Wszyscy słyszeli o cudach medytacji i technik medytacyjnych, takich jak uzdrawianie praniczne i Reiki, które są często uważane za bardzo zbliżone do „magii”. Ale prawie wszyscy, którzy nie widzieli tej „magii” z pierwszej ręki, wydają się początkowo sceptycznie nastawieni do jej mocy. Ale nie martw się, gdy opanujesz sztukę medytacji alfa, będziesz mógł praktykować te cuda na własnym ciele!

medytacja alfa

Medytacja alfa wznosi twój umysł do poziomu, który leży pomiędzy całkowitym przebudzeniem a prawie snem. Spowalnia twoje fale mózgowe i pozwala twojej duszy wznieść się na wyższy poziom astralny. Dla niektórych to wszystko będzie brzmieć jak bełkot Cyganów i duchowych uzdrowicieli itp., którzy okazują się fałszywi.

Jednak naukowo udowodniono, że medytacja alfa pomaga umysłowi leczyć ciało i jego choroby! Spowalniając puls, przenosi mózg do zrelaksowanego, komfortowego stanu. To stan, który stoi u progu głębokiego snu, który pozwoli Ci obudzić się wypoczętym i powiedzieć „Teraz jest piękny poranek!” Medytacja alfa wykorzystuje ten stan umysłu do wykonywania trików, o których nawet nie możesz marzyć!

Pierwszym krokiem medytacji alfa jest osiągnięcie tego stanu umysłu. Aby to zrobić, usiądź w wygodnej pozycji i weź głęboki wdech i wydech, aby się zakorzenić. W typowych krokach prostej medytacji zaczynasz koncentrować się na oddechu. Wchodzenie i wychodzenie, wchodzenie i wychodzenie, w sposób ciągły. A kiedy wydychasz powietrze, wyobraź sobie, że cały twój stres i zmartwienia opuszczają twój umysł. W ten sposób oczyść swój umysł ze wszystkich napięć i zmartwień.

Ten proces sprawi, że większość twojego napięcia pobiegnie daleko. Jednak, gdy twój umysł jest już jasny, możesz przejąć kontrolę nad tymi stresami i rozwiązać swoje problemy, nie pozwalając im powodować żadnego stresu. W ten sposób z pomocą tej techniki osiągasz duchowe centrum, które pomaga ci zrównoważyć twoje problemy.

Medytacja alfa korzysta z tego duchowego centrum. Kiedy już tam dotrzesz, możesz użyć technik wizualizacji, aby wysłać sygnały do ​​mózgu. Medytacja alfa wykorzystuje głównie podświadomość do osiągnięcia swoich celów.

Jedną z technik jest wyobrażenie sobie liczby trzy, trzy razy, a następnie liczby dwa, a następnie jeden, z których każdy występuje trzy razy. To aktywuje część mózgu, która jest rzadko używana. To trochę jak rozciąganie starego, nieużywanego mięśnia.

Po tym ćwiczeniu możesz przejść do wyobrażenia sobie, jaką sytuację chcesz wykonać. Wyobraź sobie, że w pracy osiągasz sukcesy, wyobraź sobie, że odchodzą bóle głowy lub śpisz najlepiej w ciągu kilku minut!

Gdy wyobrażasz sobie, gdziekolwiek chcesz być, głośno wypowiadaj swoje cele. Zasadniczo informujesz swoją podświadomość, jakie są twoje cele. Te obrazy powinny być dla Ciebie jak prawdziwe wydarzenia. Kiedy to skończysz, zacznij odliczać od pięciu do jednego. Następnie powoli otwórz oczy i pozwól sobie na powrót do normalnego świata.

Medytacja alfa przejmuje kontrolę nad całą ukrytą w tobie mocą, mobilizuje ją i nadaje jej kierunek. Pozwala skierować podświadomość, która ma tendencję do odchodzenia od prawdziwych celów, na cel w życiu. To znacznie zwiększa Twoje szanse na ich osiągnięcie!

Praktykując codziennie medytację alfa, możesz nie tylko poprawić stan fizyczny i duchowy swojego ciała, ale także poprawić swoje życie i jego kondycję. Podczas gdy wcześniej miałeś do czynienia ze stosem niepowodzeń i rozczarowań, teraz poczujesz, jak koła się kręcą, gdy szczęście daje ci lepszą rękę. Ale czy to naprawdę szczęście? A może to ta sztuka pozwala działać i ulepszać swoje życie??