Mangalsutra jest znakiem małżeństwa. Każda zamężna kobieta nosi go na szyi. Ten znak małżeństwa jest widoczny w całych Indiach. Wiele kobiet nosi go na co dzień. Muszą wyjść w tym ubraniu. Tak więc noszenie go na co dzień może być ryzykowne. Ponieważ w całych Indiach jest wiele przypadków wyrywania łańcucha. Dlatego wiele kobiet woli nosić pozłacaną Mangalsutrę niż prawdziwą złotą Mangalsutrę. Noszenie pozłacanej Mangalsutry jest wolne od ryzyka i wcale nie kosztowne. Wygląda bardzo realistycznie i dlatego możesz go nosić na co dzień. Pozłacana Mangalsutra ma takie same wzory i wzory, jakie miałaby prawdziwa złota Mangalsutra.

Najnowsze i piękne wzory Mangalsutra z pozłacaną powłoką dla kobiet:

Oto kilka stylów pozłacanych wzorów Mangalsutra.

1. Mangalsutra z dwoma splecionymi, pozłacanymi łańcuchami:

Dwuniciowy łańcuszek Pozłacany Mangalsutra

Normalna Mangalsutra ma jedną nić łańcuszka, z którą połączony jest wisiorek. Dwuniciowa pozłacana Mangalsutra ma dwa pasma łańcuszka, które łączą się z wisiorkiem. To inny styl niż zwykła Mangalsutra. Są noszone na imprezy i funkcje, ponieważ są trochę ciężkie i dobrze wyglądają.

2. Pozłacana Mangalsutra Vati:

Pozłacana Mangalsutra Vati

Pozłacana przez Vati Mangalsutra ma od jednego do dwóch okrągłych wisiorków. Jeśli dwa, to mają oznaczać wspólnotę. Jeden Vati oznacza zjednoczenie dwóch dusz. Ta głęboka, znacząca Mangalsutra jest noszona głównie przez kobiety z Maharashtra. Mogą być noszone codziennie, ponieważ są to miękkie wzory.

3. Pierwsza litera pozłacana Mangalsutra:

Pierwsza litera Pozłacana Mangalsutra

Jeśli znudzi Ci się noszenie tego samego starego stylu Mangalsutry, ten styl jest dla Ciebie. Pierwsza litera Mangalsutra ma dowolną literę jako wisiorek. Zwykle kobiety noszą pierwszą literę imienia współmałżonka. Ten styl jest lubiany przez nowe panny młode, które są bardzo zakochane w gołębiu.

4. Nabijana pozłacana Mangalsutra:

Nabijana pozłacana Mangalsutra

Wysadzany złotem zestaw Mangalsutra ma diamenty i kamienie wysadzane w wisiorku. Są w większości sztuczne. Mają być modne i bardzo modne. Eksperymentowanie to głównie strój imprezowy i zabawny styl. W większości jest krótki.

5. Pozłacana Mangalsutra korony:

Pozłacana korona Mangalsutra

Korona pozłacana Mangalsutra ma wisiorek niczym korona. Ten styl jest bardzo powszechny w Mangalsutrze. Widać to u większości kobiet. Możesz go używać do codziennego noszenia na co dzień. Ten projekt można nosić również do pracy. Jest prosty i elegancki.

6. Pięć okrągłych pozłacanych zawieszek Mangalsutra:

Pięć okrągłych pozłacanych zawieszek Mangalsutra

Zwykle Mangalsutra ma od jednego do dwóch wisiorków. Niektóre projekty mają więcej zawieszek. Pięć okrągłych wisiorków goli pięć wisiorków. Są równo rozmieszczone wisiorki. Noszą je głównie rybaczki. Jest to tradycyjny projekt. Dobrze na nich wygląda.

7. Złoty Diament Pozłacany Srebrny łańcuszek:

Złoty Diament Pozłacany Srebrny łańcuszek

Złoty łańcuszek ze złotego diamentu pozłacany ma złotą bazę z wysadzanym diamentem. Łańcuszek ze srebrnego metalu ze złoceniem. Daje to bardzo realistyczny wygląd. Są noszone na przyjęcia i funkcje. Należy o nie dbać, ponieważ poszycie może odpaść, używając na nim ostrych środków chemicznych.

8. Warstwowa, pozłacana Mangalsutra:

Warstwowa Pozłacana Mangalsutra

Warstwowa Mangalsutra ze złotą powłoką ma warstwy łańcuszka. Te łańcuchy mają różną długość. Więc wyglądają jak warstwy podczas noszenia. Posiadają czarne i złote koraliki. Ponieważ są platerowane, są bardzo tanie. Jeśli pójdziesz kupić je za prawdziwe złoto, będzie cię to dużo kosztować. Idealnie nadaje się na wesela.

9. Łańcuch Karugamani Pozłacana Mangalsutra:

Łańcuch Karugamani Pozłacana Mangalsutra

Karugamani Gold Plated Chains Mangalsutra ma specjalny medalion pośrodku. Ten projekt pochodzi z południa Indii. Noszą go wszystkie damy z południowych Indii. Medalion wykonany z jednego odlewu metalu. W większości nie ma diamentów i kamienia. Ten całkowicie złoty projekt dobrze wygląda na imprezy i małe funkcje.

Pozłacana Mangalsutra to tania alternatywa codziennego użytku Mangalsutra. Nie ma opcji Mangalsutry dla zamężnych kobiet, więc jest to przydatne. Jest niezawodny i modny. A ponieważ nie jest to kosztowne, możesz regularnie zmieniać Mangalsutrę, nie wydając dużo.