Kim Kardashian znana jest z różnych makijaży. Jeśli chodzi o makijaż oczu, znana jest z ciężkich rzęs, a także z wyglądu Smokey. Jest to dość powszechne w przypadku większości jej stylizacji, które uprawia na uroczystościach wręczania nagród lub innych pokazach. Możesz łatwo stworzyć taki styl. Można to zrobić za pomocą kilku odważnych kolorów cieni i będziesz potrzebować fałszywej rzęsy. Są to dość powszechne w dzisiejszych czasach, ale są kosztowne, jeśli chcesz kupić coś, co zapewni profesjonalny wygląd.

Makijaż oczu Kim Kardashian

Poniżej znajdują się wymienione kroki, aby makijaż oczu Kim Kardashian wyglądał jak na powyższym obrazku:

 • Bardzo ważne jest, aby przy wykonywaniu podstawowego makijażu twarzy nie było na niej tłustych i zabrudzonych twarzy. Jest to zatem podstawowy krok. Aby uzyskać profesjonalny wygląd, należy zakupić głęboko oczyszczający żel do mycia twarzy i tym samym oczyścić twarz. Czysta powierzchnia dłużej utrzymuje kompakt i podkład.
 • Po oczyszczeniu powierzchni należy nałożyć trochę podkładu. W dzisiejszych czasach możesz kupić podkłady do powiek, które dłużej utrzymają cienie na powiekach. Możesz również użyć podkładu, którego używasz do twarzy. Powinno to być odpowiednio wymieszane, aby osadziło się w porach i utrzymało bazę do makijażu dłużej bez pęknięć i ścierania.
 • Powinieneś kupić korektor, który jest bardzo ważny i podstawowy dla każdej formy wyglądu. Warto kupić korektor w sztyfcie, który jest bardzo modny, łatwy w aplikacji i odpowiedni dla początkujących. Możesz wziąć je na opuszki palców i odpowiednio nałożyć, a także na wszelkie skazy, takie jak pryszcze lub inne rzeczy, które chcesz zakryć. Możesz również użyć korektora na bazie kremu, który jest odpowiedni dla kobiet, które pracują i muszą regularnie wychodzić z domu. Nakłada się go najczęściej pędzlami do korektora lub gąbkami do makijażu. Możesz też użyć korektora mineralnego, który dobrze działa na starzejącą się skórę.
 • Po prawidłowym nałożeniu korektora na powieki należy nałożyć podkład. Będziesz musiała też odpowiednio nałożyć podkład na resztę twarzy.
 • Następnie możesz nałożyć kompakt i róż do policzków zgodnie z typem stylizacji, jaki chcesz stworzyć.
 • Do makijażu oczu Kim Kardashian potrzebne będą co najmniej 3 rodzaje odważnych cieni. Możesz wziąć srebrny cień miedziany i czarny. Można je mieszać, aby uzyskać duszny wygląd Smokey.
 • Zacznij od krawędzi i pokryj zagniecenie miedzianym odcieniem. Możesz również użyć dowolnego koloru kurzu do zagniecenia. Powinien być nieco jaśniejszy niż kolor czarnego cienia.
 • Weź kolejny aplikator i użyj czarnego cienia na zewnątrz. Połącz to i stwórz ogoniastą formację.
 • Użyj srebra na łuku brwiowym i na wewnętrznej stronie.
 • Użyj miąższu lub srebrnej wkładki do dolnej linii wody. Użyj czarnej wkładki żelowej na górnej obręczy.
 • Jeśli używasz sztucznych rzęs, nałóż tusz do rzęs po ich założeniu.
 • Użyj cienia do powiek w kolorze miedzi lub kurzu wzdłuż dolnej krawędzi poniżej linii wody za pomocą aplikatora z cienką końcówką. Spowoduje to dramatyczny efekt Smokey.
 • Wykończ makijaż cielistymi ustami i bronzerem do konturowania.

Niezależnie od tego, czy jest to srebro, ciemne ciemności, czy połyskujące złoto, Kim Kardashian wygląda po prostu oszałamiająco, gdy uprawia każdy ze stylów makijażu oczu, które są naprawdę zsynchronizowane z trzeźwym makijażem na twarzy i ustach. Jedyną wskazówką, którą podążają diwy, jest zminimalizowanie makijażu ust, gdy oczy są podkreślone.

Teraz, gdy ujawniliśmy dla Ciebie ekskluzywny, szykowny wygląd Kim Kardashian, wystarczy wybrać modny zestaw błyszczących, błyszczących cieni do powiek i popracować nad nim..