Oczy są bardzo piękną i atrakcyjną częścią kobiecego ciała. Potrafi wyrazić wiele myśli za ich pośrednictwem, nawet nie mówiąc. Aby jeszcze bardziej podkreślić i wydobyć jej urok, stosuje delikatny makijaż. Pomogło jej to również nabrać pewności siebie. Spośród wszystkich rodzajów różowy makijaż stał się dość modnym trendem, a jego najlepsze projekty zostały udostępnione w tym artykule.

różowy makijaż oczu

Atrakcyjny i ładny różowy makijaż oczu w stylach.

Dziecko Różowe Oko:

Dziecko Różowe Oko:

Baby Pink Eye jest wspaniały. W tym celu musisz użyć jasnego odcienia różu i zmieszać go z odrobiną bieli. Nałóż bazę, aby makijaż pozostał jędrny. Pomaluj rzęsy odrobiną tuszu do rzęs i stwórz odważne i seksowne pędzelki czarnej konturówki na każdym oku. Będziesz wyglądać jak diwa.

Błyszczące Różowe Oko:

Błyszczące Różowe Oko

Aby uzyskać ten efekt, najpierw na każdej powiece nałóż różowy cień do powiek. Następnie użyj odrobiny czerni, aby wyglądała na ciemniejszą. Teraz weź trochę białego cienia do powiek pod koniec powiek, ale upewnij się, że nie mieszasz tego zbyt mocno. Obramuj eyelinerem, a będziesz gotowy.

Cztery pociągnięcia czerni:

Cztery uderzenia czerni

Aby uzyskać cztery pociągnięcia czerni, musisz użyć jasnoróżowego cienia do powiek i trochę czerni. Po pomalowaniu oczu na różowo, nałóż czerń i rozmazuj tylko na górze. Teraz weź eyeliner i stwórz bardzo grubą i ciemną kreskę. Zrób długie cztery linie w taki sposób, aby wystawały pod koniec.

Mieszany różowy:

Mieszany różowy

Aby uzyskać ten projekt, potrzebujesz zarówno różowego, jak i fioletowego cienia do powiek. Będziesz musiał zmieszać oba kolory w taki sposób, że nawet jeśli wygląda to na trochę pomieszane, separacja może być oczywista. Możesz również nałożyć na kącik oka trochę błyszczącego białego cienia do powiek. Użyj nierozmazującego się kajala do podkreślenia.

Lalka Barbie Różowa:

Lalka Barbie Różowa

Aby uzyskać oczy lalki Barbie, ten makijaż przyniesie ci ogromne korzyści. Możesz użyć do tego delikatnego różowego podkładu w płynie, aby nadać oczom ładny i kobiecy wygląd. Użyj swojej wkładki, aby wykonać bardzo grube linie i kajal, aby obramować dolny koniec.

Idealny różowy i czarny:

Idealny różowy i czarny

Aby to zrobić, będziesz musiał pomalować górną część powieki na różowo, a dolną połowę na czarno. Rozmazuj i mieszaj, ale nie rozprowadzaj zbyt daleko. Użyj tuszu do rzęs, aby Twoje rzęsy wyglądały na duże i piękne.

Różowy i biały:

Różowy i biały

Różowo-biały makijaż to dość wyjątkowy projekt. W tym celu musisz pomalować kąciki oczu na biało, a resztę na różowo. Możesz go stylizować za pomocą brokatu i fantazyjnych wzorów. Sztuczne rzęsy i dobry eyeliner dodadzą uroku.

Dość różowy i żółty:

Dość różowy i żółty

W tym celu będziesz musiał pomalować powieki na różowo i stworzyć granicę na żółto. Pomaluj również kąciki oczu na żółto. Upewnij się, że makijaż nie wykracza zbyt mocno na okolice oczu, bo inaczej będzie zepsuty.

Dziecko brązowy i różowy:

Dziecko brązowy i różowy

W tym celu należy najpierw nałożyć jasnobrązowy cień do powiek. Zostaw koniec powiek i nałóż trochę czerni. Teraz zmiksuj trochę, ale nie za dużo. Za pomocą linera stwórz bardzo gęstą falę i stwórz mocne tło w kolorze jasnego różu. Twój makijaż jest już gotowy.