Makijaż emo zazwyczaj charakteryzuje się długimi kolorowymi włosami, ciężkim makijażem, kolczykami i bladą skórą. Makijaż używany przez większość facetów i dziewcząt w dzisiejszych czasach jest dość fundamentalny, ponieważ ich włosy to jeden aspekt. Można go nakładać warstwami lub farbować na kilka kolorów, takich jak czerwony, fioletowy, różowy, blond, niebieski lub czarny. Na ich makijaż składają się sztuczne rzęsy, ciemne konturówki i kredki, tusz do rzęs oraz ciemne kolory i odcienie szminek. Ubieranie się może być bardzo swobodne; jednak większość z nich trzyma się ciemnych ubrań.

9 pięknych makijaży emo:

1. Codzienna dziewczyna Emo:

Dziewczyna Emo

Chcesz więc eleganckiego, modnego wyglądu z odrobiną wrażliwości emo? Cóż, zdecydowanie polecamy ci ten. Nieformalny wygląd dziewczyny emo jest idealny, reprezentacyjny i dość stylowy. Przed przystąpieniem do makijażu należy użyć dobrego środka czyszczącego i podkładu emo. Użyj ciemnoczerwonego koloru do ust i nałóż sporą ilość konturówki na oczy.

2. Gotycka Różowa Dziewczyna Emo:

Gotycka Różowa Dziewczyna Emo

Zaróżowiej z gotyckim różowym wyglądem emo. Ten wymaga nałożenia ton tuszu i kredki do oczu. Będziesz musiała stworzyć ciemne i rozmazane spojrzenie w zewnętrznym kąciku oczu, ponieważ to podkreśli twoją twarz i podkreśli twój styl.

3. Fioletowa dziewczyna Emo:

Fioletowe Włosy Emo Girl

Wygląd Purple Hair Emo Girl jest absolutnie szykowny i elegancki. Ten ma bardzo ostrą i wyraźną fryzurę, a makijaż jest kultowy. Możesz również dodać smugi, jeśli chcesz, i uatrakcyjnić swój wygląd ciężkim i mocnym makijażem oczu. Użyj jednolitego koloru do ust.

4. Boczny wygląd emo kucyka:

Wygląd emo z boku kucyka

Aby uzyskać wygląd Emo, możesz wypróbować go również z różnymi fryzurami; zwłaszcza ten. Możesz zrobić boczny kucyk i pozwolić, aby twoja długa i piękna grzywka opadła wokół uszu. To sprawi, że będziesz wyglądać jak księżniczka emo. Dodaj mu blasku, używając ciężkiej konturówki do oczu i neutralnego koloru ust.

5. Nastoletni makijaż Emo:

Nastoletni makijaż Emo

W przypadku nastoletniego makijażu emo możesz wypróbować sztuczne pasma włosów. Ten podkreśli piękno twoich włosów i nada ci bardzo kolorowy wygląd. Połóż duży nacisk na oczy i stwórz bardzo ciemny i ciężki wygląd za pomocą czarnego cienia do powiek, kredki do oczu i ołówka. Nie przesadzaj jednak?.

6. Punkowa dziewczyna Emo:

punkowa dziewczyna emo

Jeśli jesteś fanem punk rocka, ten styl jest dla Ciebie. Użyj ciemnoczerwonego koloru do ust, dobrego różu do policzków i ładnej, grubej kreski na powiekach.

7. Seksowny makijaż Emo:

Seksowny makijaż Emo

Ten styl wymaga użycia sztucznych rzęs, mocnej fioletowej szminki i dobrej jakości podkładu emo. Stwórz małą plamkę w pobliżu ucha za pomocą eyelinera, aby stworzyć odważny i seksowny wygląd, o którym zawsze marzyłeś.

8. Modny wygląd emo:

Modny wygląd emo

Jeśli masz kolczyki w ustach, możesz spróbować tego wyglądu. Użyj mnóstwa tuszu do rzęs i podkładu, aby Twoje oczy wyglądały elegancko i odważnie. Zrób kilka pasemek i ułóż włosy w typowy dla emo styl.

9. Uroczy i dziewczęcy wygląd Emo:

Słodki i dziewczęcy wygląd emo

W tym stylu pozwól, aby twoja grzywka zbliżyła się do twoich oczu, ponieważ podkreśli to marzycielską i wrażliwą postawę, której zawsze chciałeś. Użyj uroczej kokardki, aby wyglądać bardziej kobieco i dziewczęco oraz podkreśl oczy kredkami i kredkami.