Zależy Ci na naturalnym makijażu na swój ślub? W porządku! Najlepiej, abyś później wyglądała przyciągając wzrok w ten wyjątkowy dzień, niż uzyskasz piękno dzięki temu naturalnemu makijażowi! Panny Młode cały czas szukają najlepszych pomysłów na ślub, które mogą wykorzystać, aby ich szczególny dzień był prawdziwym błyskiem.

Jednak jedną z rzeczy, których nie można w ogóle upłynąć podczas planowania ślubu, jest makijaż ślubny. Podczas gdy niezwykle łatwo jest zdecydować o dziwnym stylu ślubu na twój ważny dzień, naturalny makijaż jest niesamowity, że każda panna młoda powinna się wybrać, ponieważ najlepiej wydobędzie ich wrodzone piękno pozbawione zwykłego i zwyczajnego wyglądu.

Jak zrobić naturalny makijaż ślubny

Instrukcje dotyczące naturalnego makijażu ślubnego:

1. Zacznij od udoskonalenia swojej skóry:

W związku z tym makijaż łatwo miesza się z wcześniejszym myciem z płynem do mycia i ściereczką, aby delikatnie złuszczać twarz. Najlepszą, najbardziej naturalną metodą na to jest kolorowy balsam. Ponieważ jest przezroczysta, nie powinnaś ściśle przylegać do skóry, ponieważ musisz to zrobić za pomocą podkładu. Nadal możesz wejść nieco głębiej, aby rozluźnić cerę.

2. Brak cieniowania:

Pamiętaj, że cienie do powiek są stworzone po to, aby podkreślić Twoje oczy, a nie je przytłaczać. W przypadku, gdy ślub jest przewidziany na zimę, w przeciwnym razie jesień, wybierz neutralne odcienie na swój ślubny makijaż. W stanie jest to w miesiącach letnich inaczej wiosennych, pastele na pewno sprawdzą się poprawnie. Z drugiej strony to konieczność, aby nie wychodzić poza cień do powiek. Lekka aplikacja cieni do powiek może ujawnić piękno twoich oczu i sprawić, że będą wyglądać jak żywe.

3. Odcień powiek:

Miękki, brązowawy odcień uwydatnia naturalny kontur oczu, który nie pojawia się jako cień. „Wybierz odcień dość ciemniejszy niż tenor twojej skóry. „Nałóż go na zagniecenia i dolne rzęsy; upewnij się, że nie ma solidnych krawędzi.”

4. Zrób cienką linię:

Kiedy nałożysz eyelinery i użyjesz prawidłowo, wydobywa naturalne piękno twoich oczu, budując ich bardziej otwarty wygląd. Najlepiej wybrać wodoodporny lub płynny eyeliner o ciemnobrązowym lub czarnym kolorze. Po prostu zwróć uwagę, że zrobisz cienką i naturalnie wyglądającą kreskę na górnych i dolnych powiekach. Grubsze linie mogą nadać Twoim oczom zmęczony wygląd, niesamowity, którego z pewnością nie chciałbyś mieć w swoim wielkim dniu.

5. Powłoka na rumieniec:

Aby wyglądać na różowo i świeżo, użyj kremowego koloru policzków. Posyp pudrowy róż na wierzchu, aby skomponować kolorowy pop. Zaakcentuj kości policzkowe, nakładając lekki pudrowy róż. Zwróć uwagę, że wybrany przez Ciebie kolor zorganizuje się wraz z kolorami Twojego makijażu ślubnego. Tylko nie przekraczaj rzeczy.

6. Subtelnie wzmocnij usta:

Aby uzyskać ładną barwę (która również trwa), wybierz odcień dokładnie dopasowany do Twoich ust i rozprowadź kolor na ustach opuszką palca, zamiast nakładać go otwarcie z tubki. Skup się na środku i wymieszaj..

7. Pełne i długotrwałe:

Tusz do rzęs to jeszcze jeden ważny aspekt makijażu ślubnego, który może zrównoważyć i zbudować twoje oczy, co wydaje się jeszcze bardziej dramatyczne. Staraj się trzymać z daleka od gęstego tuszu do rzęs, ponieważ spowoduje to, że Twoje rzęsy staną się niesamowicie nienaturalne. Twoje oczy będą wyglądać najlepiej, gdy wybierzesz ciemnobrązowy lub czarny wodoodporny tusz do rzęs.

8. Odważny kolor ust:

Aby Twoje usta były atrakcyjne, użyj dopasowanej szminki i konturówki, które razem są w naturalnych odcieniach. Będzie to duże, jeśli wykorzystasz cały dzień i długotrwały kolor ust, aby szybko zrezygnować z wycieczek do toalety, więc możesz ponownie nałożyć kolor ust.