Arabski makijaż dla nowożeńców ma dramatyczny, odważny i wspaniały makijaż oczu z bardzo delikatnym akcentem na ustach i policzkach. Całość jest bardzo zmysłowa i wyrafinowana. Makijaż prawego oka jest najistotniejszy dla Arabskich Panny Młodej. Używanie kolorów i odcieni odbywa się mądrze, aby dodać im piękne oczy.

arabski makijaż ślubny

Zanim zaczniesz, upewnij się, że używasz dobrego zestawu kosmetycznego i pędzli. Arabski makijaż polega na używaniu właściwych narzędzi we właściwy sposób. Oto proste kroki, które możesz wykonać, aby uzyskać pożądany wygląd oczu i podkreślić ogólny wygląd narzeczonych.

Baza:

Jak większość baz pod makijaż, użyj dobrego podkładu, korektora i korektora, aby nadać twarzy gładki i jednolity koloryt. Jest to korzystne, aby ukryć drobne linie i plamy (jeśli występują) na skórze. Użyj wilgotnego płatka do makijażu i wymieszaj go na skórze, delikatnie wcierając go w twarz i oczy.

Arabska baza do makijażu dla nowożeńców

Na szyję i uszy nałóż kropeczki korektora i podkładu. Zmieszaj je ze skórą i wklep wilgotnym wacikiem. Upewnij się, że używasz odpowiedniego odcienia bazy, aby zapobiec wyglądowi ciasta. Ukryj również ciemność nad powieką i pod okiem za pomocą korektora.

Nałóż podkład również na usta. Zapobiega to rozprowadzaniu się koloru ust i sprawia, że ​​pomadka długo się utrzymuje.

Oczy:

Zaczynamy od oczu. Nałóż matowy odcień wzdłuż załamania powieki, aby nadać oczom głębi. Upewnij się, że nie używasz bardzo ciemnego tonu, ponieważ jest to kolor bazowy, a rozświetlanie będzie wymagało dużej ilości kohlu. Zbyt ciemna baza i są szanse, że ktoś może wyglądać na ciemną.

Arabskie oczy do makijażu dla nowożeńców

Dzięki zastosowaniu nierozmazującego się kohlu i dużej ilości cieni do powiek nadaj oczom odpowiedni wygląd. Używaj odcieni kolorów należących do tej samej rodziny co makijaż arabski, nie wymaga dużej ilości kolorów.

Nałóż kilka warstw ciemnego tuszu do rzęs, który dobrze komponuje się z cieniem do makijażu oczu, dzięki czemu rzęsy będą grubsze, a oczy będą gęstsze.

Usta:

Brzoskwinie i ładne róże to najczęściej używane odcienie do ust. Użyj bardzo jasnej konturówki do ust, aby obrysować usta i nadać im zdecydowany kształt. Nie próbuj powiększać ust poprzez obrysowanie zewnętrznego kącika. Używając pomadki w podobnym odcieniu, nałóż jasną bazę na całe usta.

Arabskie usta do makijażu dla nowożeńców

Z cielistym połyskiem tylko na dolnych ustach; uzupełnij ogólny wygląd i spraw, aby usta wyglądały na pulchne. Jest to niezbędne, aby dodać blasku ustom bez pociemniania ich. Pomadkę należy nakładać pędzlem, aby uzyskać równomierny odcień na ustach. Nie używaj ciemnych odcieni, da to bardzo odważny wygląd.

Policzki:

Na policzkach są bardzo subtelne pasemka, które składają się głównie z podstawowych różów, które nie mają dużo blasku. Użycie brokatowego różu na cieniu może sprawić, że będziesz wyglądać ciemniej, a niepotrzebne podkreślenie może wyglądać bardzo ciasno.

Arabskie policzki do makijażu dla nowożeńców

Zacznij od wewnętrznych policzków i za pomocą dużego pędzla rozprowadź cień do zewnętrznego kącika. Stosowanie odpowiednich pędzli również odgrywa ważną rolę w każdym makijażu.

Arabskie pędzle do makijażu dla nowożeńców

Stosowanie odpowiednich miękkich odcieni ma ogromne znaczenie w makijażu arabskim dla nowożeńców, a także w każdym makijażu. Z pewnością jest to największy dzień w życiu i nic nie może być lepsze niż całkowita metamorfoza dzięki tej prostej i łatwej formule.