Kolorowe eyelinery to boom w tym sezonie. Przyszli z boomem i nawet teraz są w modzie. Wiele marek kosmetycznych ma własną gamę kolorowych wkładek. Występują w postaci ołówka, płynu i żelu. Możesz czuć się komfortowo z tym, co lubisz i spróbować tego użyć. W tym artykule dowiesz się, jak precyzyjnie nosić kolorowy eyeliner, korzystając z kilku prostych wskazówek. Stosując się do nich i regularnie je ćwicząc, możesz jednym prostym ruchem stworzyć profesjonalnie wyglądający eyeliner. Przygotuj się na wypróbowanie kolorowych efektów eyelinera:

Jak wybrać odpowiedni kolorowy eyeliner do koloru oczu?

Podaję tutaj 10 wskazówek, jak nosić kolorową wkładkę. To są wszystkie podstawowe wskazówki i możesz z nich korzystać w zależności od poziomu komfortu. Sportowanie kolorowym eyelinerem nie będzie już nauką rakietową po przeczytaniu poniższych wskazówek.

Który eyeliner pasuje do jakiego koloru oczu?

Ten prosty przewodnik może wyjaśnić Twoje pytania dotyczące kolorowego eyelinera. Kolor Twojej wkładki musi pasować do koloru Twoich oczu.

  • Niebieskie oczy: Najlepszym kolorem eyelinera dla niebieskich oczu jest wybranie kontrastowych odcieni eyelinera, takich jak złoto i miedź, które mogą podnieść kolor oczu i sprawić, że będą wyglądać jeszcze piękniej. Możesz wypróbować kolory ziemi, takie jak pomarańczowy, terakota itp.,
  • Zielone oczy: Czerwonawe odcienie najlepiej podkreślają zielonkawy odcień oczu. Odcienie takie jak Rust, Granat, a nawet bakłażan mogą wyglądać oszałamiająco na zielonych oczach. Odrobina czerni może dodatkowo upiększyć wygląd.
  • Brązowe oczy: Ciemne i północne odcienie to najlepszy kolor eyelinera dla brązowych oczu. Odcienie takie jak kobalt, szarość, fiolet tworzą delikatny czarny efekt na twoich oczach, ale nie są zbyt ostre, aby zdominować piękno twoich oczu.
  • Piwne oczy: Jeśli zastanawiasz się, jaki kolor eyelinera do piwnych oczu jest idealny, sprawdź odcienie zieleni. Oliwka, brąz, śliwka, szmaragd i złoto to tylko niektóre z najlepszych kolorów eyelinera do brązowych oczu.
  • Szare oczy: Jeśli chcesz, aby Twoje szare oczy były pełne koloru, zastosuj odcienie takie jak pomarańczowy, miedziany, brzoskwiniowy, łososiowy i melonowy. Te odcienie mogą sprawić, że Twoje oczy będą się wyróżniać i wyglądać jasno i pięknie

Poniżej znajduje się kilka wskazówek, jak pomalować kolorowy eyeliner:

1. Nie wybieraj swojego ulubionego koloru. Jeśli lubisz niebieski, nie oznacza to, że będzie on dobrze wyglądał na twoich oczach. Zawsze używaj kolorów pasujących do koloru oczu. W ten sposób nie będziesz wyglądać jak papuga.

Jak nosić kolorowe kredki do oczu

2. Myślę, że jeśli masz zielone oczy, wybierz głęboki fiolet. Jeśli masz piwne oczy, wybierz oliwkowy kolor. Jeśli masz niebieskie oczy, wybierz kolor miedzi i tak dalej. Możesz je wypróbować przed zakupem.

3. Zawsze zaczynaj od kredki, jeśli dopiero zaczynasz rysować oczy. Nie chcesz zepsuć całego oka próbując użyć kolorowej wkładki

4. Reszta makijażu powinna być bardzo prosta i naturalna. Masz już wyraziste oczy, więc jeśli zrobisz coś widocznego na twarzy, cały wygląd będzie tandetny.

5. Jeśli nosisz jaskrawą, błyszczącą podszewkę, upewnij się, że nosisz ją na ciemno i nosisz ją na noc. Da to świetny efekt i wcale nie będzie wyglądać nie na miejscu.

6. Utrzymuj cień do powiek wyciszony i tylko małe mycie, gdy nosisz kolorową wkładkę. Nie chcesz wyglądać jak paw z różnymi kolorami na oczach. Zawsze wybieraj skórę w kolorze nieco bardziej brązowym. To wyzywająco podkreśli oczy i podkreśli eyeliner.

Jak prawidłowo nosić kolorowy eyeliner 2nd

7. Najpierw narysuj oko czarnym ołówkiem, a następnie nałóż na nie liner. To przyniesie ciemność i intensywność z kolorowej wkładki i będzie wyglądać bardziej wyraziście i pięknie.

8. Gdy już poczujesz się komfortowo z kolorowymi wkładkami, możesz wybrać podwójne tony. Możesz wziąć dowolne dwa uzupełniające się tony, a następnie ułożyć jedną wkładkę nad drugą. To da bardziej dramatyczny efekt dla oczu

9. Możesz również użyć kolorowego tuszu do rzęs wraz z kolorową podkładką. Nałożony w dopełniających się kolorach wygląda bardzo ładnie i zmysłowo

10. Jeśli chcesz więcej eksperymentować z kolorową podkładką, ale nie masz wystarczającej ilości kolorów, zawsze wybieraj kremowy cień do powiek. Nanieś wilgotną kanciastą szczoteczkę na kremowy cień do powiek i zrób precyzyjną kreskę na powiekach przy rzęsach. Ta technika działa naprawdę dobrze. Aby utrzymał się dłużej, zawsze możesz użyć podkładu na oczy.

Kredka do oczu może całkowicie odmienić wygląd twoich oczu. Nawet jeśli masz małe oczy, dodanie kredki do oczu może sprawić, że będą wyglądać odważnie i pięknie. Jednak większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, że te kredki do oczu występują w wielu odcieniach innych niż czarny. Te kolorowe kredki do oczu mogą dać dramatyczny efekt bez konieczności stosowania dodatkowego makijażu oczu. Mogą po prostu dodać subtelny kolor do twoich oczu, bez jaskrawości cieni do powiek. Dzięki wielu odcieniom dostępnym na rynku możesz wybrać eyeliner pasujący do koloru oczu i oczywiście pasujący do Twojego stroju!