Dzień Ślubu to ukochany dzień dziewczynki, a prawdopodobnie nawet chłopca. Więc to jest sprawiedliwe, że tego dnia chce wyglądać bardzo pięknie. Chociaż twój ubiór i makijaż mogą się różnić w zależności od regionu, zawsze jest możliwe, że możesz wybrać inne warianty noszone przez piękne indyjskie panny młode i dopasować je do swojego stylu. Brzmi jak pomysł?

Modny makijaż na dzień ślubu szuka indyjskiej panny młodej 2021

Każda panna młoda jest inna i jej wybór też jest inny. Żadna panna młoda prawdopodobnie nie chciałaby czegoś innego niż zwykle. Pamiętaj, jakie kolory wybierasz i jaki makijaż preferujesz. To będzie miało wpływ na to, jak wyglądasz tego dnia.

Więc naprawdę nie musisz się martwić, jak ubrać się jak piękna indyjska panna młoda. Mamy dla Ciebie mnóstwo pomysłów. Opracowaliśmy i zebraliśmy kilka indyjskich zdjęć ślubnych wraz z indyjskimi zdjęciami do makijażu ślubnego, aby przygotować Cię na wielki dzień.

Najpiękniejsze indyjskie panny młode w sari i sukienkach:

Znajdźmy ją z wymienionym top 30 najpiękniejszym indyjskim makijażem ślubnym.

1. Zroszony makijaż ślubny wygląda:

Zroszony makijaż ślubny wygląda

Blask panny młodej należy wzmocnić świetlistą bazą, zamiast decydować się na całkowicie matowy makijaż. Chociaż uważa się, że makijaż Dewy wygląda źle na Zdjęciach, należy zdecydować się na makijaż przyjazny dla zdjęć lub makijaż w wysokiej rozdzielczości.

2. Lekkie konturowanie z indyjską panną młodą:

Lekkie konturowanie z indyjską panną młodą

Dopasuj biżuterię do makijażu. Jeśli twoja biżuteria jest ciężka, upewnij się, że makijaż odgrywa niewielką rolę, aby nie wyglądać zbyt krzykliwie. Obraz makijażu pięknej indyjskiej panny młodej ma lekkie kontury i rumieniec, ponieważ jej mang tikka i jhumki są ciężkie.

3. Kolorowa indyjska panna młoda:

Kolorowa indyjska panna młoda

Istnieje uduchowiony związek między kolorem czerwonym a panną młodą. To kolor miłości i symbol współczucia. Makijaż jest wesoły jak panna młoda, z swobodnie zaznaczonymi oczami i ciemną różową szminką. Brwi są dobrze wymodelowane, a na policzkach panny młodej pojawia się zdrowy rumieniec.

4. Złoty makijaż ślubny:

Złoty makijaż ślubny

Złoto jest wspaniałe. Czy w to wątpisz? Zawsze kojarzy się z makijażem ślubnym. Złoty cień do powiek i brokat są najbardziej preferowane do błyszczącego wyglądu. Makijaż panny młodej jest złoty, złote oczy są przyciemnione czernią dla podkreślenia, połączone ze złotym brązem na policzek dla opalenizny i różową szminką ze złotym połyskiem. Wydobywa ciepło z cery Panny Młodej. Złoto sprawdza się w przypadku jasnych i pszenicznych odcieni skóry, podczas gdy Brąz świetnie sprawdza się w przypadku ciemnej i głębokiej skóry. Ten indyjski makijaż ślubny jest prosty i elegancki!

5. Złoty i czerwony makijaż ślubny:

Złoty i czerwony makijaż ślubny

Wiele panien młodych woli naturalny blask w dniu ślubu niż mocny makijaż. Panna młoda na zdjęciu ma powieki z odcieniem stonowanego złota i fałdę podkreśloną brązowym matowym cieniem do powiek. Brwi są dobrze wysklepione i wypełnione, aby wyglądały na pełniejsze.

Usta w połączeniu z ciemnymi i ciężkimi oczami mają delikatny, stonowany róż, który wygląda równie dobrze jak perfekcja. Ale policzki mają odcień różu, który podkreśla naturalny rumieniec na twarzy. Konturowanie twarzy jest pominięte z wyrazistymi oczami. Ten jest najbardziej preferowanym indyjskim makijażem ślubnym.

6. Pakistański indyjski wygląd makijażu ślubnego:

Islamski wygląd makijażu ślubnego

Nie wszystkie panny młode wybierają naturalne różowe usta, niektóre lubią odważne i wolą czerwone usta, które pasują do stroju. Cera panny młodej jest pszeniczna i ładnie wyrównana, aby czerwona szminka wystrzeliła. Oczy są dobrze podkreślone, a twarz ładnie wyprofilowana, a różu brakuje. Czerwona szminka podkreśla kształt ust panny młodej, dodając równego uroku do oczu. Twarz panny młodej jest ładnie podkreślona, ​​aby nadać równomierny blask na całym ciele.

7. Panny młode z biżuterią:

Panny Młode z Biżuterią

Dopasowanie kolorystyczne to najważniejszy aspekt makijażu i stroju oraz biżuterii. Na Zdjęciu strój i makijaż panny młodej są w odcieniach różu, a biżuteria to połączenie lawendy na bazie różu i zieleni. Róże w stroju, biżuterii i makijażu są tego samego odcienia, dzięki czemu bardziej podkreślają jej cerę.

Cień do powiek jest różowy i zmieszany ze złotem, policzki są fioletoworóżowe, pasujące do owalnych kamieni w biżuterii. Pomadka idealnie pasuje do jej oczu, różowa ze złotym połyskiem. Tworzy mieszankę różowawych kolorów, dodając ciepła chłodniejszym odcieniom panny młodej. Ten jest typowym tradycyjnym indyjskim makijażem ślubnym.

8. Brązowy wygląd makijażu ślubnego:

Brązowy makijaż ślubny

Brązowy makijaż nigdy się nie udaje pannom młodym, zwłaszcza tym o bogatych odcieniach skóry. Panna młoda nosi brązowy makijaż na powyższym zdjęciu i pasuje do jej czerwono-zielonego stroju, grając subtelny kontrast ciepłych i chłodnych odcieni.

Najpierw zwracają uwagę policzki panny młodej, a potem jej oczy. Makijaż oczu jest brązowy i zielony, podobnie jak jej strój. Jej szminka jest w kolorze głębokiego brązu z ciepłym odcieniem, a łóżko w biżuterii zapewnia więcej ciepła w całym wyglądzie.

9. Shimmery Gold Smokey Bridal Makeup:

Shimmery Gold Smokey Makijaż ślubny

Dodanie koloru do wyglądu panny młodej jest z pewnością zabawne, ale wymaga odwagi, by to zrobić. Czerwień, złoto i brąz to kolory konwencjonalne. Nie jest łatwo, ale odważnie wypróbować gorący różowy strój i sztuczny makijaż, aby do niego pasować.

Powyższy obraz indyjskiej panny młodej łamie wszelkie normy brązu i czerwieni. Jej makijaż oczu to lśniący złoty przydymiony fioletowym cieniem do powiek i dobrze podkreślone oko w połączeniu z różowymi ustami, ani zbyt głośne, ani zbyt nieme. Subtelność różu wydobędzie ciepło w skórze panny młodej, sprawiając, że artystka pominie rozświetlacz czy bronzer.

10. Brązowy makijaż ślubny:

Brązowy makijaż ślubny

Różowy strój dopasowany do brązowego makijażu to przełamanie norm. Ten najnowszy indyjski makijaż ślubny jest dobrze skoordynowany z sukienką i stylem. Błękit jej haftów i biżuterii jest używany do oczu i przyciemniony ciemnym brązem. Twarz jest wyprofilowana i zbrązowiona, aby pasowała do jej ust. Jej usta mogły być odcieniem gorącego różu, ale brązowo-brązowy również słusznie uchwycił oczy.

11. Indyjska panna młoda używająca sztucznych rzęs:

Indyjska Panna Młoda używająca sztucznych rzęs

Makijaż ślubny to nie tylko podkreślenie najlepszych cech, ale również ukrycie niedoskonałości. Tak więc ukrywanie blizn i plam staje się kluczowym krokiem do nieskazitelnej bazy. Ale niektórzy mogą mieć rzadkie brwi i cienkie rzęsy lub cienkie usta. Dlatego konieczne jest wypełnienie brwi dla gęstszej brwi lub skorzystanie z pomocy sztucznych rzęs, aby rozjaśnić jej oczy. Podkreślenie ust od zewnątrz doda im pełni, z błyszczykiem na środku dolnych ust.

12. Złoty i zielony makijaż ślubny:

Złoto-zielony makijaż ślubny

Panna młoda i smokey Eyes lub dwukolorowy cień do powiek nigdy się nie mylą. Ale jeśli panna młoda nosi złotą biżuterię, zawsze bezpieczniej jest wybrać złoty cień do powiek, a nie srebrną. Kontrast może sprawić, że indyjska panna młoda będzie wyglądać na rozproszoną i nieplanowaną. Nie jest regułą, aby usta były zawsze nagie i wyglądały jak smokey eye. Więc nie krępuj się spróbować czegoś innego.

13. Elegancki wygląd indyjskiej panny młodej:

Elegancki wygląd indyjskiej panny młodej

Panna młoda ma całą swoją swobodę, aby odważniej iść w odcieniu szminki. Dlatego zawsze wskazane jest, aby zachować ten sam odcień jej stroju. Panna młoda ma na sobie różowy strój, a jej skóra jest ciepłobrązowa, a ona wybiera różowobrązową szminkę, która rozjaśnia jej twarz, niż wygląda głośno. Jej oczy mają odcienie złota i brązu, aby dopełnić kolor oczu.

14. Wygląd bengalski dla nowożeńców z czerwoną Bindi:

Bengalski makijaż ślubny z czerwonym Bindi

Dzięki zróżnicowanej kulturze i religii w Indiach mamy tyle definicji tradycyjnego indyjskiego makijażu ślubnego. Oto tradycyjna bengalska panna młoda, ubrana w konwencjonalną czerwoną Saree z jasnoczerwonym bindi na czole. Makijaż jest utrzymany w brązie, aby nie kolidował z czerwonym strojem i bindi. Jasnobrązowy cień do powiek ze skrzydlatym eyelinerem, który podkreśla migdałowy kształt oczu panny młodej i różowobrązowa szminka, która dobrze komponuje się z czerwonym kolorem, pięknie ją podkreśli.

15. Oblubienica południowoindyjska:

Południowoindyjska panna młoda

Południowoindyjska panna młoda jest zwykle ciężka od biżuterii i podkreśla oczy niż usta. Ale ta panna młoda łamie normy, wyróżniając się, podkreślając jednocześnie oczy i usta. Jej policzki wyglądają na muśnięte słońcem, a usta uzupełniają makijaż przydymionych oczu, nie wyglądając głośno i równoważąc jego prawa.

16. Prosty wygląd ślubny:

Prosty wygląd ślubny

Wiele indyjskich panien młodych wybiera naturalnie wyglądający makijaż, aby być prawdziwymi indyjskimi pannami młodymi, jeśli ceremonia odbywa się w ciągu dnia. Makijaż jest łagodny, a usta naturalnie lśnią. Na zdjęciu makijaż ślubny jest bardzo naturalny, ale jej oczy są zdefiniowane z precyzją, a rzęsy dodają jej życia..

17. Maharasztriańska Panna Młoda:

Maharasztriańska Panna Młoda

Maharasztriańska Panna Młoda 2

Popularnym stylem jest Maharashtrian Bride z ciężkim, wysadzanym klejnotami strojem i delikatnym makijażem, który równoważy cały wygląd. Oczy mają przydymiony wyraz, a usta i policzki mają naturalny zaróż..

18. Wygląd makijażu panny młodej Rajasthani:

Rajasthani Bride Makeup Look

Rajasthani Bride Makeup Look 2

Czasami małżeństwa są jedynymi tradycyjnymi ceremoniami, w których bling nie jest blingiem. Brokatowy makijaż oczu jest wściekły i wspaniale wygląda na zdjęciach i wieczornym przyćmionym świetle. Panny młode noszą brokatowy cień do powiek na oczach i tę samą stonowaną szminkę na ustach, podczas gdy reszta ma twarz zroszoną i migoczącą. Ten indyjski makijaż ślubny to kolejny dobry w naszej kolekcji!

19. Muzułmański wygląd ślubny:

Muzułmański wygląd ślubny

Konturowanie twarzy jest opcjonalne, jeśli chodzi o panny młode. Niektóre są obdarzone naturalnie rzeźbioną szczęką lub nosem i kośćmi policzkowymi. Ale musi być ładnie wymieszany, aby uniknąć pojawiania się na zdjęciach. Oczy panny młodej są najbardziej zaakcentowane, a jej twarz jest ładnie wyprofilowana, głównie zwracając uwagę na jej naturalne piękno, które złożyło się na wygląd.

20. Wygląd makijażu dla nowożeńców z nieskazitelną podstawą:

Makijaż dla nowożeńców z nieskazitelną bazą

Makijaż dla nowożeńców z nieskazitelną bazą 2

Oczy są oknem duszy i nie ma innego sposobu, jak zaakcentować je w najlepszy dzień dziewczyny niż przez nieskazitelną bazę i makijaż oczu. Makijaż oczu panny młodej wygląda zbalansowany dzięki ostro zarysowanym oczom, zroszonej skórze i brzoskwiniowej szmince. Wypróbuj ten, biorąc wskazówki z powyższego obrazu indyjskiej panny młodej.

21. Lekki makijaż ślubny:

Lekki makijaż ślubny

Kolor czerwony symbolizuje dobrobyt, miłość i współczucie w różnych kulturach. A dla panny młodej reprezentuje i symbolizuje jej istotę. W ten sposób panna młoda nigdy nie może się pomylić z kolorem czerwonym. Kolor czerwony pasuje zarówno do biżuterii złotej, jak i srebrnej. Panna młoda powyżej odważniej z czerwonymi oczami i ustami i jest zrównoważona nieskazitelną bazą i pomijanym rumieńcem.

22. Wygląd makijażu Smokey Bridal Eye:

Smokey Bridal Eye Makeup Look

Czerwony strój ślubny wygląda niekompletnie z smokey eyes. Panna młoda na powyższym obrazku łączy w sobie makijaż smokey eye z pięknym czerwonym strojem.

23. Północnoindyjska panna młoda:

indyjskie panny młode

Używanie Silver na ciepłych odcieniach skóry naprawdę wygląda kontrastowo i definiuje piękno w elegancji. Powyższy obraz indyjskiej panny młodej ma sportowy makijaż smokey ze srebrnoszarym strojem i wyprofilowanym policzkiem wzdłuż prostego jak strzała mostka nosa. Jej oczy są wydłużone dzięki makijażowi i bardziej z włosami związanymi z tyłu.

24. Nowoczesny wygląd indyjskiej panny młodej:

Nowoczesny wygląd indyjskiej panny młodej

W przypadku jednego z tych ślubów w ciągu dnia konieczne jest i opcjonalne, aby oba usta były naturalnie różowe. Jeden z najczęściej wybieranych stylizacji jest naturalny i minimalistyczny. Jeśli masz czystą skórę, prawie nie będziesz potrzebować makijażu, aby ukryć niedoskonałości i blizny. Minimalna obecność makijażu wydobywa wewnętrzny blask obok naturalnego rumieńca Panny Młodej. Kohl lub Kajal jest jednym z Solah Shringar, więc jest używany dla wszystkich indyjskich narzeczonych. Definiuje oczy, dodając im więcej blasku.

25. Niebieski i złoty wygląd ślubny:

Niebieski i złoty wygląd ślubny

Bycie kimś innym i wybieranie makijażu, który jest nietuzinkowy i kolorowy, a jednocześnie odważny, to obecnie szalejący trend. Wiele indyjskich panien młodych wybiera nawet neonowe kolory do paznokci, stroju lub makijażu ust lub oczu, aby uzyskać niezwykły pop koloru. Powyższy obraz indyjskiej panny młodej odważnie nosi odważny makijaż oczu i odważne usta. Elektrycznie niebiesko-złoty makijaż oczu w połączeniu z odważnym wyrazem czerwonych ust, który pasuje do stroju i biżuterii.

26. Indyjski makijaż dla nowożeńców Sikh:

Indyjski makijaż dla nowożeńców Sikh

Panna młoda ma śmiały, pełny makijaż w połączeniu z subtelnymi różowymi ustami. Jest niebieski, fioletowy, różowy, zielony odcień i róż, a makijaż, jak można zauważyć, jest kolorowy, ale niezbyt głośny. Maang Tikka zajmuje miejsce Bindi.

27. Jasnoróżowy wygląd makijażu:

Jasnoróżowy wygląd makijażu

Oprócz wszystkich trendów w makijażu ślubnym, jednego wyglądu, który będzie pasował, wszystkie indyjskie Panny Młode mogą spróbować naturalnego różowego looku, który tylko podkreśli i tak już różaną pannę młodą. Powyższe zdjęcie Indian Bride ma świetlistą cerę, która jest dobrze podkreślona, ​​a zamiast innych kolorów, jej naturalny róż na policzkach i ustach jest wykupiony za pomocą różu i szminki w kolorze Rose Pink.

28. Punjabi Bridal Look:

Punjabi Bridal Look

Zazwyczaj pendżabska panna młoda nosi czerwoną lub bordową lehengę w swój wielki dzień. Jest minimalna biżuteria i jasno podkreśla twarz. Kolczyk w nosie i ciężkie bransoletki to dodatkowa uwaga, którą otrzyma. Wraz z czerwoną lehengą czerwona szminka dodaje jaśniejszego odcienia do ogólnego wyglądu.

29. Prosty chrześcijański wygląd ślubny:

Prosty chrześcijański wygląd dla nowożeńców

Niektóre z prostych stylizacji dla nowożeńców są dostępne w kategorii niskiego makijażu. Ten tutaj jest chrześcijańskim ślubem, w którym panna młoda nosi piękną białą suknię z minimalną biżuterią lub w ogóle bez biżuterii. Panna młoda nosi tylko mały kolczyk i prosty naszyjnik. Łagodny makijaż kajal i nude to najtrafniejszy makijaż, który będzie pasował tutaj. Najlepszym wyborem mogą być jaśniejsze odcienie szminki.

30. Wygląd ślubny inspirowany północno-wschodnim:

Stylizacja ślubna inspirowana północno-wschodnim stylem

Zdjęcie przedstawia asamską pannę młodą, która nosi prostą sari podarowaną przez matkę, znaną jako mekhla chadar. Asamska panna młoda jest zwykle w mniej kostiumowej tradycyjnej biżuterii. Maang tikka uważany za pomyślny. Jej oczy są pięknie zrobione z minimalistycznym kajalem i dużymi kolczykami. Bransoletki są proste i pasują do czerwonej szminki.

Z sezonem ślubnym tuż za rogiem, nie bój się wypróbować 30 różnych indyjskich stylizacji ślubnych, które sprawią, że będziesz elegancka i elegancka w dniu D. Zadbaj o swoją skórę. Duże dawki makijażu nie pasują do skóry wielu osób. Świeć jaśniej niż Słońce!