Majtki ślubne sprawiają, że panna młoda czuje się seksownie i efektownie. Te majteczki z jedwabiu, satyny i koronki są wykonane z najlepszych materiałów i dają oszałamiający efekt.

Najlepsze kolekcje majtek ślubnych:

Zobaczmy 9 najlepszych kolekcji majtek ślubnych na ślub w różnych wzorach.

1. Majtki ślubne z monogramem:

Majtki ślubne z monogramem

Na wyjątkowy dzień zaopatrz się w ślubne majtki z monogramem, na których widnieją inicjały współmałżonka. Te figi są wykonane z koronki, a inicjał jest przyszyty z boku majtek. Mogą być wykonane w kolorze białym lub innym wybranym przez Ciebie kolorze.

2. Spersonalizowane majtki ślubne:

Spersonalizowane majtki ślubne

Pójdź o krok do przodu i spersonalizuj swoje ślubne majtki. Mogą one zawierać Twoje imię i nazwisko oraz datę ślubu. Sprawdź style czcionek, których możesz użyć. Majtki ślubne mogą być również z jedwabiu.

3. Panna młoda „tak” Majtki:

Panna młoda „tak” Majtki

Coś starego, coś nowego i coś niebieskiego to stare powiedzenie dla panny młodej. Te niebieskie majtki ślubne są właśnie tym, czego potrzebujesz, aby dopełnić przysłowie. Niebieskie majtki wykonane są z czystego jedwabiu, dzięki czemu poczujesz się wyjątkowo i seksownie.

4. Hipsterskie majtki ślubne:

Hipsterskie majtki ślubne

Te jasnoniebieskie majtki na ślub to kolejna rzecz, którą możesz rozważyć. Majtki w stylu hipster są idealne dla poziomu komfortu. Urocze koronkowe brzegi i kokardki z boku dodają majtkom blasku.

5. Sekwencjonowane majtki ślubne:

Sekwencyjne majtki ślubne

Zdobądź tę niesamowitą parę majtek na noc poślubną na najbardziej wyjątkową noc swojego życia. Te sekwencyjne majtki ślubne są świetne z koronkowymi krawędziami. Słowa „panna młoda” są wykonane z sekwencji w kolorze srebrnym i dają oszałamiający efekt.

6. Bielizna ślubna w dużych rozmiarach:

Bielizna ślubna w dużych rozmiarach

Panny młode w dużych rozmiarach mogą mieć najseksowniejszą bieliznę z kolekcji koronek. Te majtki ślubne w dużych rozmiarach są wykonane z elastycznej tkaniny i koronki. Sprawiają, że majtki wyglądają oszałamiająco i ekscytująco. Do kompletu z tymi majtkami możesz otrzymać pasujący biustonosz. Zdobądź ten styl w zestawie z dopasowanym biustonoszem.

7. Koronkowe majtki ślubne:

Koronkowe majtki ślubne z tyłu

Najczęstsze majtki ślubne to białe majtki ślubne wykonane z koronki. Te majtki dodają wiele radości i sprawiają, że panna młoda czuje się seksownie od wewnątrz. Majtki z koronkowym tyłem wykonane są z satynowego materiału z przodu. Na majtkach można również nadrukować słowa.

8. Komfortowe majtki ślubne:

Komfortowe majtki ślubne

Dla tych narzeczonych, które bardziej troszczą się o wygodę, te proste majtki ślubne są dobrym rozwiązaniem. Panny młode w majtkach muszą czuć się zrelaksowane w ten wyjątkowy dzień, a te proste fasony sprawiają, że tak właśnie się czują. Możesz dodać sekwencyjne słowa na majtkach, aby uzyskać dodatkowy styl.

9. Majtki ślubne z wysokim stanem:

Majtki ślubne z wysokim stanem

Zdobądź te wspaniałe majtki ślubne, które są w stylu wysokiej talii. Majtki wykonane są z miękkiego połyskującego materiału, a górna część talii pokryta koronką. Miękka koronka świetnie przylega do skóry. Wybierz te w kolorach, które chcesz lub w kolorze białym.

Majtki ślubne są jednym z głównych zakupów dla narzeczonych. Majtki są miękkie i wygodne, a jednocześnie wyjątkowo seksowne i efektowne. Te majtki mogą być wykonane z koronki lub jedwabiu i mają na nich wykonane sekwencje. Właściwie na rynku dostaniesz dobre wzory w kolekcji majtek ślubnych, ale możesz też wypróbować kilka wzorów o smaku, nowe firmy wprowadzają kilka wzorów z twoim ulubionym smakiem, takim jak wzór waniliowy, czekoladowy lub truskawkowy. Zdobądź dowolny projekt ze smakiem, aby zaimponować ukochanej osobie.