Skromność Mangalsutry:

Łatwo wyróżniający się widokiem czarnego naszyjnika z koralików Mangalsutra sama w sobie kryje w sobie czystość, miłość i wspólnotę w swojej najsilniejszej symbolice, jest to emblemat małżeństwa noszony przez kobiety w kulturze indyjskiej. Jeden z najprostszych akcesoriów Mangalsutra dosłownie przekłada się na „pomyślną nitkę”, dlatego cieszył się dość dużym szacunkiem i stanowił integralną część każdego indyjskiego wesela.

Mangalsutry też, choć mają być czarną nitką z koralikami ze złotym wisiorkiem, trafiły do ​​branży mody jubilerskiej. Inspiracje z różnych części Indii odzwierciedlają wiele kultur, wierzeń i tradycji w biżuterii, a Gold Mangalsutra jest jedyną stałą.

Dostępna obecnie w wielu kolekcjach projektantów, ta skromna biżuteria stała się z czasem eleganckim dodatkiem, a cel podróży z biżuterią w jednym miejscu nie jest zbyt daleko w tyle. W Papilior możesz znaleźć najlepsze projekty w Divine mangalsutra i dokonać wyboru przed wielki dzień.

Tradycyjna Mangalsutra – Używanie żółtej kurkumy na jedwabnej nici to sposób na zawiązanie mangalsutry wokół szyi panny młodej, skojarzenie koloru w połączeniu ze zwyczajem dało początek Złotej mangalsutrze.

W tradycyjnym sensie jest to najczystsza forma w biżuterii i oznacza miłość, szacunek i świętą więź. Chociaż ta biżuteria jest wykonywana i projektowana na różne sposoby w całym kraju, to złota mangalsutra jest wszędzie klasykiem i zawsze częścią tradycji ślubnych. Rzuć okiem na gaurisuta gold mangalsutra i mayuri gold mangalsutra, które należą do klasycznych wzorów tradycyjnej mangalsutry.

Złota Mangalsutra Gaurisuta:

Gaurisuta Złota Mangalsutr

Złota Mangalsutra Mayuri:

Mayuri Złota Mangalsutra

Western Mangalsutra – Wraz ze zmieniającymi się czasami, zmieniające się trendy i zmiany w modzie powodują fale lub style w postaci biżuterii, odzieży i nie tylko. Mangalsutra od zawsze kojarzona jest z małżeństwem i kulturą indyjską, dziś jest o wiele bardziej współczesną i elastyczną biżuterią, jeśli biżuterię nosi wiele kobiet, które kochają gospodynie domowe, a także pewny siebie niezależny personel..

Modernizacja mangalsutry przyniosła zmiany w projektach i wzorach, z których jedyną stałą jest miłość do złota. Dziś nowoczesne kobiety zakładają Mangalsutra w spodniach tak elegancko, jak w sari, a odą do tego jest nasza kolekcja eleganckich, wyrafinowanych i minimalistycznych wzorów, takich jak złota mangalsutra shivakari i złota mangalsutra April Blossom Gold.

Shivakari Złota Mangalsutra:

Shivakari Złota Mangalsutr

Złota Mangalsutra Kwietnia Kwietnia:

Kwiecień Kwiat Złota Mangalsutra

Oto link do złota kolekcja mangalsutry przez Papilior.com

Kiedy robisz zakupy w Papilior.com, możesz mieć pewność, że otrzymasz produkty najlepszej jakości, nasz wewnętrzny zespół projektowy pracuje niestrudzenie, aby dostarczyć Ci skomplikowane, nowatorskie projekty, upewniając się, że masz coś odważnego, pięknego i eleganckiego do afiszowania. Wszystkie Twoje potrzeby dotyczące bransoletek i Mangalsutry są spełnione z certyfikatem probierczym BIS, który zostanie dołączony do Twojego pakietu. Wybierz spośród 14-karatowego, 18-karatowego lub 22-karatowego złota i wybierz swoje ulubione projekty wykonane na zamówienie przez Papilior.