Do lekarza, który potwierdził, że za kilka miesięcy będziesz dzieckiem. Twoje dziecko potrzebuje około dziesięciu miesięcy na rozwój i wzrost w tobie. Lekarz zaleca codzienną, dobrze zbilansowaną dietę, zakaz palenia i bezalkoholową, która jest dobra dla dziecka. Niektórym z was kazano również lekko ćwiczyć, np. chodzić. Innym razem spędzasz czas z ulubioną książką lub programem telewizyjnym.

W większości przypadków odpoczywasz. Po co chować się w swojej sypialni? Warto nosić modne, modne, niezwykle wygodne, a jednocześnie praktyczne ubrania. Zwykle, gdy się tego spodziewasz, będziesz musiał biec, aby się załatwić, więc najlepiej wybrać ubrania, które można łatwo zdjąć.

Różne rodzaje spodenek ciążowych:

Oto 9 najlepszych casualowych szortów dla kobiet w ciąży.

1. Mama Couture – granatowe spodenki w różowe kropki:

Mama Couture - granatowe szorty w różowe kropki

Ta para spodenek jest wykonana z wodoodpornego materiału poliestrowego. Jest niezwykle wygodny i stylowy. Jest łagodny dla Twojego rozszerzonego żołądka, więc w żaden sposób nie zaszkodzi Twojemu dziecku rosnącemu w Tobie.

2. Mama Couture – niebieskie spodenki w kratkę dla kobiet w ciąży:

Mama Couture - niebieskie szorty w kratkę

Produkt wykonany z wodoodpornego materiału poliestrowego. Ta para spodenek ciążowych ma niebieską kratkę. Będziesz wyglądać atrakcyjnie, gdy nosisz to z białym lub kolorowym T-shirtem. Istotną cechą tego produktu jest to, że ta para szortów wygodnie i dobrze leży na brzuchu, dzięki czemu możesz je nosić, gdy się tego spodziewasz.

3. Asos – Szorty w zielone paski z nadrukiem:

Asos - Szorty w zielone paski w szalik

Ta para spodenek ciążowych jest wykonana z materiału w zielone paski i wygląda bardzo modnie, zwłaszcza gdy nosisz biały T-shirt. Nosząc tę ​​parę szortów, sprawiasz wrażenie szczupłej sylwetki, mimo że Twoja figura się zmienia, bo wkrótce zostaniesz mamą.

4. Liliowy – ciążowe damskie szorty jeansowe:

Liliowy - ciążowe damskie dżinsowe szorty

Te spodenki ciążowe są wykonane z rozciągliwego materiału dżinsowego. Konstrukcja spodenek jest specjalnie wykonana tak, aby panel znajdował się nad brzuchem. Jest również regulowany pasek. Dzięki temu będziesz widzieć przez całe miesiące ciąży i po jej zakończeniu.

5. Jules & Klasyczne szorty damskie ciążowe Jim:

Jules & Klasyczne szorty damskie ciążowe Jim

Ta para ciążowych szortów w kolorze piasku ma guziki i kieszenie. Dodatkowo posiada odpinany pasek do regulacji wokół talii. Dlatego z pewnością możesz używać tej pary szortów, gdy tego oczekujesz. Dobrze wyglądasz, gdy nosisz ciemne koszulki.

6. Ingrid & Isabel – spodenki do salonu położniczego dla kobiet:

Ingrid & Isabel - Spodenki damskie do salonu

Ta para spodenek ciążowych jest wykonana z bardzo miękkich, dzianinowych mieszanek mikro, modalnych. Istnieje regulowany sznurek, który można naciągnąć, aby zmienić wymagane dopasowanie na wszystkich etapach ciąży.

7. Asos – Krótkie obszycie ciążowe z muszelkimi:

Asos - ciążowy muszelki z krótkim rękawem

Ten produkt, wykonany z 96% bawełny i 4% elastanu (materiał rozciągliwy), ma elastyczny pas, który znajduje się pod guzem. Nazwa tej pary spodenek ciążowych pochodzi od stylowego, zapiekanego dołu. Ten przedmiot pasuje do wszystkich rozmiarów, więc gdy rozszerzysz się z powodu ciąży, nie będziesz miał trudności.

8. Bermudy ciążowe damskie:

Bermudy ciążowe damskie

Bermudy wykonane z elastycznego denimu w ciemnym kolorze są łatwe w utrzymaniu. Będąc Bermudami, ta para jest dłuższa niż inne zwykłe spodenki. Cechą szczególną tej pary jest panel opadający na brzuch oraz wewnętrzny regulowany pas. Ten przedmiot może rozciągać się do 12 cali.

9. Krótkie spodenki ciążowe:

Jeansy ciążowe krótkie spodenki

Ta para ciążowych szortów, wykonana z miękkiego, rozciągliwego denimu, ma kieszenie z tyłu, a pas opada na brzuch. Możesz nosić tę parę z dowolną koszulką.

Dlatego przedmioty są najbardziej odpowiednie dla Ciebie przed, w trakcie i po ciąży, ponieważ są rozciągliwe, regulowane, łatwe i wygodne.