Katy Perry jest znana z różnych form modnych koloryzacji włosów i innych stylów paznokci, twarzy, makijażu, a także strojów. Jeśli widziałeś ją na uroczystościach wręczania nagród, a także na czerwonym dywanie, śmiało możesz powiedzieć, że lubi pozostawać w trendach. Jest kilka kobiet, które lubią podążać za jej trendami. Nosiła również modne kostiumy, a jeśli chodzi o makijaż oczu, ma styl Smokey, ale z ciężkimi rzęsami i mniej odważnymi cieniami. Wygląda to całkiem świeżo i możesz łatwo stworzyć taki wygląd.

Makijaż oczu Katy Perry – jak to zrobić

Poniżej znajdują się wymienione kroki, aby makijaż oczu Katy Perry wyglądał jak na powyższym obrazku.

1. Ważne jest, aby cała powierzchnia twarzy była oczyszczona, w przeciwnym razie baza pod makijaż nie utrzyma się prawidłowo. Możesz również wypróbować bezolejowe środki czyszczące. Zależy to od rodzaju skóry, którą masz. Jeśli masz suchą powierzchnię, która jest podatna na przesuszenie, po oczyszczeniu twarzy należy użyć kremu nawilżającego. Należy również odpowiednio oczyścić boki oka, aby cienie się nie gniotły

2. Musisz użyć podkładów, jeśli wybierasz się na imprezę i chcesz, aby baza pozostała wraz z cieniami, aby nie marszczyły się na zewnętrznej stronie powiek. Dlatego możesz kupić specjalną bazę do powiek lub odpowiednio rozprowadzić bazę na całej twarzy. Wiele osób nie lubi kupować osobnych podkładów, dlatego jeśli nie chcesz wydać dodatkowej gotówki, należy użyć podkładu do twarzy na całą twarz, łącznie z powiekami.

3. Następnie należy nałożyć korektor. To zależy od rodzaju makijażu, który chcesz. Jeśli jesteś początkujący i nie chcesz sięgać po różne formy pędzli, powinieneś kupić korektor w sztyfcie. Można je nakładać opuszkami palców. Możesz również kupić dowolny korektor w kremie i użyć gąbki do makijażu do tych z pędzlem. Możesz również użyć korektora mineralnego, ale te są bardziej odpowiednie dla starzejącej się skóry.

4. Następnie musisz nałożyć podkład i odpowiednio wymieszać. Należy to również nałożyć na powieki na cień do powiek. Powinieneś wtedy użyć sypkiego pudru lub kompaktu.

5. Następnie weź 3 odcienie cieni do powiek. Połyskujący odcień węgla drzewnego będzie pasował do wyglądu Katy Perry. Możesz użyć tego na zewnętrznej stronie pokrywy. Połącz to i stwórz ogoniaste rozszerzenie.

6. Nałóż sztuczne rzęsy i użyj dołączonego kleju.

7. Użyj srebrnego lub złotego połyskującego cienia na całej pokrywie i zmieszaj go z połyskującym węglem na zewnątrz.

8. Użyj rozświetlacza na kości brwiowe.

9. Do załamania można użyć ciemnego różowawego odcienia. Dzięki temu wygląd będzie świeży, a nie odważny.

10. W przypadku sztucznych rzęs nałóż ciężki tusz do rzęs. Możesz również użyć odcienia cielistego dla dolnej krawędzi, aby oczy były większe, aby na nie patrzeć.

11. Zastosuj ogoniastą formację czarnej wkładki. Użyj tej samej wyściółki, aby wykonać cienką wyściółkę poniżej dolnej linii wody. Unikaj ciężkiej podszewki na górze.

12. Możesz nadać swoim włosom efektowne pasemka, takie jak Katy Perry, a także możesz nosić różowawy lub fiołkowy odcień na ustach. Możesz dać lekki róż.

13. Ten wygląd gwiazdy pop można połączyć z dowolnym odjazdowym strojem, a nawet na imprezową noc.