Na każdą indyjską okazję mehendi jest uważane za najważniejszy element makijażu i urody każdej kobiety. Mehendi nie tylko zwiększy urodę kobiet, ale także zaznaczy poziom miłości do nowożeńców, a nawet samotnych kobiet.

Proste wzory Mehndi dla konkurencji

Piękne i najlepsze projekty Mehndi do konkursu w 2020 roku:

Oto popularne i najnowsze projekty mehndi do konkurencji, które można wykorzystać i pochwalić otaczających ludzi.

1. Mehendi w stylu pawia:

Mehendi w stylu pawia

Będąc kolorowym i najpiękniejszym ptakiem na ziemi, paw odcisnął swoje piętno również w dzisiejszych projektach mehandi. Bycie maskotką piękna, miłości i zwinności; Mehndi paw ma uproszczony charakter i jest najkorzystniejszy wśród kobiet. Można go wykorzystać jako element projektu w konkursie mehendi.

2. Współczesny projekt Dandia Mehndi:

Współczesny projekt Dandia Mehndi

Kolejny piękny, kochający, ale skomplikowany i rojny projekt przeznaczony dla ślubnego mehndi. W tym projekcie panna młoda i pan młody grają dandia, które również odwzorowują całą scenę radości, miłości i szczęścia na tak małej przestrzeni.

3. Konstrukcja koła Mehandi:

Projekt koła Mehndi

Teraz dni, w imię trendu i mody, najnowsze projekty mehndi przynoszą wyobraźnię i urok minionych piękności. Wśród nich wszystkich ten projekt czakry jest jednym. To najlepszy wybór w wielu zawodach mehandi.

4. Kwiatowy projekt Mehndi:

Para kwiatów Mehndi Design

Ta para kwiecistych wzorów to najnowszy projekt mehndi na konkurencję, który jest nie tylko mniej przestronny, ale także zapewnia czysty i elegancki wygląd, który jest uważany za korzystny przez wiele młodych dziewcząt

5. Symetryczny projekt liścia mango Mehndi:

Symetryczny wzór liścia mango Mehndi

Projekt mehandi z liści mango nie jest tak inwazyjny, ale bardzo atrakcyjny i łatwy, co jest przeznaczone dla konkurencji mehendi. Ten projekt ma symetryczny wzór liścia mango na obu rękach, z detalami w środku projektu. Centralna atrakcja wzoru mango nie rozprasza całego wyglądu mehendi.

6. Nowoczesny marokański projekt płytek Mehndi:

Nowoczesne marokańskie płytki Mehndi Design

Oszałamiający i najnowszy projekt mehandi, inspirowany modnymi marokańskimi motywami, ten projekt mehendi wyróżnia się wyjątkowym designem, nadając mu wypełniony wygląd, a jednocześnie jest prosty i nowoczesny. W każdym projekcie konkursowym mehandi jest to faworyzowane przez wielu.

7. Współczesny arabski styl Mehndi:

Współczesny arabski styl Mehndi

Dla tych, którzy preferują prosty, płynny wygląd tradycyjnego arabskiego wzornictwa, ten projekt mehendi może być uważany za zwycięski element dla konkurentów. To prosty i zachwycający kwiatowy wzór preferowany przez wiele kobiet w Indiach.

8. Arabski projekt Mehendi w paski:

Arabski projekt Mehendi w paski

Najłatwiejszym i najprostszym projektem henny, który można wybrać w konkursie mehndi, jest arabski projekt w paski. Ten projekt zawiera arabski wzór w paski, który jest elegancko umieszczony na jednej ręce.

9. Projekt Ganesha Mehandiego:

Ganesh Mehndi projekt

Najbardziej czczony bóg, ganesh ji, jest ułożony w stylu mehndi, który daje oszałamiający wygląd. To najpiękniejszy i najbłogosławiony projekt dla panny młodej do noszenia w jej wielkim dniu.

10. Styl radżastański Dulha-Dulhan Mehndi Projekt:

Styl radżastański Dulha-Dulhan Mehndi Design

Elegancki i królewski akcent tego radżastanu mehendi przedstawia jego podstawowy motyw dulha dulhan z obu stron, ukazując miłość i piękno relacji między nimi.

W duchu, aby nie tylko wygrać konkurs, ale także mieć imię, które należy zapamiętać w projektach konkursowych Mehndi, a te projekty mehandi są doskonałym wyborem do wyboru. Te ślady były tak skomplikowane, że jurorzy będą pod wrażeniem i będą mieli trudności z wyłonieniem zwycięzców.