Kareena Kapoor ma zupełnie inny styl wykonywania makijażu oczu. Wśród kilku stylowych stylizacji, które uprawia, często nosi świeży makijaż Smokey z odważnymi konturówkami lub cienką konturówką i różowawym odcieniem Smokiness. Dlatego możesz spróbować łatwo wykonać oba różne typy za pomocą prostych kolorów cieni, które można łatwo kupić na rynkach.

Kareena Kapoor Makijaż Oczu

Poniżej znajdują się wymienione kroki, aby makijaż oczu Kareena Kapoor wyglądał jak na powyższym obrazku.

 • Zacznij od oczyszczenia powierzchni twarzy. Do mycia twarzy potrzebny jest dobry środek czyszczący. Olej i brud oraz zanieczyszczenia z porów powinny być odpowiednio oczyszczone, aby baza pod makijaż mogła osadzić się na powierzchni i porach. Możesz także kupić niektóre środki czyszczące bezolejowe lub środki czyszczące, które zawierają ekstrakty z neem. Są dobre dla skóry tłustej i skłonnej do wyprysków.
 • Po umyciu twarzy nałóż podkład. Jest to konieczne, aby baza pozostała na dłużej. Możesz również kupić różne podkłady, które są przeznaczone na wieczko. Pomaga to utrzymać cień na wieczku i nie pozwala mu się gniecieć. Możesz również użyć podkładu do twarzy na powieki. To jest dla tych, którzy nie chcą wydawać nadmiaru pieniędzy n kupując osobne gruntowanie.
 • Jeśli twoja twarz ma zwyczaj pękania, musisz nałożyć krem ​​nawilżający. To jest dla tych, którzy mają suchą powierzchnię. Możesz również użyć innych kremów, jeśli nie chcesz uzyskać efektu spękania bazy. Jeśli masz tłustą powierzchnię, korektor możesz nałożyć po zagruntowaniu. Jeśli masz pryszcze i przebarwienia, musisz wybrać gęsty korektor. Jeśli masz cienie pod oczami, to również jest ważne. Dla początkujących mogą użyć korektora w sztyfcie, który jest bardzo przystępny cenowo, a także bardzo odpowiedni dla początkujących. Jeśli chcesz czegoś profesjonalnego, możesz kupić korektor w kremie, który nakładasz za pomocą gąbeczek do makijażu. Możesz również zastosować korektor w pudrze mineralnym. To jest dobre dla starzejących się ludzi.
 • Następnie możesz nałożyć dobry podkład. Fundament to podstawa bazy. Możesz użyć dowolnej formy podkładu, która jest odpowiednia dla twojej cery i odpowiednio musisz kupić go zgodnie z tym, jak profesjonalny ma być makijaż.
 • Następnie możesz użyć trochę kompaktu i różu odpowiednio do twarzy. Puder w kompakcie lub sypki należy nakładać również na powiekę.
 • Jeśli chcesz nosić sztuczne rzęsy, takie jak Kareena, powinieneś założyć je na tym etapie przed rozpoczęciem makijażu. Możesz użyć dołączonego kleju.
 • Teraz weź ciemny różowawy odcień, a następnie nałóż go na zewnętrzną stronę i obszar zagnieceń. Jeśli chcesz ciemniejszego i odważniejszego wykończenia, zamiast różowawego odcienia, użyj węgla drzewnego lub czarnego koloru na zewnątrz i w miejscu zagnieceń. Może to być na imprezowy wygląd. Używanie różowawego nada mu świeży wygląd.
 • Następnie nałóż srebrzysty cień na resztę powieki i łuk brwiowy.
 • Weź inny ciemniejszy kolor, np. ceglasty czerwony, lub możesz wybrać zakurzony kolor węgla drzewnego na dolną krawędź. Linia poniżej linii wody.
 • Teraz weź podkładkę żelową i narysuj cienką linię zaczynając od górnej wewnętrznej strony obręczy i rozciągnij się lekko skośnie w górę, gdy dojdziesz do zewnętrznej strony.
 • Nałóż tusz do rzęs i unikaj wkładki do dolnej krawędzi.