Wiosna nadeszła! Wszystko w tym sezonie musi być w jasnych kolorach. Tak więc, podczas gdy w poprzednim sezonie wybraliśmy różowoczerwone usta, w tym sezonie nasze usta potrzebują trochę TLC z różowym! Powinna zawsze pasować do Twojego stylu i wyglądu, więc nie zawsze myśl o fuksjach, cielisty róż również przypieczętuje transakcję. Ale pytanie brzmi jak? Cóż, zajrzyjmy i dowiedzmy się.

Właściwy odcień – w oparciu o odcienie skóry:

Złota zasada brzmi: niebieski oznacza chłodny, a czerwony gorący. Wybierz więc niebieski odcień, jeśli masz jaśniejszy odcień skóry, a czerwony odcień, aby uzyskać cieplejsze odcienie. Jednak wyjątkowo osoby o bardzo ciemnej karnacji muszą zdecydować się na ciemniejsze odcienie. Ale na koniec dnia wybierasz to, co lubisz.

• Jasne odcienie skóry:

Neonowe usta dodają krawędzi i wyglądają olśniewająco na bladych odcieniach skóry. Baw się swoim stylem i dodaj pop do swoich fałd, aby urozmaicić je. Ale unikaj jaśniejszego różu, ponieważ sprawi, że będziesz wyglądać bledsze, a usta będą wybielone.

  • Skóra z czerwonym odcieniem – wybierz odcienie z niebieskimi odcieniami.
  • Skórka z żółtym odcieniem – wybierz nieco jaśniejszy róż z jaśniejszym niebieskim odcieniem.

• Duskier/Ciemniejsze odcienie skóry:

Te odcienie skóry mogą bawić się różnymi odcieniami różu. Po prostu każdy żółty odcień będzie dobrze działał. Ale unikaj jasnych różów. Wypróbuj odcienie Berry, aby uzyskać bardziej zmysłowy wygląd.

• Ciemniejsze odcienie skóry:

Zawsze wybieraj ciemniejszy odcień z czerwonym odcieniem. Unikaj ciemnych lub jasnych odcieni, wybierając głębsze róże z czerwonymi lub niebieskimi odcieniami w zależności od nastroju. Unikaj bladych kolorów za wszelką cenę, ponieważ sprawiają, że Twoje usta wyglądają jak dodatkowe przywiązanie do twarzy.

Właściwy odcień-w oparciu o kształt ust:

To naprawdę nie jest takie proste, jak myślałeś. Odpowiedni kolor sprawi, że usta będą wyglądać normalnie i nie za grube ani za cienkie, co sprawia wrażenie, że liposukcja poszła strasznie źle.

Zasadą dla tej kategorii jest: im pełniejsze usta, tym ciemniejszy odcień. Ale zawsze wybieraj z uwzględnieniem odcienia skóry.

Właściwa technika:

Nie, nie powiemy Ci, jak to się robi, a raczej jak to się robi lepiej w kolejnych krokach. Zapewniamy, że podziękujesz nam za swoje bezbłędne fałdy.

1. Nałóż bazę do ust/podkład regularny, aby stworzyć odpowiednią bazę.

2. Nałóż przezroczystą konturówkę do ust lub taką najbliższą Twojemu odcieniowi, aby kolor nie wyblakł łatwo.

3. Użyj pędzla do blendowania, aby równomiernie nałożyć pomadkę.

4. Nadmiar produktu wytrzyj na bibułkę.

5. Wykończ z bezbarwnym lub błyszczącym połyskiem nałożonym na kolor bazowy.

6. Aby dodać odrobinę blasku, po prostu nałóż odrobinę połysku na środek dolnej wargi i obserwuj, jak lśni.

7. Włóż palec prosto do środka jamy ustnej i wyciągnij go. Trochę koloru ust odpadnie na twoim palcu. To uchroni Cię przed skażonymi zębami.

Właściwe podejście:

Zachowaj prostotę i nie przesadzaj ze swoim wyglądem z nadmiarem jasności. Rzadko się sprawdza, chyba że chcesz wyglądać jak czerwona aksamitna babeczka!

Wybierz jasny odcień brzoskwini lub beżu, aby uzyskać rumieniec, ponieważ lepiej podkreśli Twój różowy usta.

Im jesteś starszy, tym bardziej kremowa powinna być Twoja szminka. Utrzymuje się dłużej, a z wiekiem usta stają się cieńsze, więc najlepiej sprawdza się kremowa konsystencja.

Jest to więc dłuższy proces niż wcieranie szminki w usta. Ale wtedy wszystkie dobre rzeczy wymagają czasu. Poświęć trochę czasu na idealne usta, a rezultaty będą mówić same za siebie.