Czasami, aby wyglądać inaczej, ludzie byli niecodziennym rodzajem medalionu, a jednym z nich jest Medalion na klucze. Breloki na klucze są modne w projektach, a młodzi ludzie lubią próbować tego typu niepowtarzalnego stylu. W tym różne wzory kluczy były zawieszone na łańcuszku i były jako dekolt. Różne rodzaje kreatywności są poddawane, aby nadać różne kształty medalionowi na klucze.

Najlepsze i stylowe medaliony na klucze:

Znajdźmy tutaj z pokazanymi wzorami medalionów na klucze, aby uzyskać nowy wygląd w swoim stylu.

1. Medalion w stylu vintage:

Medalion w stylu vintage

Ten medalion na klucze ma wzór w stylu vintage wykonany z mosiądzu. W środkowych lokach kształty nadają klawisze. Na zaokrąglonych otworach u góry z serduszkiem pomiędzy nimi. W starożytności bogaci ludzie używali tego rodzaju kluczy do swojej szafki.

2. Medalion w stylu klucza szkieletowego:

Medalion w stylu szkieletowego klucza

Ten klucz do medalionu ma motyw szkieletu. Na kluczach znajdują się trzy sale zamków, a góra klucza ozdobiona jest krzywymi kształtami. Ten kluczowy medalion wygląda na antyczny i drogi. Wygląda na to, że też musi mieć trochę wagi.

3. Wzór breloczka z pływającym medalionem:

Pływający wzór breloczka medalionu

Jest to breloczek medalion w kolorze różowego złota, który można wykorzystać do zawieszenia kluczy. Ten pływający pierścionek ma białe małe diamenty przymocowane do całego koła. Dwa pierścienie połączone są małym łańcuszkiem. Ten breloczek wygląda wspaniale.

4. Spersonalizowany breloczek do kluczy:

Spersonalizowany breloczek do kluczy

Ten brelok do kluczy ze zdjęciem ma pudełko w kształcie serca. Możesz wstawić zdjęcie w pudełku w kształcie serca. Ten kluczowy medalion jest ze srebra i wygląda na prosty. Ten medalion przykuwa uwagę swoją prostotą i wygląda niesamowicie.

5. Zablokuj & Kluczowa struktura medalionu:

Zablokuj & Klucz struktury medalion

Jest to błyszczący naszyjnik z medalionem z pięknym jasnoniebieskim diamentem. Ten diament jest przymocowany do zamka, a wraz z nim wisi osobny mały klucz. Ten srebrny medalion rozpościera swój blask tym diamentem.

6. Kluczowy medalion z łapą szczeniaka:

Medalion na Klucze z Łapą Szczeniaka

Ten klucz do medalionu jest taki zabawny. Na górze klucza w kształcie serca znajduje się wzór uroczej łapki szczeniaczka. Na stalowym kluczu znajduje się złoty wzór łapki szczeniaka, który jest sprzeczny. Ta mała łapa szczeniaka dodaje urody medalionowi.

7. Medalion z breloczkiem z kompasem:

Brelok do kluczy z kompasem

Jest to medalion z breloczkiem z kompasem i jest projektem naukowym. Ten okrągły breloczek z kompasem ma miejsce w środku, w którym możesz wstawić zdjęcie swoje lub ukochanej osoby. Część breloczka do kluczy jest wystarczająco duża, aby złożyć wszystkie klucze razem.

8. Klucz do medalionu Moje serce:

Klucz do medalionu Moje serce

Jest to po prostu wspaniały srebrny medalion z breloczkiem. Jeden duży i jeden mały wiszą w kształcie serca. Wisi jeden mały alfabet „e” i wisi duża miękka perła. Chłopak na studiach lubi wypróbowywać ten styl medalionu do regularnego użytku. Całe to połączenie medalionu jest atrakcyjne.

9. Medalion w stylu klucza serca:

Medalion w kształcie klucza w kształcie serca

Te medaliony są w kształcie serca. W kształcie serca przymocowane są kamienie. Dołączony jest również jeden biały diament i jeden topaz. W ten sposób możesz wstawić dowolny inny wybrany kamień. Jest to również fantazyjny kamień szlachetny z medalionem. Ten jeden medalion został specjalnie zaprojektowany dla dziewczyn, które lubią używać odrobiny światła i wdzięku.

Ten medalion na klucze jest aktualnym popytem i zapewnia młodym ludziom fajną i kołyszącą postawę. Te fantazyjne dodatki sprawią, że poczujesz się jak gwiazda rocka. Dodaje uroku Twojej uroczej osobowości i zniewala. Wypróbuj unikalny styl z tym stylem medalionów na klucze, aby zaimponować swojej ukochanej osobie. Wybierz idealne dopasowanie, które będzie pasować do Twojego stroju, jeśli masz rower, a następnie wybierz mały medalion w stylu ciężkiego klucza, aby przyciągnąć uwagę znajomych.