Czy jesteś trochę zdezorientowany, jak należy nakładać makijaż oczu? Prawdopodobnie masz cały odpowiedni sprzęt, ale nie wiesz od czego zacząć. Cóż, całe twoje napięcie wkrótce ustanie, ponieważ zamierzamy rzucić okiem na niektóre z najgorętszych projektów makijażu oczu, które całkowicie rozjaśnią cały twój wygląd. Wszystkie te projekty wyglądają bardzo profesjonalnie i wymagają dużego nakładu pracy i precyzji. Wystarczy przejrzeć ten artykuł i wybrać swój ulubiony. Wszystko zaczyna się stąd.

Piękny makijaż oczu z obrazami:

1. Wygląd balu:

różne rodzaje makijażu oczu

Więc to w końcu Twój bal i nadal szukasz projektu, który sprawi, że będziesz wyglądać fantastycznie? Cóż, nie musisz się martwić. Ten piękny projekt z pewnością zapewni Ci fantastyczny wygląd. Połączenie kolorów jest idealne, a rzęsy w bardzo stylowy sposób podkreślają piękno Twoich oczu.

2. Makijaż celebrytów:

Makijaż celebrytów

Ten makijaż jest idealny dla tych, którzy mają brązowe oczy. Wygląd jest uroczy i bardzo dobrze przypomina iloraz stylu celebrytów. Różne odcienie niebieskiego wraz z idealnym połączeniem szarości i bieli to właśnie to, czego potrzebujesz, aby wyróżnić się w tłumie.

3. Profesjonalny dotyk:

Profesjonalny dotyk

Ten makijaż oczu będzie wymagał pomocy profesjonalisty. Wygląda nie tylko dobrze zaprojektowany, ale także bardzo jasny i przyciągający uwagę. Pochlebi Twoim oczom i nada Ci jasny i modny wygląd, o którym zawsze marzyłeś.

4. Oko Katy Perry:

Oko Katy Perry

Katy Perry to świetny projekt makijażu dla kobiet o szarych oczach. Wygląd jest bardzo uroczy i kobiecy. Grube pociągnięcia eyelinera oraz bardzo jasny i biały cień do powiek nadadzą Ci popowej piosenkarki lub kultowego wyglądu.

5. Niebieskie oko:

Niebieskie Oko

Bardzo prostym, ale eleganckim projektem dla kobiet o małych oczach jest niebieski makijaż oczu. Jak widać, szczególny nacisk położono na konturówkę i rzęsy. Wygląd jest bardzo uroczy i kobiecy i przypomina absolutną divę.

6. Unikalny makijaż oczu:

Unikalny makijaż oczu

Taki makijaż oczu będzie dobrze wyglądał nie tylko na niebieskich lub szarych oczach, ale także na zielonych oczach. Styl jest bardzo wyjątkowy i kreatywny. Jeśli spróbujesz tego, na pewno wyróżnisz się w tłumie. Dodaj też trochę brokatu, aby dodać tę dodatkową iskrę.

7. Wygląd tancerza:

Wygląd tancerza

Kobiety, które są częścią grup tanecznych i zespołów, mogą wypróbować ten makijaż oczu. Ładnie wygląda zwłaszcza na kobietach, które mają szare oczy. Kolor żółty to dla nich świetny wybór. Rozświetla całą twarz i sprawia, że ​​wyglądasz wyjątkowo i ładnie.

8. Uwodzicielskie oko:

Uwodzicielskie oko

Czy kiedykolwiek wiedziałaś, że makijaż oczu może być tak potężnym narzędziem, że można nim kogoś uwieść? Jeśli nie, to czas poeksperymentować z uwodzicielskim spojrzeniem. To idealny projekt dla kobiet o prostych, ale wyrazistych oczach. Brokat na powiekach i efektowne tło wygląda bardzo jasno i zmysłowo.

9. Lisie oko:

Lisie Oko

Kobiety o jasnoniebieskich oczach powinny spróbować lisiego wyglądu. Jeśli wychodzisz dziś wieczorem ze swoim chłopakiem i chciałbyś pokazać swoją bardzo niebezpieczną, seksowną i zmysłową stronę siebie, polecamy to. Mieszanka kolorów wygląda tak dramatycznie, a idealny makijaż dolnej części oka doprowadzi Twojego mężczyznę do szaleństwa!