Projektowanie własnego domu stało się w dzisiejszych czasach trendem, ponieważ możesz to zrobić według własnego gustu, nie zatykając dziury w finansach. Jako gorący garnek w domu, kuchnia wymaga dodatkowej opieki, ponieważ zapewnia Tobie i Twojej rodzinie wszystkie pyszne posiłki i pożywienie. Ale wyróżnienie go jest w twoich rękach i nie jest już tak skomplikowane. Daję Ci listę projektów mebli kuchennych, które możesz wybrać, aby Twoja kuchnia była pięknym miejscem.

15 najnowszych projektów mebli kuchennych ze zdjęciami

Najlepsze projekty mebli kuchennych w Indiach:

Oto nasze 15 prostych i nowoczesnych pomysłów na meble kuchenne ze zdjęciami. Przyjrzyjmy się im.

1. Modułowy projekt mebli kuchennych:

Modułowa konstrukcja mebli kuchennych

Oto modułowa konstrukcja mebli kuchennych z naturalnym oświetleniem i powietrzem. Meble w tej kuchni, w tym szafki, są żółte, co uzupełnia białe ściany przestrzeni. Na górze znajdują się szafki do przechowywania niezbędnych rzeczy i półki na kubki i słoiki, które są regularnie używane, a także ma wbudowany piekarnik i kuchenkę. W ścianie jest długie okno z okiennicami i kilkoma inteligentnymi żarówkami, które oświetlają kuchnię nocą.

2. Projekty mebli kuchennych do małej kuchni:

Projekty mebli kuchennych do małej kuchni

Jeśli szukasz sposobu na unowocześnienie swojej małej kuchni, ten projekt idealnie pasuje do tego celu. Wszystkie szafki i ściana są w odcieniu szarości z białym dachem, a niektóre uchwyty ścienne na ścianie w kolorze żółtym, co czyni go atrakcyjnym. Istnieje również wbudowany stół jadalny, który nie zajmuje dużo miejsca, który może wygodnie pomieścić dwie osoby, dzięki czemu jest to idealny projekt mebli kuchennych do małej kuchni.

3. Najnowszy projekt mebli kuchennych:

Najnowszy projekt mebli kuchennych

To jeden z najmodniejszych i najnowszych projektów mebli kuchennych o stylowym wykończeniu. Ściana z tyłu komina jest jasnopomarańczowa w przeciwieństwie do szarych ścian po drugiej stronie. W dolnej części kuchni znajdują się szafki o eleganckim wykończeniu z wbudowanym piekarnikiem i kuchenką. Jest też szara półka z drzwiami z matowego szkła z poziomymi liniami. Temperament tego pokoju jest bardzo spokojny i elegancki.

4. Meble kuchenne do wnętrz:

Meble kuchenne

Niezależnie od wielkości kuchni, wnętrza nadają jej piękny wygląd przy odpowiedniej wentylacji. Wszystkie szafki w tym zabudowie kuchennej wykonane są z drewna w kolorze białym pasującym do koloru ściany. W górnym rogu pomieszczenia znajdują się również szafki z przezroczystymi szklanymi drzwiami z drewnianym zabezpieczeniem. Są duże drzwi i okna z przezroczystym szkłem, dzięki czemu pomieszczenie jest wystarczająco dużo światła słonecznego i wiatru.

5. Kolorystyka mebli kuchennych:

Kolorystyka mebli kuchennych

Jest to jeden ze sposobów włączenia palety kolorów do projektu kolorystycznego mebli kuchennych. Jest cienki marmurowy blat z piecem i wyłożonym jasnym, rozmytym dnem z długimi szafkami po przeciwnej stronie blatu. Pomiędzy półkami znajduje się marmurowa ściana, która dodaje wystroju wraz z piekarnikiem z boku. Wokół blatu jest kilka stołków, aby zjeść natychmiastowe śniadanie, lunch lub kolację.

6. Projektowanie mebli kuchennych z PVC:

Obrazy Fioletowych Kuchni Projekt Wysoki Połysk Fioletowe Szafki Kuchenne

Niezbędny jest materiał użyty do przygotowania szafek, a PVC zyskuje w dzisiejszych czasach na znaczeniu ze względu na wszystkie zalety, jakie zapewnia. Łatwo formowalny materiał, design mebli kuchennych z PVC sprawia, że ​​Twoja kuchnia wygląda wyrafinowanie przy bardzo niewielkich zainwestowanych pieniądzach. Szafki zarówno na górze, jak i na dole są wykończone w lawendowym kolorze z białym blatem. Szafki zabudowane są wokół piekarnika, a piec zabudowany jest na dole.

7. Projektowanie mebli kuchennych w kształcie litery L:

Projektowanie mebli kuchennych w kształcie litery L

Projektowanie mebli kuchennych w kształcie litery L jest dość standardowe w wielu domach klasy średniej. Zajęte miejsce jest bardzo mniejsze z wbudowanym piecem. Szafki na dole i na górze są czysto białe z kwiatami gdzieniegdzie. Marmurowy blat doskonale uzupełnia półki. Istnieje również mały stojak do powieszenia szpatułek lub kubków. Z boku znajduje się również przezroczyste okno przesuwne zapewniające naturalne światło i wiatr.

8. Designerskie meble kuchenne:

Designerskie meble kuchenne

Kto nie chciałby klasy wyglądającej kuchni przy minimalnym budżecie? Spójrz na designerskie meble kuchenne, które zmienią Twoją standardową przestrzeń w elegancję. Szafki mają połączenie morskiej zieleni i kremu w dolnej i górnej części kuchni. Na rogu znajduje się piec i jadalnia z czarnego marmuru, w której można zjeść natychmiastowe śniadanie. Na ścianie są również płytki pasujące do kombinacji półek.

9. Włoskie meble kuchenne:

Włoskie meble kuchenne

jednym z nowoczesnych i modnych wnętrz kuchennych na świecie są włoskie meble kuchenne. W tej przestrzeni znajdują się drewniane szafki o minimalistycznym designie ze szklanymi drzwiami w górnej i dolnej części. Na ścianach i półkach przeważa kolor biały, a na niektórych szklanych drzwiach i przeźroczystych szybach do przechowywania naczyń i innych przedmiotów modne wzornictwo, dlatego jest to topowy nowoczesny design mebli kuchennych.

10. Biały projekt mebli kuchennych:

Biały projekt mebli kuchennych

Motyw przewodni tej przestrzeni jest całkowicie biały, w tym szafki, ściany, światła i szyby. To sprawia, że ​​białe meble kuchenne są elegancką opcją, tworząc prosty, ale elegancki wygląd. Szafki wykonane są z drewna w standardowym modelu z wbudowanym piecem i piekarnikiem po jednej stronie. W ciągu dnia znajdują się trzy przeszklone okna, przez które wpada światło słoneczne, a w nocy żarówki, które podnoszą wygląd!

11. Meble kuchenne Sunmica Design:

Meble kuchenne Sunmica Designs

Innym materiałem najczęściej używanym w wielu kuchniach jest sunmika. Jest to projekt mebli kuchennych sunmica, który nada Twojej kuchni elegancki wygląd. Szafki zarówno od góry, jak i od dołu w zestawieniu kolorystycznym bieli i ciemnej zieleni. Szafki powyżej mają szczeliny do umieszczania kubków do kawy z wbudowaną kuchenką i zlewem. Chociaż powierzchnia na meble jest mniejsza, wykończenie sunmica jest tym, co sprawia, że ​​jest piękna?.

12. Projekt drewnianych mebli kuchennych:

Projekty drewnianych mebli kuchennych

Drewno występuje w kilku rodzajach, takich jak fornir, sklejka i wiele innych. Projektowanie drewnianych mebli kuchennych to coś, co wiele osób preferuje ze względu na naturalny wygląd i wygląd drewna. Szafy w tym pomieszczeniu są wykonane z drewna na dole i kombinacji półek z drzwiami i regałów bez drzwi do przechowywania. Czarny blat kuchenny doskonale komponuje się z materiałem szafek, a odcienie w pomieszczeniu również są kolorystycznie dopasowane do drewna.

13. Otwórz projekt mebli kuchennych:

Projektowanie otwartych mebli kuchennych

Projekt otwartych mebli kuchennych szybko staje się modny i popularny. Możesz uznać to za jeden z najlepszych projektów mebli kuchennych do domu, ponieważ łączy on kuchnię i jadalnię, dzięki czemu wygląda na duży i obejmuje również osoby pracujące w kuchni. Szafki obecne na dole mają ładny wzór, a półki na górze są szare ze szklanymi drzwiami. Istnieje przegroda ze ścianą wykończoną czarnym marmurem, która oddziela jadalnię od kuchni. Jest też szafka w ciemnym kolorze do przechowywania naczyń, a także lustro do samodzielnego oglądania.

14. Projektowanie mebli ściennych do kuchni:

Projektowanie mebli ściennych do kuchni

Kiedy masz bardzo mało miejsca na kuchnię, projekt mebli ściennych do kuchni wygląda idealnie, nie zajmując dużo miejsca. Szafki w tej przestrzeni wykonane są od dołu z forniru, a od góry drzwi z matowego szkła z wbudowanym kominkiem i piekarnikiem, dzięki czemu jest to doskonały, ale prosty projekt mebli kuchennych. Z boku znajdują się również stojaki na kieliszki do wina, ze światłami u góry.

15. Pomysły na meble kuchenne narożne:

Pomysły na meble kuchenne narożne

Możesz uznać to za jeden z najlepszych pomysłów na meble kuchenne, które są tak proste, jak to tylko możliwe. Są tylko szafki w górnej części, w rogu, z drewnianymi drzwiami po obu stronach i przezroczystymi szklanymi drzwiami pośrodku. Możesz przechowywać talerze, kubki i szklane miski w środkowej szafce, a artykuły spożywcze w pozostałych dwóch, dzięki czemu jest to układ mebli kuchennych idealny do każdego miejsca o minimalnej przestrzeni.

Projektowanie przestrzeni kuchennej nie musi być już trudne. Istnieje wiele opcji materiałów i wzorów, które możesz wybrać, które odpowiadają Twoim kryteriom i pasują do Twojej przestrzeni kuchennej. Dzięki obszernej liście modeli mebli kuchennych w tym artykule możesz całkowicie zmienić sposób, w jaki Ty i inni postrzegają swoją kuchnię.