Mangalsutra to złoty łańcuszek, który różni się wzorem i wzorem w zależności od kultury. Noszona głównie przez kobiety, jest ważną częścią małżeństw hinduskich. Z mangalsutrą wiąże się wiele rodzajów emocji. Ta biżuteria jest ważniejsza niż jako kolejny modny dodatek. Wyróżnia się jako symbol wartości kulturowej i dobrego samopoczucia męża. Wcześniej w mangalsutrze dostępne były tylko typowe wzory. Ale obecnie jest tak wiele dostępnych wzorów, które zachowują swoje wartości i czystość.

1 gram złota mangalsutry

Piękne i atrakcyjne wzory Mangalsutra One Gram Gold dla kobiet:

Niech zobaczymy nowe wzory jednogramowych mangalsutr.

1. Gruby 1 gramowy łańcuch Mangalsutry:

Gruby 1 gramowy łańcuch Mangalsutry

Ten to tradycyjny jednogramowy wzór mangalsutry ze złota. Jest długi z dużym wisiorkiem. Łańcuszek ma trzy sznurki. Projekt wisiorka jest również bardzo elegancki. Jego duża zawieszka jest połączona z małą zawieszką z wiszącymi małymi czarnymi kulkami.

2. Lekka Mangalsutra One Gram Gold Long:

Lekka Mangalsutra o długości jednego grama złota

Jest to bardzo delikatny i wyrafinowany wzór mangalsutry z jednego grama złota. Ponieważ jest lekki, możesz go nosić codziennie. Ma mały łańcuszek z koralików i zawieszkę z motywem kwiatowego płatka. Możesz nosić ten projekt w każdym przypadku. Proste, ale ładne!

3. Mangalsutra w stylu jednego gram marathi:

Mangalsutra w stylu jednego gram marathi

Ta jednogramowa złota mangalsutra jest krótka. Jest to połączenie czarnych koralików i złotych kulek ułożonych naprzemiennie. Projekt jest mieszanką stylu nowoczesnego i współczesnego. Zobaczysz zamężne panie Marathi noszące ten styl mangalsutry.

4. 1 gramowy kwiat Meena Złota Mangalsutra:

1 gram kwiatu Meena Złota Mangalsutra

Ta 1-gramowa złota mangalsutra ma wisiorek z wzorem meenakari. Łańcuszek składa się z dwóch sznurków. Złote kulki są umieszczone w przestrzeni pomiędzy nimi, aby dostosować odstępy. Wisiorek ma kwiatowy wzór z czerwonymi i zielonymi kamieniami. Jeden zielony kamień w kształcie gruszki wisi wraz z wisiorkiem.

5. Łańcuch wielokrotny 1 gram złota Mangalsutra:

Wielokrotny łańcuch 1 gram złota Mangalsutra

Ten jednogramowy wzór mangalsutry jest bardzo rzadki i jest naprawdę modny. Ma wiele łańcuszków z bardzo małymi czarnymi koralikami wysadzanymi w każdym odstępie. Jest jednocześnie prosty i królewski. Noszenie tego kawałka jest jak noszenie kolejnej złotej biżuterii.

6. Prosty łańcuszek Mangalsutra 1 g złota:

Prosty łańcuszek Mangalsutra 1 g złota

Jest to elegancki wzór mangalsutry. To tylko proste z czarnymi koralikami. Istnieje kilka kwiecistych diamentów, które zwisają z łańcuszka. Jest to wspaniały i wdzięczny projekt mangalsutry, który zapewnia modny i elegancki wygląd.

7. 1 gram pozłacanej Mangalsutry:

1 gram pozłacanej Mangalsutry

Ten jednogramowy wzór mangalsutry jest standardowym i uznanym. Łańcuszek jest osadzony alternatywnie trzema czarnymi koralikami i trzema złotymi kulkami. Projekt wisiorka jest starożytny i będzie wyglądał ciężko z każdym wyrafinowanym strojem.

8. 1 gram złota Mangalsutra z dużymi koralikami:

1 gram złota Mangalsutra z dużymi koralikami

Ten 1-gramowy wzór mangalsutry ma duży czarny koralik, który wygląda pięknie. Jego zawieszka ma jedną dużą złotą kulkę wypchniętą pośrodku. Ten prosty wzór mangalsutry wygląda elegancko i zrobi na Tobie wrażenie!

9. Diamentowy wisiorek 1 gram złota Mangalsutra:

Diamentowa zawieszka 1 gram złota Mangalsutra

Ta jednogramowa złota mangalsutra ma wisiorek wysadzany diamentami. Złoto i diamenty są pięknie umieszczone, aby stworzyć inspirujący wygląd. Ten oszałamiający kawałek piękna natychmiast przyciągnie uwagę.

Tym razem nie zapomnij dopasować mangalsutry do ulubionego kolczyka. Istnieje wiele różnych wzorów mangalsutry, które zawierają diamenty, wzory kwiatowe, koraliki itp. Wybierz i wybierz najlepszy, który Ci się podoba!