Jeśli byłeś fanem tej aktorki, możesz wypróbować typ odważnego spojrzenia, który lubi uprawiać. Są to bardzo proste do wykonania i taki makijaż można wykonać z podszewką z kohl. Aby uzyskać profesjonalny wygląd, musisz użyć brokatowego srebra i czarnego cienia do powiek. Do rzęs możesz użyć dowolnej formy tuszu. Jeśli nie chcesz ich używać, będziesz musiał nałożyć mocny tusz do rzęs lub zrobić szeroką podszewkę, która również pomoże uzyskać bardziej wyrazisty wygląd linii rzęs.

Jak zrobić makijaż oczu Kristen Stewart

Oto kroki, które należy wykonać, aby stworzyć makijaż oczu Kristen Stewart

• Twoja twarz powinna być odpowiednio oczyszczona, aby zacząć wyglądać w ten sposób. To podstawowy krok, który musisz wykonać. Będziesz musiał użyć głęboko oczyszczającego mycia twarzy, aby oczyścić powierzchnię. Wtedy twój podkład będzie równomiernie osadzony na porach. Możesz również użyć nawilżającego płynu do mycia twarzy. To zależy od rodzaju skóry, którą masz. Jeśli masz cerę tłustą, będziesz musiała kupić beztłuszczowy, głęboko oczyszczający żel do mycia twarzy.

• Wytrzyj powierzchnię do sucha, a następnie użyj kremu nawilżającego, jeśli masz suchą powierzchnię. Jeśli masz tłustą powierzchnię, możesz uniknąć stosowania jakiegokolwiek balsamu. Zamiast tego należy użyć tonera, aby kontrolować wydzielanie oleju.

• Następnie należy użyć podkładu i odpowiednio wymieszać. Możesz użyć tego samego podkładu do powiek lub kupić podkład do powiek, który może być dość kosztowny. To zależy od tego, jak profesjonalnie chcesz wyglądać makijaż. Jeśli chcesz, aby baza utrzymała się na skórze przez długie godziny, zastosuj bazę. Jest to również konieczne, jeśli masz tłustą powierzchnię, wtedy makijaż ma tendencję do odpadania. Jeśli masz bardzo suchą powierzchnię, należy zwilżyć powierzchnię, a następnie nałożyć podkład

• Następnie należy użyć korektora. To kolejny składnik, który jest bardzo istotny, ponieważ bez tego korektora baza pod makijaż nie będzie wykonana prawidłowo. Możesz użyć tego maskowania wszelkich cieni pod oczami, które w dzisiejszych czasach mogą być częstym widokiem z powodu napiętego harmonogramu pracy i mniejszej ilości snu.

• Następnie należy użyć odpowiedniego podkładu. Powinno to być również nakładane na powieki. Następnie możesz użyć pudru w kompakcie lub pudru sypkiego i Twój podstawowy makijaż jest prawidłowo wykonany. Stosowanie różu i bronzera zależy od wyboru.

• Teraz powinieneś użyć koloru cielistego, który jest podobny do koloru twojej skóry, jeśli chcesz, aby ten wygląd Kristen Stewart był profesjonalny. Możesz również tego uniknąć i przejść do używania tylko czarnego cienia do powiek. Jeśli używasz różowawego odcienia cielistego, użyj go na całej powiece od kości brwiowych do całej powieki.

• Następnie użyj czarnego cienia lub użyj kohlu i dobrze rozprowadź na pokrywce i załamaniu. Nie wychodź poza zagięcie. Nie rób żadnych zewnętrznych ogonów zewnętrznych. Zachowaj to w zamkniętym formacie.

• Teraz weź cienki aplikator lub końcówkę gąbki. Użyj tej samej czarnej wkładki lub kohlu do linii poniżej dolnej obręczy. Nie przedłużaj tego.

• Teraz weź eyeliner we właściwy sposób, ale nie rób żadnych ogonów.

• Teraz weź brokatowy srebrny cień lub użyj podkładki. Zastosuj to po wewnętrznej stronie oczu na dolnej i górnej krawędzi.

• Nałóż grubą warstwę tuszu do rzęs.