Znudzony noszeniem tego samego makijażu smokey eye? Czy kiedykolwiek myślałeś o tym, by założyć te wspaniale wyglądające arabskie makijaże oczu? Czy masz zbliżającą się imprezę? Dla odmiany wypróbuj arabski makijaż oczu. Arabski makijaż oczu jest przede wszystkim bardzo dramatyczny. Po drugie, zawsze powinieneś mieć pod ręką kilka odważnych kolorów, zanim wypróbujesz arabski makijaż oczu. Im więcej kolorów użyjesz, tym bardziej dramatyczny będzie wygląd arabskiego makijażu oczu. Większość arabskich makijaży oczu ma ciężkie skrzydła. Czasami w wewnętrznym kąciku oczu pojawiają się skrzydlate formacje. Jedną bardzo ważną rzeczą do zapamiętania jest to, że makijaż twarzy musi być zgodny z arabskim wyglądem makijażu oczu. Arabski makijaż oczu wygląda bardzo dobrze na nieco opalonej cerze. Aby uzyskać opaloną cerę, możesz nałożyć trochę bronzera na czoło i policzki.

arabski-makijaż oczu

Zobaczmy, jak można wykonać następujący zewnętrzny arabski makijaż oczu ze skrzydłami:.

Każdą formę makijażu twarzy należy zawsze rozpoczynać na oczyszczonej, ale wilgotnej skórze. Twoja skóra musi być odpowiednio umyta dobrym myciem twarzy. Osusz skórę. Zastosuj krem ​​przeciwsłoneczny, a następnie bazę do twarzy. Nałóż na powieki bazę do powiek. Pomoże to dłużej utrzymać makijaż. Zastosuj korektor na plamy i przebarwienia. Nakładaj pod oczy, aby zakryć niebieskie żyły lub cienie. Podążaj za tym podkładem.

Krok 1: zacznij od matowego białego lub jasnego połyskującego srebra. Nałóż to na całą górną powiekę, a także rozciągając się do kości brwiowej.

Krok 2: Teraz weź brzoskwiniowy, magenta lub ciemnoróżowy odcień. Nakładaj na całą powiekę sięgając aż do załamania, ale nie na zewnątrz.

Krok 3: Teraz weź ciemny odcień smokey, najlepiej węgiel drzewny i nałóż na całe załamanie. Nie rozciągaj się zbytnio w kierunku łuku brwiowego. Rozszerz zewnętrzną stronę w postaci uskrzydlonej.

Krok 4: Następnie weź ten sam różowy lub brzoskwiniowy odcień, który nałożyłeś na pokrywkę. Nakładaj tuż nad załamaniem w linii poziomej. Nie rozciągaj aż do kości brwiowych. Powinno to dobrze komponować się z kolorem węgla drzewnego.

Krok 5: Teraz weź swoją wkładkę. Nałóż płynną lub lepszą żelową konturówkę do oczu w skrzydlatej formacji na zewnątrz. Nałóż kohl na dolną linię rzęs. Możesz użyć tej samej konturówki również na dolnej linii rzęs. Teraz wydłuż ogon dolnej linii rzęs w kierunku zewnętrznym. Upewnij się, że górne i dolne skrzydła nie są ze sobą połączone.

Krok 6: Teraz na koniec weź dwie kredki do oczu w kolorze fioletowym lub niebieskim i złotym. Jeśli nie są one dostępne, weź skośny pędzel i fioletowe/niebieskie i złote odcienie cieni do powiek. Nałóż fioletowo-niebieski kolor tuż pod dolną linią rzęs. Rozciągnij w ogon. W kierunku wewnętrznego kącika dolnej linii rzęs użyj złotego. Użyj tego samego złotego tuż nad skrzydlatym ogonem niebieskiego.

Krok 7: Na koniec dodaj trochę srebra między skrzydełka dolnej i górnej powieki. To zlikwiduje rozgraniczenie między nimi.

Krok 8: Wykończ grubą warstwą tuszu do rzęs. Użyj kilku sztucznych rzęs, aby uzyskać ciężki wygląd.

Voila! Twój arabski makijaż oczu jest kompletny. Sport to z ciężkimi czerwonymi ustami lub różowymi ustami.