Wygląd oczu lub makijażu na Halloween można dość łatwo wypróbować. W przypadku różnych zdobień, które możesz wykonać po bokach twarzy, będziesz musiała mieć podkład, który utrzyma się przez kilka godzin. Jeśli masz tłustą powierzchnię, będziesz musiał nałożyć ciężką warstwę kompaktu, aby olejek nasączył, a twarz na dłużej pozostała sucha. W dzisiejszych czasach można nawet dostać naklejki z wodą na różne okazje, które można stosować na skórze twarzy. Możesz również użyć profesjonalnego zestawu do malowania twarzy, jeśli chcesz zrobić coś na zamówienie.

Oto różne rodzaje rzeczy, które można zrobić. Zwykłe kolory cieni w twojej palecie mogą być takie jak czerwony, czarny, który jest bardzo popularny, lub możesz użyć fioletu, aby zrobić coś podobnego do powyższego obrazu. Możesz także wypróbować kolor pomarańczowy lub spróbować kombinacji kolorów zielonego i czarnego.

Dla tych, którzy chcą zaprojektować pajęczynę, mogą skorzystać z techniki wymienionej poniżej i zrobić coś podobnego do powyższego obrazu. Jest to również dość popularne i można je również nosić na każdą imprezę kostiumową.

makijaż oczu na halloween

Poniżej znajdują się kroki, które możesz wykonać, aby uzyskać makijaż oczu na Halloween, taki jak na powyższym obrazku.

1. W przypadku tego typu makijażu twarz powinna być bardzo czysta. Jeśli nie oczyściłeś odpowiednio swoich porów, sebum, olej i brud pozostaną na powierzchni. Dlatego wymagane jest głębokie oczyszczenie.

2. Bardzo ważne jest również prawidłowe wykonanie makijażu bazowego. Musisz użyć trochę podkładu i ciężkiej warstwy. Możesz mieszać to na powiece, a także na całej twarzy. Dzięki temu korektor i podkład pozostaną na dłużej.

3. Użyj korektora w grubej warstwie i użyj czegoś, co jest bardzo mięsiste w odcieniu. Użyj mocno przyciemnionego korektora. Możesz użyć korektora w sztyfcie, a także użyć korektora w kremie. Jednak w przypadku tych typów musisz użyć czegoś mniej tłustego i bardziej wodnistego, co może wyschnąć na powierzchni i utrzymać powierzchnię suchą zamiast nawilżać ją.

4. Musisz użyć podkładu i odpowiednio go rozprowadzić na twarzy.

5. Możesz teraz wziąć puder w kompakcie lub puder sypki i nałożyć go na całą twarz.

6. Użyj srebrzystego cienia do powiek lub czegoś podobnego do koloru Twojej skóry. Możesz również użyć różowawego odcienia, aby nałożyć na całą powierzchnię powieki od łuków brwiowych i pokrywając powieki, a także poniżej dolnej linii wodnej.

7. Teraz użyj czerwonego cienia do powiek na obszarze zagnieceń i odpowiednio go wymieszaj. Następnie narysuj czarną i zakryj w połowie powieki, a także narysuj kolejną linię za czerwonym w załamaniu.

8. Weź ciemnofioletowy kolor cienia i przykryj całą pokrywkę. Połącz to z czernią na zewnątrz.

9. Teraz możesz wziąć cienki aplikator i użyć tego samego fioletowego lub fioletowego koloru wzdłuż dolnej krawędzi dolnej linii wodnej.

10. Użyj żelowej wkładki do narysowania odpowiednio ukształtowanej linii.

11. Użyj ciężkiego tuszu do rzęs. Możesz również użyć sztucznych rzęs.

12. Użyj zestawu do malowania twarzy, aby narysować pajęczyny. Zacznij od narysowania geometrycznych linii z powiek. Utwórz krzywizny w przerwach linii. Możesz dodatkowo dodać trochę luźnych holograficznych błyskotek, a także możesz użyć fioletowych lub fioletowych dżetów.