Mangalsutra jest główną biżuterią, którą nosi każda zamężna kobieta i symbolizuje jej stan cywilny. Dostępne na rynku łańcuchy mangalsutra są bardzo żywe i oszałamiające. Łańcuszki są również dostępne bez wisiorków i mogą być używane również do noszenia na co dzień.

Najnowsze i oszałamiające łańcuchy Mangalsutra bez wisiorka dla kobiet:

Spójrzmy teraz na 9 najlepszych wzorów łańcuszków mangalsutra bez zawieszki.

1. Złoty łańcuch Mangalsutra 22k:

22-karatowy złoty łańcuszek mangalsutra

Ten złoty łańcuszek mangalsutra bez wisiorka jest bardzo prosty, ale elegancki. Wybierz go do codziennego noszenia, ponieważ łańcuch został zaprojektowany tak, aby był łatwy. Maleńkie czarne koraliki użyte na łańcuszku są ułożone we wzór dwóch-trzech-dwóch koralików dookoła łańcuszka. Użyte złoto to czyste 22 Kt, które jest certyfikowane przez Hallmark gold.

2. Pojedynczy łańcuch Mangalsutra:

Pojedynczy łańcuch Mangalsutra

To kolejny przykład prostego i pięknego łańcuszka mangalsutry, który składa się z jednej linii czarnych koralików. Łańcuszek składa się z czarnych koralików tego samego rozmiaru i ułożonych kolejno jeden po drugim ze złotymi ogniwami pomiędzy nimi. Wybierz ten nieskomplikowany łańcuch, aby uzyskać bezproblemowe podejście do stylu.

3. Wielowarstwowy łańcuch Mangalsutra:

Wielowarstwowy Chai . Mangalsutra

Oto wspaniały łańcuszek mangalsutra, który jest wykonany z wielu warstw czarnych koralików połączonych ze sobą. Złote detale między koralikami są również bardzo ładne. Jest wspaniały wzór czarnych koralików, które są umieszczone razem, a niektóre są nieco rozstawione, aby stworzyć wspaniały, oszałamiający wzór. Kup ten łańcuszek mangalsutra, aby nosić go przy okazji, ponieważ złota tutaj jest dość dużo i tworzy bardziej formalny element.

4. Minimalistyczny łańcuch Mangalsutra:

Minimalistyczny łańcuch Mangalsutra

Jeśli wolisz, aby Twoja biżuteria była bardzo prosta i ograniczona do absolutnego minimum, to ten minimalistyczny łańcuszek mangalsutra jest właśnie tym, czego potrzebujesz. Projekt jest idealny dla osób, które zamierzają nosić coś do codziennego użytku. Łańcuszek składa się z czterech czarnych koralików osadzonych po obu stronach złotego koralika. Każdy z końców tego wzoru ma maleńki złoty koralik. Reszta łańcuszka jest ze zwykłego złota bez żadnego wzoru.

Zobacz więcej: Najnowsze czarne koraliki Mangalsutra

5. Subtelny łańcuch Mangalsutry:

Subtelny łańcuch Mangalsutry

Wejdź na coś wyjątkowego dzięki temu subtelnemu łańcuszkowi mangalsutra bez wisiorka. Połączenie trzech koralików – jednego czarnego koralika i dwóch złotych koralików na każdym końcu. To ustawienie jest umieszczane w regularnych odstępach na całej długości łańcucha.

6. Ręcznie wykonany łańcuch Mangalsutra:

Ręcznie wykonany łańcuch Mangalsutra

Ten ekskluzywny, ręcznie robiony łańcuszek mangalsutra to dwuniciowy łańcuszek z czarnych koralików. Łańcuszek mangalsutra ma możliwość dodania do niego zawieszki. Możesz wybrać te łańcuszki mangalsutra bez wisiorka, aby uzyskać uproszczony wygląd i elegancję.

Zobacz więcej: Antyczny złoty projekt Mangalsutra

7. Pozłacany łańcuch Mangalsutra:

Pozłacany łańcuch Mangalsutra

Jest to oszałamiający łańcuszek mangalsutra, który jest idealny na okazje i funkcje. Ten pozłacany łańcuszek ma czarne kryształki o różnych rozmiarach. Białe koraliki umieszczone po bokach łańcuszka są doskonałym uzupełnieniem czarnych koralików. Ogólny wzór tego łańcucha mangalsutry jest bardzo dramatyczny i wygląda niesamowicie.

8. Nowoczesne łańcuchy Mangalsutra bez zawieszki:

Nowoczesne łańcuchy Mangalsutra bez zawieszki

Idealny dla młodych i modnych tłumów, którzy zawsze lubią odchodzić od tradycji, to nowoczesne podejście do łańcucha mangalsutra jest z pewnością hitem wśród pań. Projekt tutaj to wiązka trzech pasm wspaniałych czarnych koralików, które są ze sobą nawleczone. Aby zachować nowoczesność, czarne koraliki są przesunięte złotymi koralikami ustawionymi po prawej stronie łańcuszka.

Zobacz więcej: Amerykański diamentowy wisiorek Mangalsutra

9. Wielokolorowy łańcuch Mangalsutra:

Wielokolorowy łańcuch Mangalsutra

Wybierz ten łańcuch mangalsutra na oficjalne okazje. Ten wzór ma łańcuszek z czarnymi koralikami, które są połączone z czarnymi i czerwonymi kryształkami. Użyte tu czerwone kryształki świetnie uzupełniają czarny kolor i sprawiają, że łańcuszek mangalsutra wygląda olśniewająco.

Łańcuszki Mangalsutra są idealne zarówno na okazje, jak i do codziennego użytku. Jest bardzo dramatyczny, a także prosty z eleganckimi. Złap kilka unikalnych zaprojektowanych wzorów mangalsutry do codziennej rutyny. Otrzymasz dobre odmiany w projektach mangalsutry.