Planujesz wieczorne przyjęcie? Jaki byłby twój makijaż oczu? Jest wiele kobiet, które są zdezorientowane między dziennym makijażem oczu, a nocnym makijażem oczu. Ale nie martw się dzisiaj, w tym artykule omówiłam dla Ciebie topowy makijaż wieczorowy. Jeśli chodzi o makijaż oczu, każdy z nas uwielbia uprawiać różne formy makijażu oczu. Eksperyment z makijażem oczu stał się nowym trendem wśród młodzieży.

wieczorowy makijaż oczu

W dzisiejszych czasach ludzie nawet trochę przesadzają z wieloma artystycznymi makijażami oczu. Jeśli chcesz mieć nowy i kreatywny wygląd, możesz spróbować trochę dodatkowych kolorów do malowania twarzy, cekinów, rzęs z piór itp..

Wieczorny makijaż oczu:

1. Szampan Smoky Eyes:

Pamiętaj, że Smoky eyes są seksowne, ale mogą być równie intensywne, jak i dramatyczne. Narysuj górną i dolną linię rzęs czarnym eyelinerem; ponadto rozmazać patyczkiem inaczej palcem. Rozsmaruj jasnobrązowy cień do powiek wokół zewnętrznych kącików i rozetrzyj w kierunku kości brwiowej wraz z dolnymi rzęsami, aby złagodzić granicę. Puder na połyskującym szampanie na środku powiek i ułóż kolor na granicy załamania.

2. Makijaż srebrnych oczu Rhinestone:

To Rhinestone Silver Eye to duży imprezowy wygląd. Będziesz musiał najpierw zrobić granicę fioletową kredką do oczu, a następnie wypełnić oko za pomocą lśniącego srebra. Następnie użyj eyelinera, aby oprawić oczy, a następnie kilka ładnych dżetów, aby zwiększyć ich urok i atrakcyjność.

3. Wspaniały niebieski i fioletowy makijaż oczu:

W imieniu imprezy przy basenie inaczej spotkanie nocne; ten rodzaj makijażu oczu może sprawić, że będziesz wyglądać całkowicie cudownie. Możesz zrobić z jasnymi, odważnymi odcieniami niebieskiego fioletu i srebra. Szeroka powłoka pomoże mu stać się dodatkową sławą.

4. Wygląd Ariela:

Mały brokatowy fiolet w połączeniu z ciemnymi odcieniami brokatowej zieleni będą kluczowymi kolorami dla tego makijażu oczu. W połączeniu z nim nadaj mu przydymiony dotyk kilkoma czarnymi, inaczej grafitowymi cieniami do powiek oraz odrobiną srebra.

5. Srebro wieczoru:

Możesz ręcznie znaleźć fajny i elegancki wieczorowy srebrny makijaż oczu, aby rozweselić cały wygląd. Wykorzystaj brokatowy i srebrzysty cień do powiek na powiekach, które zapewnią Ci bardzo dynamiczny i atrakcyjny wygląd. Jeśli masz na sobie srebrną sukienkę, ten plan makijażu jest idealny.

6. Brokatowe czarne oczy:

Wykorzystanie kamieni i cekinów nadało temu makijażowi zupełnie nową granicę. Możesz pokusić się o brokatowy szary odcień dla plisy zamiast kamieni wraz z czarnym cieniem do powiek przeznaczonym na całą powiekę.

7. Wygląd lamparta:

Wymaga to kreatywnych rąk i dużej dokładności. Podejmij się tego śledztwa, wypatruj spotkania z dziewczyną podczas nocowania. Będziesz potrzebować wielu złotych cieni brokatowych, niezwykle zaostrzonych czarnych ołówków oraz dużej ilości złotych cieni do powiek.

8. Podwójne skrzydło:

To twój klasyczny top liner, ale z niespodzianką. Wiąże się to z dolnym cieniem do powiek lub skrzydłem linii, aby odpowiadać górnej wyściółce. Zazwyczaj po bokach tych dwóch jest jasny kolor, aby podkreślić kombinację.

9. Makijaż nietoperza:

Obserwuje się świeżą twórczą skłonność w makijażu oczu. W stanie jesteś pierwszorzędna w rysowaniu plus masz ilość precyzyjnych odcieni do tego typu makijażu oczu poprzez dodatkowe zestawy do malowania twarzy, a wtedy z pewnością możesz zaoferować ten makijaż oczu strzał.