Dbasz o swoje rzęsy? Wszyscy ludzie tak bardzo przyciągają różne części ciała, ale rzęsy są zaniedbywane. Rzęsy uderzają w część twoich oczu. Zarówno kształt oczu, jak i kolor, długie, skądinąd pełne rzęsy, dodają tajemniczości, która sprawia, że ​​Twoje oczy są wyjątkowo piękne. W tym artykule przeanalizowałam kilka najlepszych wskazówek dotyczących rzęs, które oferują długie, gęste rzęsy i oczywiście szerokie oczy.

Porady dotyczące rzęs

Porady dotyczące rzęs:

1. Metoda Wiggle. Rozmazując tusz, zacznij od dołu rzęs i przekręć szczoteczkę od lewej do prawej, delikatniej niż w górę i w dół. Kontynuuj przesuwanie patyczka ruchem zygzakowatym prosto do górnej części rzęs. Pomaga to pokryć każdy centymetr rzęs, aby uzyskać jak największy efekt.

2. Delikatnie wyszoruj okolice oczu: niezależnie od tego, czy chcesz pozbyć się wodoodpornego tuszu do rzęs, w przeciwnym razie tylko oczyść twarz, potwierdź, że delikatnie eliminujesz zanieczyszczenia wokół oczu, aby pomóc utrzymać rzęsy.

3. Spożywać na dłuższe rzęsy. Przyjmuj więcej źródeł krzemu w swojej diecie. Krzem jest pierwiastkiem śladowym, który wspomaga wzrost włosów i nie może zaszkodzić, jeśli chodzi o lepsze odżywianie składników odżywczych! Na bazie krzemu składają się szparagi, ogórki, kapusta, oliwki, buraki, ryż, plus owies. Zdrowy styl życia będzie sprzyjał zdrowemu porostowi włosów, liczeniu rzęs.

4. Aby naturalnie je ożywić, możesz zastosować domowe środki zaradcze. Regularne smarowanie ich oliwą z oliwek do pewnego stopnia pomoże. Również olejek rycynowy działa cudownie na twoje rzęsy.

5. Dodatkowym wzmacniaczem rzęs jest wazelina. Możesz na nie wpłynąć za pomocą cienkiego pędzla, w przeciwnym razie Q-tip. Wiele osób używa olejku migdałowego również do produkcji rzęs. Dodaj trochę białka jajka, aby uniknąć ich łamania.

6. Delikatnie i dokładnie pozbądź się makijażu oczu przed pójściem spać. Pozostawanie makijażu na rzęsach przez dłuższy czas prawdopodobnie nie jest dobre dla twoich rzęs, a dodatkowo sprawi, że z czasem wykonanie powyższych kroków będzie bardzo trudne.

7. Posmaruj rzęsy wodoodpornym czarnym płynnym eyelinerem. To je poprowadzi i sprawi, że będą wyglądać na bardzo czarne, pozbawione wyglądu tuszu do rzęs. W rzeczywistości możesz zatrzymać się w tym miejscu; w stanie przypominasz wygląd!

8. Wyszczotkuj swoją drogę do dłuższych rzęs. Brzmi dziwnie, ale pomyśl o szczotkowaniu rzęs jako kolejnym elemencie codziennej pielęgnacji. Tak jak myjemy włosy czy zęby, szczotkowanie rzęs grzebieniem do rzęs może stworzyć wrażenie długich rzęs, nawet jeśli na szczoteczce nie ma tuszu do rzęs. To także świetny sposób na rozdzielenie rzęs przed nałożeniem jakiegokolwiek tuszu do rzęs; lepiej powstrzymać grudki, zanim się zaczną! Ten nawyk sprawi, że Twoje rzęsy będą mocne i zapobiegnie zbyt częstemu ich łamaniu.

9. Świetnym sposobem na uzyskanie wrażenia grubszych, dłuższych rzęs jest praca u nasady rzęs, a następnie stopniowa praca ku czubkom. Rozsmaruj mały tusz do rzęs na pędzelku do cieni do powiek i delikatnie rozczesz go u nasady rzęs. Stwarza to szerokość, a Twoje rzęsy będą pełniejsze.

10. Posmaruj rzęsy oliwą z oliwek. Pomoże im to rosnąć dłużej, a także silniejsze. To jeden z najlepszych domowych sposobów na znalezienie długich rzęs.

11. Rzęsy możesz przycinać raz na 2 do 3 miesięcy. Teraz przytnij małą część (1/4). Przycinanie rzęs zainspiruje mieszek rzęs i sprawi, że szybciej odrosną.