Kiedy mamy imprezę, na którą chcemy pójść, zwykle bardzo popularny jest fioletowy wygląd. Możesz również robić tego typu stylizacje na różne okazje. Możesz zrobić lekkie efekty Smokeya na te czasy, kiedy idziesz do swojej uczelni. Nawet na imprezę dla dziewczynek możesz zrobić te spojrzenia. Możesz użyć do nich różnych błyszczących efektów i sprawić, że będą bardziej klubowe. Możesz to również zrobić z ciężkim tuszem do rzęs i ciężkimi cieniami, aby uzyskać cięższy wygląd, który można zrobić, aby połączyć się z ubraniami na imprezę. Możesz również nosić pierzaste rzęsy z tymi, które można nosić przy użyciu niektórych klejów do rzęs. Do wyglądu generalnie nie potrzeba wielu składników. Możesz to zrobić z dwoma odcieniami odpowiedniego fioletowego koloru, a resztę możesz zrobić w kolorze srebrnym, aby uzyskać bardziej świeży efekt.

Jak zrobić fioletowy makijaż oczu

Poniżej znajdują się kroki, aby efektowny fioletowy makijaż oczu wyglądał jak na powyższym obrazku.

• Należy zawsze pamiętać, że robienie makijażu, gdy skóra nie jest odpowiednio oczyszczona, może pozostawić niejednolite efekty i zatkane pory, które później zwilżą całą świeżość. Dlatego zacznij na oczyszczonej powierzchni i odpowiednio oczyść twarz, a także osusz ją.

• Jeśli Twoja skóra ma efekt pomarszczeń, cień nie będzie się dobrze utrzymywał. Dlatego wskazane jest nałożenie podkładu na powieki. Podkłady do twarzy też się na to sprawdzają.

• Podkład jest kluczowym składnikiem odpowiedniej bazy. Możesz go kupić osobno w sklepach, w których możesz użyć pakietu, którego używasz na twarzy. Następnie należy użyć korektora, którego używacie przyzwyczajeni. Możesz użyć miękkiej gąbki do noszenia tego. Możesz również kupić puder mineralny w proszku.

• Teraz weź jaśniejszy odcień cienia i użyj go na całej pokrywie.

• Biorąc kolejny ciemniejszy odcień fioletu, możesz teraz wymieszać go na zewnętrznej krawędzi obręczy. Wyrównaj linię rzęs skośną szczoteczką. Da to efekt Smokey.

• Następnie, aby uzyskać świeższy wygląd, weź niebłyszczący srebrny cień i użyj go na całej pokrywce. Dobrze połącz z ciemniejszym odcieniem na brzegu. Jeśli chcesz wyglądać na imprezę, powinieneś użyć luźnych brokatów na tym srebrze lub możesz użyć połyskującego odcienia. Jest to wybór zależny od rodzaju sukienek, z którymi chcesz to połączyć.

• Teraz musisz użyć ciemniejszego odcienia fioletu na obszarze zagnieceń. Dobrze wymieszaj.

• Następnie weź skośny pędzel, jeśli używasz podkładu żelowego. Nałóż odpowiednią ilość żelu na pędzel, a następnie wyrównaj konturem. Możesz zrobić z tym dowolną formę podszewki.

• Weź inny pędzel i pokryj go brokatem, jeśli używasz brokatu i możesz go używać wzdłuż linii, którą już narysowałeś czarną wkładką. Możesz również użyć do tego fioletowej wkładki.

• Teraz nabierz tusz do rzęs i pokryj rzęsy w odpowiedni sposób. Użyj 3 warstw, aby uzyskać odpowiednie wykończenie.

• Możesz nosić sztuczne rzęsy, jeśli chcesz. W takim przypadku należy najpierw założyć sztuczne rzęsy, a następnie tusz do rzęs.

• Możesz również nosić pierzaste rzęsy, które w dzisiejszych czasach są dość łatwo dostępne. Dają one większy efekt na imprezach.

• Jeśli masz małe oczy lub chcesz uzyskać bardziej lśniący efekt, użyj rozświetlacza na kości brwiowe.