Modne wzory mangalsutry na gorące lato stawiają na stylowe i wyjątkowe style. Dziś czarne koraliki są nie tylko zaprojektowane z czarnym łańcuszkiem z koralików, ale także z pomysłowym stylem wytworzonych kamieni szlachetnych i prac ze złota i kundan oraz wiele więcej, aby stworzyć designerskie naszyjniki mangalsutra. Kobiety w pracy z pewnością pokochają pasujące do siebie kolczyki i bransoletki o tym samym wzorze co mangalsutra. Kobiety, które przez cały czas muszą nosić mangalsutrę, z pewnością w różnych momentach mogą wybierać różne wzory. Od najprostszego jednego łańcuszka do najgrubszego pięciołańcuchowego naszyjnika mangalsutra pasują niesamowicie, aby uzyskać przyzwoity wygląd. Tak, pięciołańcuchowa mangalsutra, zaprojektowana z nowoczesnym wpływem, pięknie wygląda na odzieży biurowej.

Niesamowite i nowoczesne wzory naszyjników Mangalsutra dla kobiet w modzie:

Oto najlepsze wzory naszyjników mangalsutra dla modnych pań.

1. Lakshmi Wisiorek Naszyjnik z jedwabnej nici Mangalsutra:

Lakshmi Wisiorek Jedwabny Naszyjnik Mangalsutra

Tradycyjny, a jednocześnie modny akcent w projektach naszyjników mangalsutra to trend. Naszyjniki mangalsutra z wysokim dekoltem wyglądają modnie z wyrazistym wyglądem w tradycyjnym stroju. Podobne dopasowane bransoletki i kolczyki tworzą piękną parę. Duże czarne koraliki i złote koraliki dają podkreślony efekt na linii dekoltu.

2. Trzy łańcuchowy naszyjnik Mangalsutra:

Naszyjnik z trzema łańcuchami Mangalsutra

Designerski naszyjnik mangalsutra z wyrazistym wzorem łańcuchów podbija również serca młodych dam. Ekskluzywny projekt trzech przykutych mangalsutr pięknie wygląda z sukienkami i sari.

3. Ciężki naszyjnik Mangalsutra:

Ciężki naszyjnik Mangalsutra

Projekty naszyjników Mangalsutra z pięcioma przykutymi czarnymi koralikami i złotą nicią naszyjnik Mangalsutra są jednym z projektantów mangalsutr ślubnych. Ciężka mangalsutra jest nie tylko szeroka z pięcioma łańcuszkami, ale także długa zwisająca z szyi.

4. Fantazyjny naszyjnik Mangalsutra:

Fantazyjny naszyjnik Mangalsutra

Oprócz czarnych naszyjników mangalsutra z czarnymi koralikami, złoty wzór z obramowanymi czarnymi koralikami jest wyłącznie nowością w projektach naszyjników mangalsutra. Designerski wisiorek i podobne kolczyki tworzą ciężki ślubny wzór mangalsutry.

5. Oszałamiający projektant Mangalsutra naszyjnik:

Oszałamiający projektant Mangalsutra naszyjnik

Oszałamiający designerski naszyjnik mangalsutra z efektownym wzorem wisiorka przyciąga wzrok osoby, która go przyjrzy. Taka designerska mangalsutra podkreśla małżeńskie funkcje spotkania. Złoty wisiorek i dopasowane kolczyki z czarnymi koralikami tworzą wspaniały wzór.

6. Naszyjnik z czerwonej nici Mangalsutra:

Naszyjnik z czerwonej nici Mangalsutra

Projekt naszyjnika mangalsutra z czerwoną nicią jest noszony przez wiele kobiet, które również uważają koraliki z nici i czerwoną nici za jeden rodzaj mangalsutry w tradycyjny sposób. Wiązka czerwonej nici splatająca się ze złotym wisiorkiem i podobnymi kolczykami wygląda świetnie do tradycyjnego stroju.

7. Srebrny naszyjnik Mangalsutra z pięcioma liniami:

Srebrny naszyjnik Mangalsutra z pięcioma liniami

Łańcuszki na szyję Mangalsutra z niewiarygodnie delikatnym dotykiem srebra i maleńkich czarnych koralików prezentują się elegancko. Małe koraliki z mangalsutry przewiązane srebrną nicią, dzięki czemu pęk pięciu łańcuszków pięknie wygląda noszony na szyi, aby uzyskać tradycyjny wygląd mangalsutry.

8. Rubinowy naszyjnik Mangalsutra z ćwiekami:

Rubinowy naszyjnik Mangalsutra z ćwiekami

Piękne wzory naszyjników mangalsutra z pełną szyją z rubinami wysadzanymi w każdym złotym ogniwie w całości tworzą dynamiczny naszyjnik mangalsutra. Przednia część mangalsutry zakrywa szyję biżuterią, która zawiera czarną nitkę mangalsutry i czerwony rubinowy sztyft w złocie.

9. Krótki nowy modny naszyjnik Mangalsutra:

Krótki nowy modny naszyjnik Mangalsutra

Krótka mangalsutra nowego stylu mody wygląda ekskluzywnie i stylowo dzięki nowemu wyglądowi. Naszyjnik mangalsutra z krótką szyją ma czarne koraliki zaplątane w środku złotych ogniw połączonych z tyłu łańcuszkiem, który trzyma mangalsutrę wysoko na szyi.

Wdzięczność za noszenie mangalsutry w tym wieku jest coraz mniejsza z dnia na dzień. Ale te piękne wzory sprawią, że każda dama wybierze tradycyjny modny wygląd w swoim nowym przebraniu. Nowo poślubione dziewczyny z pewnością zdecydują się pasjonować tradycją, gdy takie piękne projekty muszą być tam, aby pasowały do ​​ich designerskich strojów.