Salon to idealne miejsce dla całej rodziny na rozrywkę i uczestnictwo w codziennych zajęciach. Imprezujesz ostro z przodu lub w salonie. To jedyne pomieszczenie, które widzi każdy z Twoich gości, jest to przestrzeń, w której spędzałeś większą część swojego czasu. Ten pokój musi być udekorowany meblami, które są wygodne i stylowe. Tutaj wymieniliśmy 15 prostych i nowoczesnych projektów mebli do salonu z obrazami.

Zgodnie z własnym wyborem możesz wybrać dobre funkcjonalne meble z bogatą kolekcją materiałów dekoracyjnych. W swoim budżecie dostaniesz też sofy, schowek, stolik kawowy lub szafkę pod telewizor.

Najlepsze projekty mebli do salonu w Indiach:

Te projekty mebli do salonu dadzą Ci wyobrażenie o tym, jak najlepiej stylizować swój salon.

1. Współczesny projekt mebli do salonu:

Współczesne meble do salonu

Współczesne meble do salonu sprawiają, że pokój wygląda nowocześnie i stylowo. Meble posiadają artykuły, które mogą być ponownie wykorzystane i odnowione w elegancki sposób i są zazwyczaj wielofunkcyjne. Ten projekt mebli będzie pasował również do każdego stylu w Twoim budżecie.

2. Meble do salonu w stylu industrialnym:

Meble w stylu industrialnym

Zestawy mebli do salonu mogą mieć industrialny charakter i nadal wyglądać przytulnie. Te meble w stylu industrialnym zawierają metalowe hacki i duży zegar pośrodku. Artykuły do ​​​​przechowywania są również otwarte i proste. Wygląda jak industrialny materiał starego typu, ale w dzisiejszych czasach takie meble są klasyką poszukiwaną.

3. Projekt mebli do salonu w stylu francuskim:

Meble w stylu francuskim

Z tymi meblami w stylu francuskim, które są idealnymi meblami do salonu, możesz wyjść na całość. Francuski styl ma zakrzywione i rzeźbione drewniane meble z luksusową tapicerką z jedwabiu lub satyny. Ma profesjonalny wygląd w stylu francuskim dla każdego odwiedzającego. Daje ci naprawdę inne uczucie lepiej niż inny rodzaj materiałów meblowych.

4. Klasyczne meble do salonu:

Klasyczne meble do salonu

Czarne meble do salonu od wieków to klasyczny styl. Tutaj mamy komplety sof z czystej tuftowanej skóry, które są zapinane na guziki. Zestaw nadaje królewski i królewski wygląd. Tego typu zestawy dostaniesz z większymi rabatami, jeśli planowałeś zakup u jednego sprzedawcy. Wypróbuj ten styl zgodnie z farbą swojego salonu.

5. Meble do salonu w stylu domku:

Meble w stylu domku

Wybierz wspaniałe meble w stylu rustykalnym do swojego salonu z tapicerką w kwiaty i kratkę. Małe meble do salonu mogą być ładne i kolorowe, a także atrakcyjne. Pomaga zrelaksować organizm po napiętym harmonogramie. Meble z wygodnymi zestawami sof z wygodnymi poduszkami.

6. Meble do salonu w stylu misji:

Meble do salonu w stylu misji

To bardzo autentyczne meble w stylu misji, które mają proste drewniane meble, które nie są narzucające się. Styl posiada drewniane listwy, które tworzą podłokietnik i boki. Proste linie sprawiają, że jest bardzo przytulny i ciepły. Ze względu na drewniany materiał pomaga komfortowo leżeć na sofie.

7. Meble do salonu Art Deco:

Meble do salonu w stylu art deco

Jeśli masz dużą przestrzeń w salonie, możesz również wypróbować ten styl mebli. Meble do salonu w stylu art deco są najlepsze, jeśli lubisz nowoczesne i artystyczne rzeczy. Meble nie mają prostych linii, ale zakrzywione i abstrakcyjne wzory. Utrzymuje poziom komfortu w ryzach i tworzy bardzo stylowe projekty. Wykończenie użytego materiału dobry wzór.

8. Projekt mebli do salonu Shabby Chic:

Shabby chic wzory

Białe meble do salonu ożywają w stylu shabby chic. Te projekty obejmują mieszankę eleganckich projektów z surowym wyglądem. Projekty nie są proste i idealne.

9. Projekt mebli w stylu rustykalnym:

Rustykalne projekty salonu

Weź przykład z tych rustykalnych projektów na pomysły na meble do salonu. Rustykalne wzory mają kolor brązowy i mogą być wykonane z surowego drewna lub tapicerki mogą mieć rustykalne wzory.

10. Retro projekty mebli do salonu:

Retro projekty salonu

Styl retro jest bardzo kolorowy i czysty. Zestaw mebli będzie zawierał kilka dobrze do siebie dopasowanych kolorów. Te projekty są idealne dla młodych i modnych tłumów. Kobiety lubią tego typu meble do swojego salonu. Możesz również wprowadzać zmiany zgodnie z wyborem kolorów.

11. Meble rattanowe do salonu:

Meble rattanowe do salonu

Te fajne i trwałe meble z rattanu to idealny tropikalny zestaw sof. To bardzo dobre meble letnie, ale świetnie nadaje się na każdą porę roku. Meble są lekkie i wygodne. Jeśli napotkałeś problemy zdrowotne związane z mięśniami pleców, ten rodzaj mebli jest zawsze korzystny dla relaksu. Wygląda inaczej, ale też wygodnie.

12. Funky meble do salonu:

Funky meble do salonu

Te fajne, czerwono-białe, modne meble są dla nowoczesnej pary, która uwielbia wyrażać styl. Krzesło w kształcie jajka jest centralnym elementem tego zestawu mebli do salonu. Biała sofa stanowi również wygodne ustawienie.

13. Modułowy projekt mebli do salonu:

Meble modułowe do salonu

Oto fajne i nowoczesne podejście do projektów mebli do salonu. Meble modułowe sprawiają, że przechowywanie jest ważne. Czyste i eleganckie projekty obejmują każdy centymetr pomieszczenia i tworzą proste projekty.

14. Projektowanie mebli do salonu w stylu otwartym:

Meble w stylu otwartym

Ten prosty, otwarty styl mebli jest idealny do małych salonów, w których nie mogą znajdować się duże i nieporęczne meble. Szafki ścienne utrzymują system rozrywki. Zestaw sof i stół środkowy są proste i eleganckie.

15. Zestawy mebli do salonu:

Zestawy segmentowe do salonu

Tutaj masz dobry wybór mebli, które można ustawić i zresetować zgodnie z własnymi potrzebami. Segmentowe zestawy salonowe można rozdzielać i łączyć w dowolny sposób. Są najlepsze, aby pomieścić wiele osób na małej przestrzeni.

Wybór dobrego rodzaju mebli wymaga odpowiedniego materiału, zgodnie z Twoim salonem. Od ciężkich do lekkich mebli jest dostępny na rynku z szeroką kolekcją odmian. Wypróbuj unikalny styl designerskich mebli do swojego salonu. Skorzystaj z kilku sugestii od konsultanta dekoratora wnętrz. Meble do salonu dają możliwość wyboru stylu nowoczesnego, rustykalnego, klasycznego lub francuskiego. Możesz wybierać między meblami shabby chic, skórzanymi, funky lub modułowymi do swojego salonu.