Pary w dzisiejszych czasach uwielbiają nosić medaliony i pokazywać je jako akt miłości. Daje im poczucie miłości i sprawia, że ​​czują, że zostaną razem do wieczności.

śliczne-pary- medalionów-biżuterii-wzory

Noszą nawet pasujące do siebie medaliony lub medaliony, które uzupełniają się nawzajem, co pokazuje, że należą do siebie.

Różne rodzaje medalionów dla par:

Oto kilka z najlepszych zazębiających się i pasujących medalionów dla par.

1. Pasujące medaliki dla par:

Pasujące medaliony dla par

Te pasujące medaliony można podarować parze w rocznicę ślubu. Jest to prosty zestaw medalionów, który para może nosić regularnie i będzie im przypominać za każdym razem, gdy na niego spojrzą.

2. Lock and Key Lockets dla par:

Lock and Key Lockets dla par

Te medaliony z zamkiem i kluczem wysyłają bardzo uroczą wiadomość, jakby para miała klucz do siebie nawzajem. Przypomina im o ich bliskości i nierozerwalnej więzi, którą pielęgnują.

3. Medaliony do drzwi Hobbit w kolorze złotym i srebrnym:

Hobbitowe medaliony na drzwi w kolorze złotym i srebrnym

To idealny naszyjnik z medalionem dla pary dla fanów Władcy Pierścieni. Medalion ma identyczne hobbitowe drzwi, co może również sugerować, że mogą wejść do drzwi swojego życia. To bardzo ładny przykład medalionów dla par, ponieważ jest modny i symboliczny.

4. Biżuteria dla par Interlocki:

Biżuteria dla par Blokady

Jest to medalion w kształcie serca, który jest podzielony na dwie części i wycięty w taki sposób, że wydaje się, że dwie pary medalionów są kawałkami układanki. Takie medaliony oznaczają, że para uzupełnia się i uzupełnia.

5. Dwuczęściowy medalion w kształcie serca dla par:

Dwuczęściowy medalion w kształcie serca dla par

Jest to uważany za jeden z najbardziej eleganckich projektów dla kilku medalionów. Wykonany jest ze złota i ma uroczą różę na czubku. Oznacza to, że para jest częścią serca i jest niekompletna bez siebie.

6. Para medalion ze zdjęciem z wzorem łańcucha:

Medalion ze zdjęciem pary z wzorem łańcuszka

Jest tam miejsce na zdjęcie pary, a obok imię i datę ślubu. To wyjątkowy prezent od ukochanej osoby, ponieważ oznacza czas, odkąd byli razem.

7. Medalion w klatce serca:

Medalion w klatce w kształcie serca

To piękny medalion z listem przyczepionym do serca w klatce. Struktura serca jest klasyczna. Noszony przez pary, nadaje im uroczego wyglądu. Jest to generalnie projekt preferowany dla osób poszukujących wyrafinowanej biżuterii.

8. Medalion z nutą muzyczną z alfabetem:

Medalion z nutą dla pary z alfabetem

Medalion polecany wszystkim miłośnikom muzyki. Ponadto ten medalion oznacza, że ​​jeden dodał muzykę do cichego życia drugiego. Wraz z notatką, wysadzana kamieniami litera, nadaje jej ciężki wygląd.

9. Naszyjnik z medalionem dla par amorek:

Naszyjnik z medalionem dla par amorek

Ten medalion z łukiem i strzałą kupidyna jest wyjątkowym rodzajem medalionu dla par. Przedstawia boga miłości, Kupidyna, uderzającego swoją strzałą w serce drugiego, dzięki czemu zakochują się w sobie.

10. Zawieszki par żywności z blokadą:

Wisiorki dla par żywności z blokadą

Ten jest dla wszystkich miłośników jedzenia. W kształcie Oreo z sercem jest to najsłodszy medalion dla par ze wszystkich. Jest koloru brązowo-białego i nadaje modny wygląd strojowi.

Medaliony dla par są noszone przez wszystkie pary w dzisiejszych czasach. Najbardziej znane są biżuteria dla par interlocków, pasujące medaliony dla par, naszyjnik medalion dla par, naszyjnik z zamkiem i kluczem dla par i tak dalej.