Medalion platynowy jest wysoko ceniony i określa status medalionu. Choć srebrne lub złote są zawsze w kolorze białym. Zwiększa twój szacunek, gdy ludzie widzą platynowe medaliony na twojej szyi. Możesz również zażądać własnego projektu medalionu, ponieważ z medalionami można stworzyć dowolny projekt.

Najnowsze i nowoczesne medaliki platynowe:

Poszukajmy tutaj z wymienionymi top 9 platynowymi medalionami z obrazkami, które z pewnością nadadzą stylowego wyglądu.

1. Platynowy medalion Miłość Express:

Platynowy Medalion Miłość

To platynowy medalion w kształcie serca, szczególnie dla par. Zapisano nad nim słowo „miłość”. Podarowanie tego medalionu zwiększy miłość między tobą a twoim partnerem. Wygląda na to, że możesz również umieścić w środku zdjęcie pary, które będzie tak romantyczne. Dobry wybór dla twojego ukochanego.

2. Medalion składany z platyny perłowej:

Składany medalion z platynowej perły

Jest to niesamowity naszyjnik z platynowego medalionu ze złożoną perłą. Projekt jest po prostu rewelacyjny i doda elegancji Twojemu dekoltowi. Biała perła wygląda tak miękko i ponętnie. Perła w środku srebra wygląda atrakcyjnie. Dobrze wygląda na dziewczynach lub na twojej kobiecie.

3. Platynowy medalion pawia:

Medalion Platynowy Paw

To jest tak przyjemny medalion platerowany białym złotem z tańczącym pawim wzorem. W pawie umieszczony jest diament w kolorze jasnoniebieskim. Białe diamenty są również przymocowane do pawich piór. Ten paw z błyszczącymi diamentami wygląda charyzmatycznie. To też jest symbol kawałka; jeśli planujesz prezent dla ukochanej osoby, to musisz spróbować tych platynowych medalionów.

4. Medalion Platynowego Anioła:

Medalion Platynowego Anioła

Jest to czarno-biały, gładki srebrny medalion ze skrzydeł anioła. Połowa medalionu skrzydła jest tam z kilkoma przyczepionymi kamieniami. To jest designerski kawałek medalionu. Krzywizna nadana kształtowi skrzydła jest po prostu cudowna. Te platynowe medaliony są specjalnie zaprojektowane dla chłopców lub mężczyzn.

5. Platynowy owalny medalion z kamienia:

Platynowy owalny medalion z kamienia

Jest to owalny, gładki złoty medalion z miejscem wewnątrz na zatrzaski. W jednym medalionie znajduje się owalne szkło pokryte serią białych rombów. Na innym owalnym medalionie jest wygrawerowany piękny wzór. Wszystkie z nich są po prostu oszałamiające. Wygląda prosto, ale może przyciągnąć uwagę ukochanej osoby.

6. Diamentowy medalion z platynowego jabłka:

Medalion Platynowy Diament Jabłko

To unikalny platynowy medalion. Medalion w kształcie owocu jabłka jest tutaj z małym okrągłym rombem po jednej stronie jabłka. Ten projekt jest niezwykle nowy na rynku i rzadki. Ten medalion przyciągnie mnóstwo komentarzy i wyświetleń. Tego typu platynowe medaliony możesz podarować swojej ukochanej w pierwszy dzień rocznicy ślubu.

7. Platynowy medalion dla niemowląt:

Platynowy medalion dla niemowląt

Ten gładki srebrny medalion ma owalny kształt, a jego jakość jest prostota. Na tym owalnym medalionie wykonany jest jeden oszałamiający kwiat dziecka. Srebrny kwiatek na srebrnym medalionie jest zabawny. Noszenie tego medalionu z ładnym łańcuszkiem zapewni ci urzekający obraz.

8. Platynowy medalion nutowy:

Platynowy medalion nutowy

Jest to platynowy medalion oparty na motywie muzycznym, opisujący nutę muzyki zachodniej. Medalion ten otrzymuje muzyczny symbol, który będzie bardzo lubiany przez muzyków. Może to być specjalny medalion stworzony na zamówienie.

9. Platynowy medalion Bal Hanumana:

Medalion Platynowy Bal Hanuman

Jest to duchowy platynowy medalion ze stworzeniem Bal Hanumana. Młody projekt Hanumana stoi w tym medalionie z taką niewinnością. W ten sposób na rynku dostępne są również inne medaliony z wizerunkiem Boga i ludzie również je noszą. Jest to najlepsze dla tych, którzy są również religijni z natury i zachowania.

Widząc te wyjątkowe projekty, wkrótce kupię ten. Załóż uroczy platynowy medalion i stwórz swój wizerunek wśród swojej grupy. Są to wspaniałe i wspaniałe platynowe medaliony, które zapewnią Ci niezrównany wizerunek.