Jeśli jesteś osobą, która chce mocnych i dużych rzęs, to sztuczne przedłużanie jest dla Ciebie idealne. Są niedrogie i niezbyt trudne do zastosowania; chociaż możesz mieć trochę trudności, jeśli próbujesz po raz pierwszy. Możesz kupić naturalne rzęsy, które świetnie nadają się do noszenia na co dzień lub rzęsy objętościowe, które są zwykle używane na wieczorne wyjścia i imprezy. Występują w różnych stylach i kolorach i są bardzo eleganckie i atrakcyjne w wyglądzie.

przedłużanie rzęs

Jeśli jesteś jedną z tych, które chcą poeksperymentować z przedłużaniem rzęs, proponujemy Ci ten artykuł, ponieważ zawiera niezbędne wskazówki, które pomogą Ci w całym procesie aplikacji i usuwania. Więc przeczytaj i obserwuj uważnie.

Różne rodzaje przedłużania rzęs:

Użyj swojego tuszu do rzęs:

Aby przedłużyć rzęsy, będziesz musiał nałożyć na oczy tusz do rzęs, który będzie działał jak baza. Niektórzy z Was mogą się zastanawiać, po co Wam ten produkt, skoro i tak zamierzacie nałożyć sztuczne rzęsy. Ale najlepiej jest uzbroić się w cierpliwość i uważnie przestrzegać wskazówek. Możesz też trochę podkręcić rzęsy.

Zastosuj czarną wkładkę ołówkową:

Nałóż czarną kredkę na górną powiekę i zrób na niej czarną grubą kreskę, aby inni nie wiedzieli, gdzie zaczynają się prawdziwe rzęsy. Nie nakładaj przedłużeń zbyt blisko linii rzęs, ponieważ zbyt duża ilość kleju na liniach prowadzi do wypadania rzęs. Bądź ostrożny, kiedy to robisz.

Przyklej rozszerzenia:

Teraz weź swoje przedłużenia i bardzo delikatnie przyklej je na linii rzęs. Zanim to zrobisz, nałóż klej za pomocą małego pędzla. Zrób to z wielką ostrożnością i ostrożnością, ponieważ pod koniec dnia są twoimi oczami i nie chcesz zepsuć rzeczy.

Użyj ponownie tuszu do rzęs:

Po nałożeniu przedłużeń nałóż kolejną warstwę tuszu do rzęs i zblenduj ją z rzęsami. Dzięki temu uzyskasz bardzo ładny i atrakcyjny wygląd. Po tym Twoje oczy będą wyglądały na duże, piękne i bardzo przyjemne.

Nigdy nie ciągnij:

Teraz nadchodzi trudna część; usunięcie. Kiedy to robisz, zawsze pamiętaj o jednej rzeczy. Nie musisz wyrywać rzęs. Spowoduje to ogromny ból i uszkodzenia. Zachowaj cierpliwość, stań przed lustrem i postępuj zgodnie z instrukcjami.

Olej oczyszczający:

Użyj ładnego olejku oczyszczającego i wetrzyj trochę bawełnianych wacików, aby usunąć przedłużone rzęsy. Nie próbuj pocierać powiek. Teraz delikatnie wmasuj linie rzęs. Spowoduje to poluzowanie kleju i ułatwi usuwanie i ułatwi proces.

Płukanie:

Po zdjęciu przedłużek spłucz je przez pewien czas w wodzie. Spowoduje to usunięcie nadmiaru oleju i kleju, dzięki czemu będziesz mógł użyć ich następnym razem. Pamiętaj, że płukanie jest bardzo ważną częścią usuwania przedłużek, więc potraktuj to poważnie.

Umieść chusteczki:

Teraz umieść sztuczne rzęsy, aby mogły zmieniać kształt przez noc. Dzięki temu będziesz mógł ponownie korzystać z rozszerzeń, gdy wychodzisz.

Oczyść oczy:

Ostatnią rzeczą, którą musisz zrobić, to oczyścić oczy. Umyj je dokładnie zimną wodą przez kilka minut. Po wysuszeniu ich ręcznikiem użyj dobrego środka do mycia oczu, aby całkowicie usunąć klej i olej. Tym sposobem zakończysz aplikację i depilację sztucznych rzęs.