Makijaż czerwonych oczu stał się obecnie sporym trendem. Ludzie naprawdę zaczęli eksperymentować z tym pięknym kolorem i wyraźnie widać wyniki w czasopismach, telewizji i gazetach. Wydaje się, że wszyscy są w nim zakochani. Dlatego opracowaliśmy dla Ciebie skuteczny samouczek dotyczący czerwonego makijażu.

Jak zastosować makijaż czerwonych oczu na swoje oczy:

Czerwony wygląd wampira:

czerwony makijaż oczu

Do tego potrzebujesz czerwono-czarnego cienia do powiek. Najpierw weź pędzelkiem trochę czerwonej farby na oczy. Opuść obszar w pobliżu rogu. Teraz nałóż tam czarny cień do powiek. Po wykonaniu tej czynności zacznij mieszać kolory. Nie rozprzestrzeniaj go zbyt daleko. Zdziwisz się, jak wspaniale będzie w końcu wyglądać.

Wygląd imprezy:

Imprezowy wygląd

Aby uzyskać ładny wygląd na imprezę, użyj czerwonego i czarnego cienia do powiek. Upewnij się, że nakładasz kajal również na dolne oko. Postaraj się stworzyć rozmazany wygląd zarówno na górze, jak i pod okiem. Spraw, aby był jak najgrubszy i jak najcięższy. Nie daj się rozprzestrzenić.

Złe odcienie czerwieni:

Złe odcienie czerwieni

Aby uzyskać złe odcienie czerwieni, najpierw nałóż trochę czerwonego koloru na powieki. Następnie użyj ciemniejszego odcienia czerwieni na powiece. Teraz weź swój kajal i obramuj koniec zewnętrznego oka. Teraz zmiksuj oba odcienie czerwieni, ale w bardzo delikatny i gładki sposób. Osiągniesz niesamowite rezultaty pod koniec.

Prosta czerwień:

Prosta czerwień

Najpierw nałóż prostą bazę na oczy, aby makijaż utrzymał się długo. Teraz weź trochę czerwonego cienia do powiek. Zacznij nakładać na oba oczy, aż będą głębokie i czerwone. Nie przesadzaj jednak. Upewnij się, że dobrze to projektujesz. Możesz także użyć kajala do podświetlenia.

Połyskująca czerwień:

Połyskująca czerwień

Do tego rodzaju makijażu będziesz potrzebować czerwonego cienia do powiek i konturówki. Możesz również użyć dobrego brokatu, ale znowu to zależy od twojego wyboru. Odpowiednio pomaluj cień do powiek na oczach. Upewnij się, że tworzysz owalny kształt. Teraz weź podkładkę i stwórz ładną i gładką trzepaczkę. Udekoruj to brokatem.

Woda Marsa:

Woda Marsa

Aby zrobić wodę marsa, musisz najpierw nałożyć eyeliner. Niech wyschnie. Następnie pomaluj powieki czerwonym cieniem i spróbuj stworzyć wokół niego rozmazany wygląd. Użyj czarnego cienia do powiek na wierzchu, aby go zmieszać. Na koniec nałóż kajal, aby wyglądał atrakcyjnie.

Dość czerwony:

Całkiem czerwony

W tym celu wystarczy stylowo pomalować powieki. Najpierw narysuj prostą ramkę, a następnie wypełnij ją. Upewnij się, że pociągnięcia są gładkie i wykonane z wielką ostrożnością. Nie zmieniaj też wzoru pociągnięć.

Czerwony Orzeł:

Czerwony Orzeł

Do tego projektu użyj nierozmazującego się kajala i utwórz falę na powiece. Następnie pomaluj resztę powieki czerwonym cieniem do powiek. Ponownie użyj kajala na dolnym oku i obramuj je kolorem czerwonym. Twoje oko czerwonego orła będzie gotowe.

Kreatywny efekt czerwonych oczu:

Kreatywny efekt czerwonych oczu

W tym celu będziesz musiał pomalować oczy białym cieniem do powiek, a następnie użyć kredki. Utwórz grubą czerwoną obwódkę pod okiem, a także na górze. Zmieszaj z czarnym cieniem do powiek, a Twoje kreatywne czerwone oko będzie gotowe na noc.