Piramida to trójwymiarowy wielościan, w którym wszystkie boki poza podstawą są trójkątne. Kształt piramidy jest znany nadprzyrodzonemu źródłu mocy lub energii. Ostatnio medytacja piramidowa stała się bardzo sławna, ponieważ pomaga nam pozostać w harmonii z otaczającymi ludźmi i środowiskiem. Wzbudza uczucie spokoju, dobrego samopoczucia i daje nam pozytywne nastawienie do odważnego stawiania czoła życiu i sytuacjom.

medytacja piramidy

Pojęcie medytacji piramidy:

Najlepsze rezultaty uzyskasz z tej medytacji, jeśli usiądziesz twarzą na północ. Jeśli usiądziesz twarzą na wschód, uzyskasz zdrowszy umysł i ciało. A dla bogactwa w najbliższej przyszłości musisz siedzieć w kierunku północno-wschodnim. Piramida jest geometrycznym wzmacniaczem, który pomaga uzyskać więcej mocy modlitwy. To czyni wielbiciela silniejszym w jego wierzeniach religijnych. Wielu medytujących za pomocą tej techniki medytacyjnej wyraziło, że ich rezultaty są bardzo owocne. Doświadczyli przywoływania pamięci, wizji z poprzednich wcieleń, komunikacji telepatycznej i wzrostu świadomości.

Trudno uwierzyć w koncepcję, że prosty kształt geometryczny może generować energię poprzez medytację. Ale prawda jest taka, że ​​to działa i to bez żadnych skutków ubocznych. Jest kilka ważnych punktów, których ludzie nie powinni lekceważyć, kiedy zaczynają praktykować medytację piramidową. Byliśmy bardzo błogosławieni, że otrzymaliśmy te wskazówki, które omawiamy poniżej.

a. Kiedy zaczynasz medytować pod piramidą, zawsze pamiętaj, że masz kształt, który jest 4 razy wyższy i większy od Ciebie.

b. Musisz wiedzieć, jakiego materiału użyć. Należy unikać plastiku, gipsu paryskiego i cegieł o niskiej jakości. Mogą one być odpowiedzialne za uszkodzenie układu nerwowego. Używaj naturalnych materiałów, takich jak drewno, święte skały i marmury, kryształy itp. Medytacja w Savasanie powinna być wykorzystywana przy kryształowych piramidach.

C. Skonsultuj się z terapeutą na temat kolorowych piramid. Jeśli nie wiesz, którego użyć, nie wybieraj losowo.

D. Zawsze noś luźne ubrania i ubrania w jasnych kolorach, takie jak białe lub matowe, jak szare.

mi. Medytuj w ustronnym miejscu, z dala od urządzeń elektronicznych i gadżetów. Możesz po prostu mieć odtwarzacz CD, który odtwarzałby dźwięki do medytacji lub mantry.

F. Dostępne są czapki Pyramid, których można używać podczas czytania, nauki, gotowania, odpoczynku itp..

g. Piramidy przenoszą kosmiczną energię do ludzkiego ciała, więc wszelkiego rodzaju metalowe lub skórzane materiały należy usunąć z otoczenia, ponieważ mogą mieć odwrotny efekt.

h. Umieść obrazy lub idole bóstwa, w które wierzysz. To sprawi, że poczujesz się bardziej pozytywnie i będziesz miał żywe poczucie duchowości podczas medytacji.

i. Utrzymuj pokój w czystości i porządku, nie tylko będziesz cieszyć się chwilą, ale także będziesz zadowolony w sercu.

J. Utrzymuj Piramidę i jej wnętrze w czystości.

k. Trzymaj buty i sandały z dala od pokoju medytacyjnego.

ja. Zaleca się, aby kobiety w ciąży i dzieci poniżej 3 lat trzymały z dala od medytacji piramidowej lub nie powinny przebywać tam dłużej niż 20 minut. Dzieje się tak, gdy pomieszczenia przenoszą energię kosmiczną, która może być dla nich szkodliwa.

m. Zawsze pamiętaj, aby siedzieć twarzą na wschód, północ lub północny wschód, jak wspomniano powyżej.

n. Usiądź na dywanie z maty w kolorze szafranu.

o. Zawsze módl się, abyś był wdzięczny swoim rodzicom, naturze, Bogu i kosmicznej energii Piramidy, zanim zaczniesz medytację.

Źródło obrazu: 1