Makijaż wampirów może być hitem makijażu na następny kostium lub imprezę Halloween. Jeśli chcesz dodać trochę dramatu do nadchodzącego kostiumu lub imprezy tematycznej i chcesz wyglądać inaczej niż inne, ale nie tak dziwnie z całym ociekającym makijażem oczu lub wyglądem zombie, możesz spróbować tego makijażu oczu.

Pokażemy Ci techniki, które możesz zastosować, aby stworzyć wampirze oczy w stylu kociego oka, jak na powyższym obrazku. Nie myśl, że to tylko przerażający makijaż oczu. Możesz wypróbować ten makijaż jako smokey eye, a także na imprezy, jeśli utrzymasz ten wygląd nieco bardziej miękki.

Jak zrobić makijaż oczu wampira

Proste kroki, aby uzyskać makijaż oczu wampira:

Oto krokowy samouczek dotyczący makijażu oczu wampira, który mówi, jak zrobić makijaż oczu wampira. Zobaczmy, jak uzyskać wampirze oko.

 • Oczyść twarz, aby pozbyć się tłuszczu, brudu i brudu. Dzięki temu Twój makijaż będzie trwał dłużej.
 • Osusz skórę i nałóż lekki krem ​​nawilżający.
 • Teraz na oczy i okolice oczu nałóż bazę pod oczy i na powieki. Następnie zastosuj korektor i podkład. Jeśli twój korektor i podkład mają jaśniejszy odcień niż odcień skóry, innymi słowy prawie bliższe bieli, ten makijaż będzie wyglądał jeszcze bardziej upiornie i lepiej.
 • Następnie nałóż kompakt na twarz, aby baza stała się bardziej pudrowa.
 • Teraz weź swój ciemnoczerwony cień do powiek i nałóż go na całą górną powiekę. Nie stosuj tego poniżej dolnej linii wody na tym etapie.
 • Przejdźmy do kolejnego etapu. Weź brązowy cień do powiek i czysty pędzelek aplikatora i zacznij nakładać od załamania i rozciągania w górę, ale tuż poniżej kości brwiowej. Rozsmaruj ten cień na zewnętrznej stronie czerwonego cienia do powiek, aby dobrze je połączyć. Postępuj zgodnie z obrazkiem i wyobraź sobie, jakbyś tworzył smokey eye look.
 • Następnie weź żelową konturówkę do oczu w kolorze czarnym i zagięty pędzelek. Zacznij rysować szeroką i jednolitą linię na całej górnej powiece, a kiedy dojdziesz do zewnętrznego końca, przekręć skośny pędzelek do góry. Wypełnij ten uskrzydlony wzór kolorem, aby był bardziej widoczny. Podobnie wydłuż wewnętrzną podszewkę w inny wzór skrzydeł.
 • Następnie weź czarny ołówek liniowy lub kohl i wyrównaj dolną linię wodną. Przedłuż tę linię, aby zetknąć się z wewnętrznym skrzydłem narożnym w okolicy nosa. Nie musisz sprawiać, żeby to spotkało się z zewnętrznym skrzydłem.
 • Ponownie weź czerwony cień do powiek i za pomocą cienkiego pędzla aplikatora lub skośnego pędzla nałóż go poniżej dolnej linii wody. Rozszerz to aż poniżej uskrzydlonej formacji zewnętrznej.
 • Wykończ ciemnym tuszem do rzęs lub możesz użyć sztucznych rzęs, aby uzyskać bardziej odważny wygląd.
 • Jeśli chcesz, możesz zmienić dwa kolory cieni do powiek. Możesz użyć brązu w miejscach, w których użyliśmy czerwieni i podobnie możesz użyć czerwieni w miejscach, w których użyliśmy brązu.
 • Jeśli chcesz wyglądać straszniej, wypróbuj fałszywe czerwone soczewki do tego makijażu.
 • Aby wybrać szminkę, możesz założyć krwistoczerwone usta z tym makijażem lub możesz również czarną szminkę. Aby zrobić natychmiastową czarną szminkę, możesz użyć czarnej kredki do oczu. Możesz też kupić drogeryjne czarne szminki, które są obecnie dość popularne i nie są tak szkodliwe jak eyelinery.
 • Możesz utrzymać szminkę w środku czerwieni i czerni, używając ciemnobrązowej szminki.

Przenieś swój wampirzy wygląd na inny poziom, wprowadzając te wampirze żyły oczu. Pamiętniki wampirów to jeden z najlepszych programów telewizyjnych wszechczasów! Oto samouczek inspirowany Pamiętnikami Wampirów:

Jak zrobić wampirzy makijaż oczu 2

Rzeczy, których będziesz potrzebować:

 • Czerwona, fioletowa i niebieska farba do twarzy
 • Q-wskazówki
 • Mały pędzel z cienką końcówką
 • Puder dla dzieci
 • Duży pędzel
 • Ręczniki papierowe
 1. Zanurz pędzel z cienką końcówką w niebieskiej farbie do twarzy. Narysuj cienką, krzywą linię w miejscu, w którym będzie żyła. Narysuj gałęzie z pierwszej linii w kształcie błyskawicy.
 2. W razie potrzeby zanurz pędzel w farbie do twarzy, aby uzyskać więcej koloru.
 3. Zanurz pędzel w fioletowej farbie. Prześledź narysowane niebieskie linie, używając fioletowej farby. Linia narysowana w kolorze fioletowym musi być tego samego rozmiaru lub nieco mniejsza niż linia niebieska.
 4. Zanurz pędzel w czerwonej farbie. Osuszyć pędzel na ręcznik papierowy, tak aby na pędzelku pozostała tylko niewielka ilość czerwonego pigmentu.
 5. Prześledź narysowane wcześniej niebiesko-fioletowe linie, używając czerwonej farby. Pędzel powinien dodać tylko niewielką nutę czerwieni.
 6. Połącz brzegi pomalowanych żył, lekko rozmazując je bawełnianym wacikiem. Dzięki temu krawędzie żył wyglądają tak, jakby cofały się w skórze.
 7. Zanurz dużą szczoteczkę w pudrze dla niemowląt i strząsaj nadmiar pudru dla niemowląt. Wklep pędzelek pokrytym pudrem dla niemowląt w żyły. Spowoduje to zgaszenie jasnych kolorów żył, tworząc wygląd cienkiej warstwy skóry naciągniętej na żyły. Dobierz tyle pudru dla niemowląt, ile chcesz, aby dopełnić swój wygląd.

Twój makijaż oczu wampirzycy jest gotowy i możesz całkowicie rozbujać to spojrzenie na następnej imprezie.