykle mają paski; dlatego możesz go nosić do końca ciąży. Jest to najprostszy strój, jaki może nosić każda mama, a jednocześnie wyglądający seksownie i elegancko.

2. Krótka sukienka ciążowa:

Krótka sukienka ciążowa Designer

Krótka sukienka ciążowa ma zwykle długość od połowy uda do kolan. Dla wygody mamy są zwykle lejące. Czasami też przytulają się do ciała. Możesz ubrać się na wieczorne przyjęcie lub proste wyjście na plażę. To zabawny strój dla przyszłych mam.

3. Sukienka ciążowa Maxi Designer:

Sukienka ciążowa Maxi Designer

Sukienki ciążowe maxi od projektantów znajdują się poniżej kolan do długości podłogi. W większości są ciasno dopasowane do biustu. Są lejące, a czasem proste poniżej talii. Większość z nich ma fason ułatwiający wchodzenie po schodach i siedzenie na obiady.

4. Kardigany ciążowe:

Kardigany ciążowe Designer

Designerskie kardigany ciążowe są podobne do naszych zwykłych kardiganów. Posiadają otwory z przodu. Zwykle mają pasek do zapięcia. Zwykle nosi się w nim koszulkę z dekoltem w szpic. Przeważnie są kolorowe, aby zachęcić mamę do bycia.

5. Tuniki ciążowe dla projektantów:

Tuniki ciążowe od projektantów

Designerskie tuniki ciążowe to długie tuniki. Zazwyczaj są dopasowane prosto lub mają krój w kształcie litery A. Są wielu rodzajów, głównie osnowowe i pofałdowane, aby uzyskać dodatkową przestrzeń dla rosnącego brzucha. Wykonane są również z rozcięciem z przodu do karmienia piersią, dzięki czemu można z nich korzystać już po narodzinach dziecka.

6. Spódnice ciążowe:

Projektantne spódnice ciążowe

Spódnica uratuje każdą ciężarną kobietę, zwłaszcza gdy dżinsy nie będą na Ciebie pasować. Designerska spódnica ciążowa została zaprojektowana specjalnie, aby wspierać Twój brzuch. Możesz ubrać się do pracy, na imprezę, a nawet na prostą kolację. Większość z nich jest długa. Nadaje bardzo swobodny i stylowy wygląd.

7. Spodnie od projektantów ciążowych:

Spodnie od projektantów ciążowych

Każda pracująca kobieta w ciąży zmaga się z pytaniem „w co mam się ubrać do pracy”. Zwykłe spodnie nie pasują do Ciebie, ponieważ Twoja talia rozszerza się każdego dnia, aby dopasować się do Twojego dziecka. Rozwiązaniem są designerskie spodnie ciążowe. Są wyposażone w elastyczny, rozciągliwy, oddychający pasek, który podtrzymuje brzuch. Są wykonane z wygodnej tkaniny, dzięki czemu są ulubionym strojem wizytowym wszystkich.

8. Dżinsy ciążowe:

Ciążowe markowe dżinsy

Podobnie jak w przypadku designerskich spodni ciążowych, designerskie dżinsy ciążowe mają pasek podtrzymujący brzuch wokół talii. Wystarczy wsunąć go pod bluzkę. Są wszystkich krojów i krojów. Przeważnie są one wycięte lub rozkloszowane, dzięki czemu nie musisz się męczyć, pochylając się zbytnio, aby je nosić.

9. Odzież ciążowa dla aktywnych projektantów:

Odzież ciążowa Active Designer

W czasie ciąży większości kobiet zaleca się lekkie ćwiczenia i spacery. W tym celu szyte są markowe ubrania ciążowe. Mają podpierać brzuch i są elastyczne, miękkie i pozwalają robić w nim wszystko. Większość kobiet w ciąży żyje w nich dosłownie.

Przez większość czasu odzież ciążowa przyprawia nas o okropny koszmar, „w co się ubrać”. Ale dzięki nowym innowacyjnym projektom nasze potrzeby są zaspokajane poprzez ich kreacje. Są wygodne, stylowe i eleganckie.