Czy jesteś jedną z tych, które uwielbiają makijaż oczu, ale nigdy nie mogą znaleźć odpowiednich projektów, które zabłysną ich oczy? Cóż, nie musisz się teraz tak bardzo martwić, ponieważ kupiliśmy Ci jedne z najbardziej niesamowitych i stylowych srebrnych makijaży oczu, które poprawią Twoje piękno i nauczą Cię robić makijaż jak profesjonalista.

Piękny srebrny makijaż oczu z obrazami:

Wygląd Kim Kardashian:

srebrny makijaż oczu

Makijaż oczu Kim Kardashian jest ozdobny i piękny. Do tego będziesz potrzebować czarnego cienia do powiek, bazy pod oczy i koloru srebrnego lub białego. Stwórz rozmazany wygląd i dodaj trochę bieli w pierwszej połowie oka. Użyj kajala na dolnym oku, aby go wystylizować.

Styl Kim Kardashian

Srebrny i Dymny:

Srebro i Smoky

Wspaniałym sposobem na uzupełnienie oczu i podkreślenie piękna twarzy jest zastosowanie srebrnego i przydymionego makijażu oczu. Zanim zaczniesz, będziesz potrzebować dobrego podkładu pod oczy lub kremu nawilżającego. Użyj błyszczącego i błyszczącego odcienia srebra na górnej części oka i glazuruj sztucznymi rzęsami. Użyj wkładki do obramowania oczu.

Srebrny Brokatowy Makijaż:

Srebrny Brokatowy Makijaż

Makijaż Silver Glitter jest dość łatwy do wykonania i nie wymaga pomocy profesjonalisty. Będziesz musiał użyć prostego odcienia srebra i cienkiej czarnej konturówki, aby nadać oczom elegancki i atrakcyjny wygląd. Następnie nałóż trochę kajala na dolną powiekę.

Srebro wieczoru:

Srebro wieczoru

Możesz zrobić sobie fajny i elegancki wieczorowy srebrny makijaż oczu, aby ożywić cały wygląd. Użyj brokatowego i srebrzystego cienia na obu powiekach, co nada Ci bardzo dynamiczny i seksowny wygląd. Jeśli nosisz srebrną sukienkę, ten makijaż jest idealny.

Czerwony i Srebrny:

Czerwony i Srebrny

Makijaż oczu czerwono-srebrny to piękno. Wykorzystuje genialne połączenie czerwonego i srebrnego brokatowego cienia do powiek i dodaje innej iskierce twojej twarzy. Będziesz musiał nałożyć oba te kolory na każdą połowę oka, a następnie dodać kilka gładkich pociągnięć eyelinera jako wykończenie.

Śliwkowe srebrne oko:

Śliwkowe Srebrne Oko

Ten makijaż podkreśli powieki i nada im bardzo kobiecego i gładkiego dotyku. Użyj ładnych sztucznych rzęs, aby podkreślić wygląd i trochę śliwkowego lub różowawego cienia do powiek, aby jeszcze bardziej podkreślić piękno oczu. Po tym absolutnie pokochasz swój wygląd.

Czarne i srebrne oko:

Czarne i srebrne oko

Aby uzyskać czarno-srebrny wygląd oczu, potrzebujesz zarówno czarnego, jak i błyszczącego srebra. Upewnij się, że czarny cień do powiek jest cięższy niż srebrny. Twórz długie, ładne i ładne pociągnięcia kredką do oczu, ponieważ podkreśli to i wyeksponuje piękno całej twarzy.

Fioletowy i Srebrny:

Fioletowy i srebrny

Świetne połączenie fioletu i srebra na twoich oczach sprawi, że będziesz wyglądać jak diva. Jest tak wyjątkowy, elegancki i reprezentacyjny. Precyzyjnie i techniką podkręcisz ten look, szczególnie ze względu na gładkie i seksowne rzęsy podkreślone tuszem.

Srebrne oko z kryształu górskiego:

Srebrne oko z kryształu górskiego

Rhinestone Silver Eye to świetny wygląd na imprezę. Będziesz musiał najpierw stworzyć obwódkę fioletową kredką do oczu, a następnie wypełnić resztę oka błyszczącym srebrem. Następnie użyj kredki do oczu, aby obramować oczy, a następnie ładnych dżetów, aby zwiększyć ich urok i atrakcyjność.