Medaliony całkowicie poprawiają wygląd osoby. Są częścią naszej biżuterii od czasów starożytnych. Najpiękniejszym i najbardziej uroczym sposobem na ozdobienie szyi jest obnoszenie się łańcuszkiem z przyciągającym wzrok medalionem. Mają też przywiązane do nich pewne lub inne znaczenie. Medaliony są modnym dodatkiem zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet w dzisiejszych czasach. Zwrócili uwagę na nowe, zróżnicowane projekty i różne projekty. Cieszą się ogromną popularnością wśród osób w każdym wieku.

różne-rodzaje-biżuterii- medalionów-wzory-ze-zdjęciami

Piękne medaliony dla dziewczynek:

Medaliony mogą być deklaracją stylu samą w sobie, poprzez sposób, w jaki się prezentuje. Tutaj przyjrzymy się 25 różnym projektom medalionów dla mężczyzn i kobiet wraz z obrazami.

1. Proste złote medaliki fotograficzne w złocie:

Proste złote medaliony ze zdjęciami w złocie

Złoto ma na celu czystość i można je nosić na specjalne okazje, a także w czasie festiwalu. Wśród wszystkich metali złoto było bardzo popularne, ponieważ uważano je za ważną rzecz w szafie. Kupowanie złotych ozdób nigdy nie wyjdzie z mody, dlatego kurs ten stale rośnie. Niezależnie od tego, czy dla mężczyzn, czy dla kobiet, medaliony będą wyglądać pięknie w połączeniu z tradycyjnymi i weselnymi strojami.

2. Piękne medaliony diamentowe:

Piękne medaliony diamentowe

Osoby, które uwielbiają emanować klasą i stylem, mogą preferować i wybierać biżuterię z diamentami. Mężczyźni i kobiety, którzy noszą biżuterię z diamentami, będą wyglądać pięknie ze wzmocnioną osobowością. Nigdy nie tracą stylu i elegancji. Nawet to jest świetna opcja na prezent dla swoich bliskich. Chociaż są one trochę drogie, nigdy nie można ich porównać z żadnymi innymi ozdobami.

3. Medaliony srebrne i złote:

Medaliony srebrne i złote

Po złotych zdobieniach najpopularniejszym jest srebro o doskonałym wykończeniu i eleganckim wyglądzie. Noszenie najlepszej kombinacji złota i srebra spodoba się wszystkim mężczyznom i kobietom, którzy uwielbiają nosić biżuterię. Złoto i srebro wyglądają elegancko z dowolnymi wzorami w medalionach. To samo może być połączeniem złota i srebra lub ozdób jednych nad drugimi.

4. Medaliony ze szkła kryształowego dla dziewczynek:

Medaliony ze szkła kryształowego dla dziewczynek

Najważniejszą rzeczą, która przychodzi na myśl, myśląc o modnej biżuterii, są kryształy i ich blask. Kryształy to nowy trend w modnej biżuterii z medalionami z kryształów i szkła. Medaliony ze szkła kryształowego mogą mieć wzory kwiatów, liści itp. Mogą mieć różne kolory i mogą być modyfikowane według własnych upodobań.

5. Tradycyjne medaliki Kundan na ślub:

Tradycyjne medaliony Kundan na ślub

Kundan to bardzo popularna biżuteria na wesela i inne tradycyjne okazje. Kundan to kosztowna praca z zielonych, bordowych i białych kamieni w złocie. Biżuteria Kundan jest wykorzystywana wyłącznie dla narzeczonych w celu uzyskania olśniewającego wyglądu. Wyglądają bardzo okazale i pięknie. Kobiety mają w spodniach wiele medalionów Kundan, które łączą różne funkcje z prostymi złotymi łańcuszkami. Są unikalną, ręcznie wykonaną biżuterią i stanowią część dawnego rzemiosła jubilerskiego.

6. Spersonalizowane zdjęcie medalionu:

Spersonalizowane zdjęcie medalionów

Spersonalizowane medaliony w kolorze srebrnym, złotym lub diamentowym z imieniem i zdjęciami, cytatem, powiedzeniem, konkretnym słowem lub ważnymi datami wyglądają pięknie, gdy nosi się je na szyi z prostym eleganckim łańcuszkiem. Personalizacja rzeczy jest bardzo modna. Są również idealną opcją na prezent. Mogą być z Tobą zawsze i mogą być częścią Twojego życia na zawsze.

7. Medaliony perłowe złote:

Medalion perłowy złoty

Perły symbolizują królewskość i wdzięk, a ludzie noszą perły od wielu stuleci. Perły są symbolem statusu i nadają elegancki wygląd. Medaliony z perłami są dla tego pełnego wdzięku wyglądu kobiety. Medalion perłowy może być z pojedynczej perły w kolorze białym, różowym lub złamanej bieli w stylu wiktoriańskim z wstawką na fotografię w środku. Z biżuterią perłową zawsze można być pewnym. Można to nosić w strojach indyjskich, zachodnich, sukniach, strojach wieczorowych, imprezowych itp. Perłowe medaliony mogą być również doskonałą opcją na prezent.

8. Medaliony damskie z dżetów:

Medaliony damskie z dżetów

Cyrkonie wyglądają bardzo podobnie do diamentów, ale nie są tak drogie. Kobiety mogą bardzo dobrze afiszować się medalionami w złotych i srebrnych łańcuszkach z dżetów. Świetnie błyszczą, dzięki czemu nadają kobiecie olśniewający wygląd. Medaliony z kryształu górskiego ze srebrnymi lub złotymi łańcuszkami mogą być również idealne do tego oszałamiającego wyglądu na co dzień.

9. Medaliony z urokiem vintage:

Medaliony z Vintage Charm

Zabytkowe medaliony wykonane z kryształu górskiego lub stopu mogą być wykonane w taki sposób, że mogą nawet świecić w ciemności. Te zabytkowe medaliony mają różne kroje, a projekty są takie, że kamienie są umieszczane w celu uzyskania błyszczącego wyglądu w ciemności. Mogą być zatem używane do noszenia wieczorowego lub do funkcji dziennej. Mogą być też bardzo stare, a przez to drogie.

10. Złe medaliki dla dziewczynek:

Złe medaliki dla dziewczynek

Medaliony ze złymi oczami są używane do odpędzania spojrzenia osób, które uważa się za powodujące nieszczęście lub pecha. Używanie złego oka jako medalionu i noszenie go jest uważane za dobre dla osoby. Złe oczy stają się bardzo popularne wśród osób używających ich w samochodach, opaskach na rękę, bransoletkach itp..

11. Medaliony fotograficzne z różowego złota:

Medaliony fotograficzne w metalicznym kolorze różowego złota

Różowe złoto to w zasadzie stop złota i miedzi używany do wyrobu biżuterii, który jest obecnie bardzo popularny. Jest to obecnie powszechnie używane do łańcuszków, pierścionków, bransoletek, kolczyków, wisiorków, medalionów itp. Różowe złoto jest również znane jako czerwone złoto i różowe złoto, w zależności od zawartości w nim miedzi. Różowe złoto jest drogie, dlatego te medaliony są przeznaczone dla osób luksusowych i z najwyższej półki. Te medaliony promieniują elegancją.

12. Medaliony z antycznym wykończeniem:

Medaliony z antycznym wykończeniem

Przekazywane z wielu pokoleń antyki są symbolem dumy, kultury, rodziny i dziedzictwa. Te cenne medaliki mają zarówno wartość pieniężną, jak i emocjonalną. Rzeczywiście są bardzo wyjątkowym i cenionym posiadaniem. Mają na nich piękne wzory, wyryte na nich, wzory świątyń, wzory bogiń, kamienie szlachetne, metale szlachetne, wzory wiktoriańskie itp. Marka medalionu różni się również od karata złota użytego do wykonania tych medalionów. Te antyczne medaliony wyróżniają się klasą i pozostają bajeczne i wiecznie zielone przez wiele pokoleń.

13. Medaliony Swarovskiego z kryształami:

Medaliony Swarovskiego z kryształami

Kryształy Swarovskiego są bardzo popularne i szybko przyciągają uwagę wszystkich. Wiele akcesoriów dla kobiet i mężczyzn jest obecnie ozdobionych kryształami Swarovskiego. Mają styl projektanta. Oprawa kryształów Swarovskiego w medalion ze złotym łańcuszkiem lub platyną lub srebrem może być tą pięknie wykonaną biżuterią. Uzupełnij wygląd czerwonego dywanu pasującym zestawem pierścionków, bransoletek i kolczyków.

14. Proste pływające medaliony z rodem:

Proste pływające medaliony z rodem

Rod jako pierwiastek jest bardzo popularny w biżuterii modowej, która schodzi późno. Biżuteria z rodowanym wykończeniem wygląda bardzo podobnie do srebra i ma takie samo wykończenie. Pływające medaliony z rodu mają zawieszki wewnątrz medalionu i są przezroczyste i można je otworzyć, aby zmienić zawieszki według własnego uznania. Wykończenie rodem jest obecnie szeroko stosowane w biżuterii złotej i srebrnej. Pływające medaliony z rodu wyglądają elegancko i są modne, ale jednocześnie nie są tak drogie.

15. Medaliony ze złotym pawim piórem:

Medaliony ze złotym pawim piórem

Jednym z najpopularniejszych projektów tego tradycyjnego wyglądu mogą być medaliony inspirowane wzorami pawi i pawi. Paw jest symbolem dumy, wdzięku i piękna. Kobiety mają wszystkie te cechy i dlatego mogą połączyć się z tymi uroczymi, magicznymi medalionami z pawi. Wyglądają naprawdę magicznie z tradycyjnymi strojami, a żywe odcienie kolorów w tych pawich medalionach z piórami wyglądają oszałamiająco.

16. Stylowy medalion ze skrzydłami anioła dla dziewczynki:

Stylowy medalion ze skrzydłami anioła dla dziewczynki

Nie są to zwykłe, nudne, podobne medaliony. Skrzydła anioła lub medaliony ze skrzydłami wyglądają pięknie na kobietach dla tego swobodnego wyglądu. Pióra i skrzydła są symboliczne dla ptaków, a zatem reprezentują wolność. Kobiety są teraz bardzo niezależne, wolne i dorównują mężczyznom we wszystkich dziedzinach życia. Kobiety mają w sobie anielskie cechy, że rodzą się wielozadaniowości. Więc wszystkie kobiety obnosicie się z tymi stylowymi, pięknymi medalionami ze skrzydłami anioła.

17. Filigranowe medaliki ze skrzynek modlitewnych:

Filigranowe medaliony ze skrzynki modlitewnej

Filigranowa praca jest bardzo pożądana w biżuterii. Jest to dzieło drobnych formacji drucianych w delikatny wzór lub ślad. Filigranowe prace są popularne w kolczykach, bransoletkach, medalionach i wielu innych pracach zdobniczych. Filigranowe medaliony modlitewne są bardzo wyjątkowe i oddają niuanse tej misternej pracy w medalionie. To jest naprawdę modne i bardzo modne.

18. Medaliony muzyczne:

Medaliony muzyczne

Te wyjątkowe medaliony mają różne elementy, takie jak syrena, konik morski, amorki, wróżki, anioły, konie itp. na przodzie medalionu. W środku mają prawdziwą pozytywkę do odtwarzania muzyki. Te medaliony są tak wyjątkowe i interesujące, że nie można ich tak po prostu trzymać z dala.

19. Kamienne medaliony z łez ze zdjęciem:

Kamienne medaliony z łezkami ze zdjęciem

Łańcuszki z kamieniami szlachetnymi i półszlachetnymi mogą wyglądać pięknie i elegancko. Stylowo wycięte rubiny, szafiry, topazy, kwarc, akwamaryny czy szmaragdy można nabijać ćwiekami i artystycznie umieścić w medalionie. Medaliony są w taki sposób, że kamienie mają kształt łezki. Pięknie wyglądają nawet jako samodzielna biżuteria. Elegancji dodaje ogólny blask medalionów dzięki kamieniom.

20. Medaliony ze złotym alfabetem projektanta:

Złote medaliony z alfabetem Designer

Medaliony z unikalnym, pojedynczym słowem jak przyjaciel, miłość, zaufanie, wiara, nadzieja itp. lub alfabetem jak w pierwszej literze twojego imienia, imienia małżonka, imienia dziecka itp. będą dobrze wyglądać na co dzień. Unikalne słowo lub ten konkretny alfabet w bransoletce może nam przypomnieć o kilku ważnych rzeczach, które zawsze pozostają w życiu na zawsze. Te medaliony z alfabetem mogą być największym źródłem inspiracji.

21. Skórzane medaliony na torby:

Skórzane medaliki do toreb

Niezwykle popularne w modzie są medaliony z prawdziwej skóry z wzorami sowy, orła, jastrzębia. Skóra sama w sobie może być wyrazem stylu. Ten skórzany medalion na torbę może być obnoszony zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety. Ten inny medalion może być używany w łańcuszku, jako haczyk w pasku itp. Bardzo dobrze komponują się z zachodnimi stylizacjami. Dopasuj te skórzane łańcuszki do stroju i jest hitem wśród wszystkich mężczyzn, jeśli chodzi o ten fajny, ale modny wygląd, a kobiety dla tej królowej mody w nich.

22. Medaliony z ważkami:

Medaliony z ważkami

Brzmi interesująco i ktoś ciekawi się o tych medalionach ważek. Te medaliony są wykonane ze stopu cynku w stylu vintage, dzięki czemu mają szczególny kolor i fakturę uroku starego świata. Medaliony Dragonfly mogą być używane w łańcuszku lub mogą być podwojone i służyć jako łańcuszek do swetra.

23. Medaliony emaliowane dla kobiet:

Emaliowane medaliony dla kobiet

Emalia to ta błyszcząca powłoka, podobnie jak szkło, która jest nakładana na twarde powierzchnie, obrazy, stare meble itp. jako powłoka ochronna na wierzchu. Takie wykończenie jest znane jako wykończenie emaliowane. Bardzo popularne są również medaliony wykończone emalią, w których medalion jest chroniony. Jeśli medalion jest bardzo drogi, to z rzadkim obrazem, obrazem itp. można użyć emalii do tego połysku i można z dumą obnosić się z medalionami emaliowanymi.

24. Medaliony trójzębne:

Medaliony trójzębne

Trójząb jest symbolem greckiego boga Posejdona w mitologii greckiej. Jest znany jako Bóg Morza i czczony. Jego symbolem był Trójząb. Ludzie kojarzą te medaliony z nim i siłą, którą posiadał. Te medaliony Trident mogą być symbolem władzy dla mężczyzn, a zatem mogą być przez nich noszone.

25. Medaliony iluzjonistów:

Medaliony Iluzjonistów

Zainspirowane filmem „Iluzjonista”, te medaliony są wykonane z drewna i akrylu. Te medaliony są solidne, gdy są noszone, ale można je otwierać na boki, ukośnie itp. Na wiele sposobów, aby wstawić zdjęcia. To również jedna z wyjątkowych opcji prezentów.

Moda stała się drogą naprzód zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, a oni poświęcają czas, aby przez cały czas aktualizować swój iloraz mody. Starzy i młodzi ludzie obnoszą się z własnym stylem i wyglądem. Więc idź na całość i wybierz ten wyjątkowy medalion, który pasuje do Twojego gustu i potrzeb. Eksperymentuj i odkrywaj nowsze opcje w najlepszym akcesorium do szyi będących medalionami i łańcuszkami. Dostosuj swoją garderobę i odśwież swój wygląd, aby uzyskać zupełnie nowy wymiar swojej osobowości.