Wisiorki medalion są takie, że możesz je nosić na co dzień. Jest to mała lub duża zawieszka o różnych wzorach zawieszona na srebrnym lub złotym łańcuszku. Możesz dostać wisiorek w złocie, srebrze itp. Istnieje wiele wzorów, takich jak religijne, fantazyjne, wysadzane diamentami i z innymi kamieniami szlachetnymi. Ten, kto lubi nosić naszyjnik z wisiorkiem, może odkrywać różnorodne wzory w wisiorku.

Śliczne i stylowe wisiorki z medalionem:

Znajdźmy tutaj z pokazanymi wisiorkami medalionowymi, które spełnią Twoje modowe potrzeby.

1. Wisiorek z medalionem z broszką z motylem:

Zawieszka z medalionem z broszką w kształcie motyla

Jest to złoty medalion połączony z broszką z motylem i okrągłym pierścionkiem. Ten piękny motyl jest wytłoczony lśniącymi białymi diamentami, a nawet na warstwie pierścionka; istnieje okrągła seria diamentów. Mieszanka motyla i otwartego pierścienia wygląda niesamowicie jako wisiorek.

2. Tradycyjny wisiorek medalionu:

Tradycyjna zawieszka z medalionem

Ten wisiorek medalion ma motyw religijny. W tym utworze „OM” i „Hari” napisane w języku hindi. Półksiężyc nad „OM” ma dołączone diamenty. Przedstawia podwójną moc Hari i Hari, czyli Shivy. To może być dla Ciebie najlepsza opcja na prezent.

3. Wisiorek z medalionem Shri Yantra:

Wisiorek z medalionem Shri Yantra

Shri Yantra jest wykonana z tego naszyjnika z medalionem na srebrze. Ta Shri Yantra zawiera moc Bogini Durgi. Shri Yantra jest bardzo pomyślna do trzymania w domu lub w biurze. Wierzący noszą go nawet jako medalion i wciąż otrzymują swoje błogosławieństwa.

4. Wisiorek medalion w stylu szkła:

Wisiorek z medalionem w stylu szkła

Szkło to ma kształt zawieszki z medalionem w kształcie serca pokrytej złotem. Suszone kwiaty są umieszczane wewnątrz tego szkła, co jest wyraźnie widoczne. Ta szklana zawieszka zawsze wygląda wspaniale i zniewalająco. To szkło jest ładnie ścięte i widać to po jego grubości.

5. Specjalny wisiorek z medalionem dla miłośników:

Specjalna zawieszka z medalionem dla miłośników

Jest to wisiorek z medalionem fotograficznym w kształcie serca. Po obu stronach możesz przechowywać małe zdjęcia swoich bliskich. Ten rodzaj medalionu jest bardzo używany przez kochanków i trzymają w tym sercu swoje zdjęcia. W ten sposób wyrażają wzajemną miłość.

6. Wisiorek z zaokrąglonym medalionem w stylu diamentowym:

Zawieszka z zaokrąglonym medalionem w stylu diamentu

Ten okrągły wisiorek z medalionem w kształcie diamentu ma właściwości promienne. W środkowym okręgu znajduje się liczba wysadzanych kamieniami diamentowymi i jeszcze jedna okrągła seria z ogólnymi diamentami. Okrągły wisiorek w kształcie diamentu nie jest zbyt często używany.

7. Medalion Serce z Kokardą:

Medalion Serce z Kokardą

Ten złoty medalion w kształcie serca ma unikalną koncepcję medalionu. Wewnątrz tego wzoru w kształcie serca znajduje się zegarek, a kokardka jest wiązana białą koronką. Są to dwa projekty medalionów, które można wykorzystać jako zawieszkę i zegarek. Noszenie go sprawi, że będziesz wyglądać inaczej.

8. Naszyjnik z medalionem z łezką:

Naszyjnik z medalionem w kształcie łzy

Ta srebrna zawieszka z medalionem jest po prostu zabawna z motywem łezki. Fajny kształt łezki nadaje temu wisiorkowi ze srebrnymi sznureczkami, a pośrodku znajduje się jedna miękka perła. Wygląda na to, że srebrne struny chronią tę perłę. Ten projekt jest po prostu piękny i taki ładny.

9. Wisiorek z żółtym szafirowym medalionem:

Wisiorek z żółtym szafirowym medalionem

Ten wisiorek wisior składa się z żółtego szafiru w kolorze złotym. Zamiast żółtego szafiru można również włożyć inne kamienie szlachetne. Wiele osób nosi ten wisiorek z kamieniami, którzy wierzą w astrologię. Jest to owalny kształt żółtego szafiru przedstawiający cechy Jowisza.

Nosząc breloczek z medalionem, musisz szczególnie uważać, aby zostać wyrwanym. Wisiorki o delikatnych wzorach noszone na każdą okazję mogą sprawić, że staniesz się centrum przyciągania. Sprawia, że ​​wyglądasz inaczej niż zwykły.