Wiele kobiet, które uwielbiają nosić koreański makijaż oczu, a jeśli jesteś również fanką, ten artykuł może być dla Ciebie pomocny, jeśli szukasz naturalnych koreańskich opcji makijażu oczu. Są częścią światowego przemysłu modowego. Wiele topowych modelek i aktorek decyduje się na ten rodzaj makijażu.

Jeśli chodzi o makijaż, Koreańczycy doskonale znają się na wiedzy, mają własny styl makijażu. Ich makijaż oczu jest wyjątkowy i wykorzystuje odpowiednie koreańskie produkty do makijażu oczu. Zaskakujące jest to, jak bardzo pomysłowe i artystyczne potrafią być na ich oczach.

Koreański makijaż oczu wygląda

Koreański makijaż oczu wygląda:

1. Koreański makijaż oczu:

Nadaje się nie tylko dla Koreanek, ale także dla wszystkich kobiet. Dopełnia oczy i zapewnia niezwykle prosty, ale stylowy wygląd. Możesz zastosować ten projekt, jeśli wychodzisz na kolację ze znajomymi na okazje po zachodzie słońca lub bardziej formalne instancje.

2. Oczy Feniksa z Monolidami:

Oczy Feniksa z Monolidami

Oko Feniksa jest tak wyjątkowe samo w sobie, że wystarczy zwykła cienka linia oka. W takim stanie chcesz zbagatelizować małą wznoszącą się krzywą w zewnętrznym kąciku oka, naszkicować grubszą linię w zewnętrznym kąciku, nie rozciągając się dalej niż oko. Nie wypuszczaj tego. Na koniec narysuj krótszą linię rzęs, aby wyrównać wygląd.

3. Uwodzicielski makijaż rzęs:

Uwodzicielski makijaż rzęs

Ten makijaż chce, abyś nosiła sztuczne rzęsy, a efekt jest tak atrakcyjny. Makijaż jest po prostu promienny, choć wymaga pomocy wyszkolonego wizażysty. Aby uzyskać dodatkową objętość, możesz bardziej podkreślić brwi.

4. Szkockie oko:

Zwykle ludzie, którzy nie pokrywają dużo azjatyckiej linii oka, chociaż generalnie Koreańczycy wolą chirurgię plastyczną, aby zrobić załamanie oka, plus nic, co ustaliliśmy jako wzór do naśladowania. Rzadko używaj szkockiej, którą podsumowują jako sola-tip, aby stworzyć fałdy w naszych oczach.

5. Oczy lalki:

Oczy lalek

Koreańczycy domyślnie mają mniejsze oczy, a ten makijaż buduje fantazję o większym, bardziej podkreślonym kształcie oka lub buduje efekt lalki na oczach.

6. Proste brwi:

Proste brwi

Ten rodzaj makijażu nie ma łuku, a te brwi mają wyglądać słodko i młodzieńczo. Za pomocą pędzla owiń wierzchołki brwi jak łuk w dół cienką warstwą sztyftu. Poczekaj, aż wyschnie. Rozsmaruj korektor nad sztyftem, aby pokryć włosy. Wymieszaj i naszkicuj resztę włosów pudrem do brwi lub ołówkiem. Wymieszaj korektor w miarę możliwości.

7. Turkusowe zielone zadymione oko:

Turkusowy Zielony Smoky Eye

Wymaga kilku precyzji. Byłoby najlepiej, gdybyś podczas budowy tego mógł skorzystać z pomocy eksperta. Wykorzystaj dwa różne odcienie zieleni i wykorzystaj oba kajal wraz z eyelinerem, aby podkreślić swój wygląd.

Najnowsze koreańskie samouczki dotyczące makijażu oczu

8. Eyeliner dla szczeniąt:

Eyeliner dla szczeniąt

Wkładka dla szczeniąt jest czystszą i skomplikowaną kuzynką szczenięcego oka. Ten wygląd sprawia, że ​​oko jest bardziej okrągłe i bardziej lalkowe.

 • Oto jak uzyskać wygląd konturówki do oczu szczeniąt:
 • Użyj tuszu do rzęs i wydłuż rzęsy od nasady aż po same końce.
 • Weź konturówkę i przeciągnij wzdłuż górnej rzęsy od wewnętrznej strony oka na zewnątrz
 • Po dotarciu do krawędzi narysuj linię, aby zachować naturalny kształt oka
 • Wypełnij zewnętrzną linię kohlem i rogiem dolnej rzęsy i połącz je
 • Wymieszaj wkładki, aby uzyskać gładkie wykończenie.

9. Aegyo Sal:

Aegyo Sal

Worki na oczy są urocze w Korei Południowej, a także jest na to słowo. „Aegyo Sal” opisuje kieszenie tłuszczu pod oczami, które, jak się uważa, sprawiają, że oczy stają się zaokrąglone, pełniejsze i młodsze.

Aby stworzyć swój wygląd Aegyo Sal:

 • Użyj rozświetlającego odcienia dokładnie pod dolną linią rzęs.
 • Za pomocą matowego brązu przetnij swoją „torbę” około pół centymetra poniżej linii rzęs.
 • Mieszaj za pomocą wacika.

Wskazówki dotyczące koreańskiego makijażu oczu

Oto kilka prostych wskazówek, jak stworzyć nieskazitelny koreański makijaż oczu:

 • Minimalizm jest najlepszy. Wybierz proste, neutralne kolory i zachowaj je tak naturalnie, jak tylko możesz.
 • Używając brokatu, zawsze nakładaj go na środek oka, aby uzyskać efekt poppingu
 • Cienie o ciemniejszym odcieniu należy nałożyć na zewnętrzną powiekę, aby uzyskać idealny efekt cieniowania
 • Podszewka oczu jest bardzo ważna, aby uzyskać te słodkie oczy szczeniąt

Do tej pory musiałeś zebrać większość wskazówek i technik dotyczących makijażu oczu Koren dla początkujących. Więc wszystkie wasze kochane dziewczyny, zdobądźcie swoje narzędzia, postępujcie zgodnie z metodami i stwórzcie oczy, które mogą zahipnotyzować świat.