Majtki to bielizna noszona przez kobiety. Należy go nosić pod ubraniem. Problemem każdej kobiety są linie majteczkowe, zwłaszcza jeśli nosisz dopasowane spodnie lub obcisłą spódnicę. Rozwiązaniem tego problemu są stringi lub krótkie figi. Stringi są niewygodne i nie można ich długo nosić. Z drugiej strony krótkie majtki są super wygodne i łatwe w noszeniu. Ponieważ jesteśmy za tym, oto lista rodzajów krótkich majtek.

Majtki szorty dla kobiet:

Tutaj wymieniliśmy poniżej kilka majteczek dla kobiet w różnych stylach.

1. Nylonowe krótkie majtki:

Nylonowe krótkie majtki

Z nazwy ten rodzaj krótkich majtek jest wykonany z nylonu. To najczęstszy styl. Nylon to miękka tkanina; dlatego jest idealny na lato. Dodatkowo możesz dzięki temu uzyskać jednolity wygląd. Są rozciągliwe, dzięki czemu możesz wykonywać dowolną aktywność przez cały dzień.

2. Bawełniane majtki typu szorty:

Bawełniane majtki szorty

Krótkie majtki bawełniane to idealne krótkie majtki. Są miękkie, wygodne i oddychające. Występują we wszystkich typach, od średniego do niskiego. Mają być gładkie i miękkie. Są tak dobre, że można w jednym mieszkać. Krótkie figi bawełniane są najlepsze latem.

3. Satynowe majtki w dużym rozmiarze:

Satynowe Majtki Plus Size Krótkie

Jeśli chcesz dodać bieliźnie uroku bez uszczerbku na swojej wygodzie, to satynowe krótkie majteczki są dla Ciebie. Zwykle mają sznurówki i nacięcia. Wykonane są z satyny, ale czasami przeważają koronki. Ten rodzaj krótkich majtek jest idealny dla nowych narzeczonych.

4. Koronkowe majtki typu szorty:

Koronkowe majtki szorty

Koronkowe krótkie majteczki w całości wykonane z koronki. Są eleganckie i odważne. Posiadają podszewkę w okolicy krocza. To fantazyjny strój; dlatego jest używany na specjalne okazje. Idealny na pierwsze noce. Dostępne są w różnych wzorach i wielu kolorach.

5. Krótkie majtki z mikrofibry:

Krótkie majtki z mikrofibry

Mikrofibra to tkanina miękka i oddychająca. Idealnie sprawdza się podczas treningów i ciężkiej aktywności fizycznej. Są bardzo rozciągliwe i nie mają szwów. Można je również nosić samodzielnie, ponieważ są bardzo stylowe.

6. Majtki wygładzające krótkie:

Majtki wygładzające krótkie

Wychodzisz na imprezę, ale wybrzuszenie brzucha odbiera ci efektowne spojrzenie. Wygładzające krótkie majtki to idealny wybór dla Ciebie. Działa jak spanx, ale jest wygodniejszy i łatwiejszy. Łatwo się zaaklimatyzować i wyjść. W przeciwieństwie do spanxu są oddychające i można się swobodnie poruszać.

7. Krocza mniej krótkie majtki:

Krótkie majtki z kroczem

Krótkie majtki w kroczu nie mają obszaru krocza. Jest otwarty lub ma koronkę. Jest idealny, jeśli chcesz urozmaicić rzeczy w sypialni. Nie są zbyt wygodne. Mają też sznurówki i falbanki, aby dodać trochę energii. Są we wszystkich rozmiarach.

8. Bezszwowe majtki krótkie:

Majtki bezszwowe krótkie

Bezszwowe krótkie majtki to krótkie majtki, które nie pozostawiają linii majteczkowych. Idealnie nadają się do noszenia w dopasowanych spodniach i spódnicach. W większości są wykonane z bawełny. Występują w neutralnych kolorach, które pasują do stroju.

9. Kontroluj krótkie majtki:

Krótkie majtki kontrolne

Krótkie majtki kontrolne to krótkie majtki noszone w celu zakrycia wypukłego brzucha. Są hitem wśród młodych matek, które właśnie urodziły. Pomagają modelować i nadają gładkie wykończenie. Przypomina wygładzające krótkie majteczki. Jest bardziej skoncentrowany na okolicy brzucha.

Krótkie figi przypominają męskie bokserki lub chłopięce krótkie majteczki, z tym wyjątkiem, że są bardzo eleganckie. Majteczki są najlepszym przyjacielem każdej dziewczyny. Są gładkie, miękkie i niezbyt drażniące. Nie podjadą, dzięki czemu będziesz beztroski i wygodny. Wybierz dobrze z powyższych stylów na tę okazję. Będzie to najbardziej idealny wybór do codziennego użytku. Krótkie majtki są również znane jako majtki chłopięce szorty.