Bliźniacze Serce to potężna technika medytacyjna wprowadzona przez Wielkiego Mistrza Choa Kok Sui w latach 80-tych. Znana jest ze swoich właściwości leczniczych, a także wypełniania praktykującego miłością, mocą i światłem. Pomoże Ci osiągnąć stan spokoju i zniwelować wszelkiego rodzaju stresy, napięcia i lęki z Twojego organizmu. Ten rodzaj medytacji polega na oczyszczeniu i oferuje wszystkim wiele korzyści. Zarys i podsumowanie tego tematu zostało przeanalizowane w kolejnych akapitach.

Techniki medytacji bliźniaczych serc

Techniki medytacji bliźniaczych serc:

1. Ćwiczenia fizyczne:

Pierwszym krokiem do medytacji bliźniaczych serc jest wykonanie ćwiczeń fizycznych. To oczyści cię i przygotuje do następnego poziomu. Rób to przez około pięć minut, aby z ciała wydalona była niewielka ilość szarawej materii. To wywoła subtelne energie i przygotuje cię do następnego kroku.

2. Błogosławieństwo Boże:

medytacja bliźniaczych sercNastępnym krokiem jest modlitwa i uwielbienie Boga w celu przywołania błogosławieństw. Każda religia ma różnych Bogów i masz prawo do należenia do błogosławieństw wiary. Powinieneś prosić o pomoc, ochronę, jedność i błogość. Dzięki temu krokowi będziesz gotowy do wykonania trzeciego kroku.

Łączenie języka z podniebieniem:

Teraz musisz połączyć język z podniebieniem. To zakończy połączenie między pierwszym i tylnym poziomem energii a aurą i rozpocznie krążenie energii podczas medytacji. Ten krok jest trzecim i jest uważany za niezbędny dla wszystkich, którzy praktykują Medytację Bliźniaczego Serca.

3. Błogosław Ziemię:

Następnie naciśnij palcami czakrę korony przez kilka sekund. Pomoże to w koncentracji. Musisz także pobłogosławić świat uczuciem miłości, dobroci i hojności w swoim sercu. Spróbuj poczuć wokół siebie boską energię i wypowiadaj słowa szczęścia, radości, pokoju i harmonii.

4. Medytacja:

Kiedy już to zrobisz, możesz zacząć medytację. Może się to zdarzyć dopiero po aktywacji korony. Musicie wyobrazić sobie złote światło, które waszymi rękoma schodzi w dół ku ziemi i wypełnia ją całą masą miłości i światła. Pobłogosław ziemię dobrymi słowami.

5. Śpiewaj Om:

Teraz jest czas, abyś śpiewał Om. Bądź świadomy spokoju w otaczającym cię świecie i delikatnie śpiewaj om. Możesz również użyć Amen, jeśli chcesz. Kontynuuj to przez około dziesięć minut, a następnie zrelaksuj się. Nie zapomnij spojrzeć na czubek głowy delikatnie i z miłością.

6. Uwolnij cały nadmiar energii:

Po zakończeniu medytacji musisz uwolnić cały nadmiar energii. Zrób to, podnosząc obie ręce do góry z dłońmi na zewnątrz. Uwolnij energię, błogosławiąc ziemię miłością, pokojem, radością i spokojem w swoim sercu. Rób to przez około kilka minut, aż twoje ciało się znormalizuje. Możesz także pobłogosławić członków swojej rodziny lub tych, których kochasz.

7. Podziękuj:

Na koniec musisz podziękować Istocie Najwyższej za jej duchowe przewodnictwo i boskie błogosławieństwa. To położy kres medytacji Bliźniaczego Serca.

8. Ćwiczenia fizyczne i masaż:

Ostatnią rzeczą, którą powinieneś zrobić w Medytacji Bliźniaczego Serca, jest masowanie różnych części ciała lub wykonywanie dobrych ćwiczeń fizycznych przez około pięć minut. To oczyści twoje ciało i doda ci energii duchowej. Po tym będziesz czuł się jasny, silny i uzdrowiony.