Zgodnie z kulturą hinduską, tradycją jest noszenie mangalsutry po ślubie dla każdej dziewczyny w Indiach. Ale wraz ze zmianą czasu zmienił się również trend w projektowaniu mangalsutry. Dzisiejsze kobiety nie lubią nosić ciężkich tradycyjnych wzorów. Zamiast tego wolą nosić łańcuchy mangalsutra, ponieważ są lekkie i modne. Są wysadzane diamentami, szmaragdem, rubinem, złotym koralikiem itp..

Modne projekty łańcuchów Mangalya z obrazami:

Rzućmy okiem na kilka niesamowitych projektów łańcuszków, które mangalsutra można nosić z prostotą.

1. Kwiatowy łańcuch Mangalsutra:

Kwiatowy łańcuch Mangalsutra

Kwiatowa mangalsutra to coś, co możesz podarować ukochanej osobie. Prosta mangalsutra z pojedynczym sznurkiem jest tutaj dołączona do zawieszki z motywem kwiatowym. Łańcuszek jest również ozdobiony czarnymi koralikami pomiędzy i szmaragdowym kwiatem, który dodaje mu urody. Taka tradycyjna zawieszka nadaje delikatny wygląd sukienkom.

2. Zaprojektowany przez świątynię projekt Mangalsutry:

Świątynia Zaprojektowany Projekt Mangalsutra

Złote wzory łańcuchów mangalsutry to coś, czego każdy pragnie. Zausznikowy wisiorek z odcieniami w kolorze czarnym i złotym. Nadaje kobietom zakonnym współczesny wygląd. Aby dodać jej urody, pod wisiorkiem zawieszone są czarne kryształowe koraliki. Najlepiej sprawdza się w tradycyjnych i innych funkcjach.

3. Prosta Mangalsutra z podwójnym łańcuchem:

Prosta Podwójnie Łańcuchowa Mangalsutra

Ta delikatna mangalsutra łańcuszkowa jest lekka i jest nawleczona czarnymi i czerwonymi koralikami, aby nadać łańcuszkowi niepowtarzalny wygląd. Istnieją dwie czerwone emalie w kształcie miseczek. Założona na najprostszą sukienkę lub sari, nadaje czarujący wygląd. Jest również noszony do regularnego użytku.

4. Okrągły projekt czarnej Mangalsutry:

Okrągły czarny projekt Mangalsutry

Łańcuszek mangalsutra, który można nosić na sukienkach i sari o etnicznym wyglądzie. Łańcuszek jest nawleczony z czarnych średnich pobożnych koralików i jest do niego przymocowany okrągły wisiorek. Wisior jest również wysadzany czarnymi szmaragdami o okrągłym kształcie. Ta prosto wyglądająca mangalsutra dodaje rozmachu czyjejś urody.

5. Czarny i złoty łańcuch Mangalsutra:

Czarny i złoty łańcuch Mangalsutra

Chcesz prostego, ale fantazyjnego wyglądu z mangalsutrą! Wypróbuj ten wzór łańcuszka mangalsutra w kolorze złotym. Główną atrakcją tego łańcuszka jest kulkowy wzór, który nosi z czarnymi koralikami i złotymi koralikami. Jest to prosty łańcuszek, ale nadaje elegancki wygląd również na co dzień.

6. Zestaw perłowy i diamentowy Mangalsutra:

Zestaw perłowo-diamentowy Mangalsutra

Uwielbiam nosić perły i diamenty! Ten piękny projekt jest zdecydowanie dla Ciebie. Podwójne sznurki Chained są połączone z zawieszką, która nadaje wzór muszli. Perła morska jest połączona z krętymi gałązkami diamentów, co jest niesamowite do noszenia z dopasowanymi kolczykami. Taki projekt ma być wykonywany na przyjęciach i funkcjach.

7. Prosta złota Mangalsutra:

Prosta złota Mangalsutra

Wzory łańcuszków Mangalsutra w kolorze złotym mają swój niepowtarzalny wygląd. Jednym z takich prostych i zagraconych projektów są kwiaty. Wisiorek łańcuszka jest wytłoczony złotym motywem kwiatowym. Czarny łańcuszek z koralików jest również ozdobiony złotymi kwiatami z pewnej odległości, aby nadać mu inny i atrakcyjny wygląd. Jest noszony na ciężkich sari i sukienkach specjalnie z kwiatowymi wzorami.

8. Łańcuch zaprojektowany z liści Mangalya:

Zaprojektowany w kształcie liścia łańcuch Mangalya

Mangalsutra ze złotym łańcuszkiem z kilkoma szmaragdami i czarnym sznurkiem z koralików wygląda oszałamiająco na etnicznych ubraniach. Wisiorek w kształcie liścia wysadzany czerwonymi i zielonymi szmaragdami nadaje niepowtarzalny wygląd. Sznurek jest nawleczony z czarnymi koralikami na odległość. Wzór liścia przypomina pobożne drzewo papieskie, a zatem ta mangalsutra symbolizuje czystość i zaufanie.

9. Projekt Mangalsutry zaprojektowany przez słońce:

Projekt Mangalsutry zaprojektowany przez słońce

Chcesz mieć coś efektownego na każdą imprezę lub uroczystości religijne. Prosta mangalya z łańcuszkiem o tradycyjnym wyglądzie jest bardzo często noszona na etnicznych sari. Sznurek jest wykonany ze złota i wysadzany czerwonymi i zielonymi szmaragdami pomiędzy. Natomiast wisiorek jest inspirowany słońcem i jest wysadzany czerwonymi i zielonymi maleńkimi szmaragdami. Słońce symbolizuje moc, a zatem ta mangalsutra symbolizuje również moc i siłę kobiecości.

10. Mangalsutra z łańcuchem diamentowym:

Diamentowy łańcuch Mangalsutra

Krótka mangalsutra z kamieniami nadaje czarującego wyglądu. Podwójne koraliki Chained z czarnymi koralikami i urocza zawieszka wysadzana cyrkoniami nadają spojrzeniu uroku. Wraz z brylantami znajduje się kręta gałązka wykonana ze złota. Ten projekt pasuje do każdego stroju.

11. Złoty i srebrny projekt Mangalsutry:

Złoty i srebrny projekt Mangalsutry

Chcesz podarować swojej ukochanej coś bardzo eleganckiego! Wzór łańcuszka mangalsutra z połączeniem złota, srebra i diamentów to coś, o czym możesz pomyśleć. Sznurek wykonany jest ze złotych i czarnych koralików, a wisior ze srebrnych węzłów i diamentowych kulek z ćwiekami, a pośrodku znajduje się złoty skręcenie, który dodaje mu urody. Ten projekt bardzo pasuje do tradycyjnych strojów.

12. Dwustrunowa diamentowa Mangalsutra:

Dwustrunowa diamentowa Mangalsutra

Delikatny wzór łańcuszka z mangalsutry, który można nosić na co dzień i do specjalnych funkcji, wykonany ze złota i diamentów. Podwójny łańcuszek wykonany z pomyślnych czarnych koralików. Wisiorek jest wyrzeźbiony z kilkoma płatkami kwiatów, które nakładają się na siebie. Liście płatków są oszołomione diamentami w środku, a do ich glamour dodaje się kolczyki pasujące do wisiorka.

13. Perłowy projekt Mangalsutra:

Perłowy projekt Mangalsutra

Chcesz mieć klasyczny wygląd do codziennego użytku! Oto jeden z uroczych projektów łańcucha mangalsutra. Pojedynczy sznur czarnych koralików z zawieszką wpada w ucho. Łańcuszek jest również spleciony z czerwonymi koralikami pomiędzy nimi. Wisiorek w kształcie perły z czarno-czerwonymi i złotymi wytłoczeniami jest dość wymagający.

14. Rubinowy wisiorek Mangalsutra Projekt:

Rubinowy wisiorek Mangalsutra Design

Rubin jest atrakcją każdej kobiety. Prosty wzór z rubinowym wisiorkiem jest niesamowity do noszenia na małych funkcjach, a jednocześnie daje efektowny wygląd na etnicznych. Pojedynczy sznurek składa się z czarnych koralików, a wisiorek jest wysadzany różowym rubinem i maleńkimi diamentami.

15. Czarne koraliki i perła zaprojektowana Mangalsutra:

Czarne koraliki i perły zaprojektowane Mangalsutra

Szukasz czegoś nowego do noszenia na przyjęciach lub ślubach! Wzór mangalsutry jest wykonany z czterech łańcuszków z czarnych i złotych koralików i przymocowany dwoma perłami morskimi na obu końcach. Jest to nowy, stylowo wyglądający projekt mangalsutry, który przenosi Twój styl o krok do przodu dzięki tradycyjnemu stylowi.

Hinduskie wesele jest naładowane licznymi strategiami, funkcjami i rytuałami. Projekt łańcucha mangalsutra zawsze był modny w nowo hinduskich pannach młodych. Dzięki różnym wzorom daje pannie młodej cudowną łaskę.