Mehndi to forma sztuki, która rozmaitością gloryfikuje wygląd kobiety. Mehndi lub henna jest stosowana od dziesięcioleci i jest specjalnie stosowana na wszystkie festiwale, wesele lub pomyślną okazję, aby odzwierciedlić szczęście.

Mehandi jest uważane za święte i czyste i jest bardzo popularne w północnych Indiach, Radżastanie itp. Z powodu sąsiedniego obszaru i wpływu tego, Ahmedabad ma inspirację i pochodzi stąd wielu wspaniałych i wspaniałych artystów mehendi. Stosują bajeczne i niesamowite mehndi na każdą okazję i dodają więcej koloru kobiecym dłoniom.

Wiodący artyści Mehndi w Ahmedabadzie

Popularni artyści Mehndi w Ahmadabad z cenami:

Rzućmy okiem na 10 najlepszych projektantów Mehndi w Ahmedabadzie.

1. Zakiya Professional Bridal Mehndi Artist:

Zakiya Professional Bridal Mehndi Artist

Zakiya i zespół zastosują doskonałe projekty mehendi na każdą okazję, taką jak ślub lub jakakolwiek funkcja. Został nagrodzony jako najlepszy „Professional Mehndi Artist” przez Ahmedabad Mirror, Times of India za swój zdumiewający projekt. Jego opłata zaczyna się od 3500 rupii/- za różne rodzaje projektów mehandi.

 • Strona internetowa: @ZakiyaMenhdiArt śledzi go na facebooku.
 • Szczegóły kontaktu: +(91)-8866056584.
 • Adres: Moti Makeriwad Colony, Ulga Droga Ahmedabad-380001.

2. Artyści Chetan Panchal Mehndi w Ahmedabadzie:

Artysta Chetan Panchal w Ahmedabadzie

Chetan Panchal ma doświadczenie w projektowaniu figuratywnym dla nowożeńców, a jego projekty są po prostu niesamowite. Używa wysokiej jakości proszku i oleju z potrójnym filtrem mehendi, a jego pakiet zaczyna się od 6000 Rs/-. Jest gotów podróżować do innych części Gudżaratu, Maharasztry, a nawet Radżastanu, aby zastosować mehandi.

 • Strona internetowa: @ChetanPanchalMehndiArtist śledzi go na facebooku.
 • Szczegóły kontaktu: +(91)-9825269374.

3. Artysta Famina Mehndi w Ahmedabadzie:

Artysta Famina Mehndi w Ahmedabadzie

Famina i jej zespół wykonają piękne i skomplikowane projekty mehendi dla wszelkiego rodzaju funkcji, takich jak ślub, ocieplenie domu itp. Są ekspertami w projektach, takich jak mehandi dla nowożeńców, arabski, kolorowy i zardosi mehendi i wiele innych. Przyjmują gotówkę za swoje usługi, a zaczyna się od 2500 rupii wzwyż.

 • ID e-mail: [email protected]
 • Szczegóły kontaktu: +(91)-9737300668, 9924754379.
 • Adres: Shahpur, Ahmadabad.

4. Stworzenie Karishmas w Ahmadabadzie:

Stworzenie Karishmas w Ahmedabadzie

Karishma jest profesjonalną artystką mehndi w Ahmedabadzie, ona i jej zespół specjalizują się w figuratywnym mehandi, indo westernowym mehendi, tradycyjnych projektach mehendi, projektach tatuażu, a także w mehandi dla nowożeńców. Kosztują 250 rupii za rozdanie, a ich zasięg patrzenia na każdą okazję wynosi 8000 rupii/- dalej.

 • Strona internetowa: www.karishmascreations.in/
 • Szczegóły kontaktu: +(91)-9375183651.
 • Adres: Maruti 4 Flats, Pratapkunj Society, Vasna Ahmedabad-380001.

5. Artysta Dharshan Mehndi:

Artysta Dharshan Mehndi

Dharshan jest jednym z najlepszych i niesamowitych artystów mehendi, który ma nieograniczone pomysły i zastosuje mehandi w bardzo inny i atrakcyjny sposób. Stosuje wszystkie formy projektów mehandi i posiada doświadczenie, szczególnie w projektach ślubnych mehndi, a także jest świetnym artystą rangoli.

 • Strona internetowa: www.darshanart.com/
 • Szczegóły kontaktu: +(91)-9998726113.

6. Artysta Veer i Vinod Mehndi:

Artysta Veer i Vinod Mehndi

Zarówno Veer, jak i Vinod są przeszkoleni i są dobrze profesjonalnymi artystami mehndi z doświadczeniem wazonów w projektowaniu mehendi. Mają wiele innych usług, w tym salony piękności, salony piękności dla pań, artystki Zardosi Mehandi, artystki Bridal Mehendi, salony piękności dla kobiet, ajurwedyjskie salony piękności.

 • Strona internetowa: www.mehandi.com
 • Szczegóły kontaktu: +(91)-8980065047.
 • Adres: Parter, Iscon Circle, Sarkhej Gandinagar Highway Ahmedabad-380055.

7. Artysta Bridal Mehndi w Ahmedabadzie:

Artysta Bridal Mehndi w Ahmedabadzie

Artysta słynie z nakładania pięknego mehndi na ślub, a także na każdą inną okazję. Są dobrze znani w zachodnich, a także w tradycyjnych projektach mehndi. Stosują piękne motywy na dłoniach i stopach, a za swoje usługi przyjmują tylko gotówkę. Pozostałe szczegóły są następujące:

 • Szczegóły kontaktu: +(91)-9510128788.
 • Adres: Sklep nr 5, parter, Prince Prabhat Shopping, Jamalpur Ahmedabad-380001.

8. Soniya – Najlepsza projektantka Mehndi w Ahmadabadzie:

Soniya Mehndi Artysta w Ahmedabadzie

Soniya jest profesjonalną mehndi, a także projektantką tatuaży, posiada 18-letnie doświadczenie w projektowaniu mehendi i tatuażu. Woli stosować różne rodzaje kolorowych wzorów mehndi dla nowożeńców, robi też makijaż ślubny. Jej pakiet zaczyna się od 3500 rupii wzwyż.

 • Strona internetowa: www.flickr.com/

9. Bindu Shah Creative Mehndi w Ahmadabadzie:

Bindu Shah Creative Mehndi w Ahmedabadzie

Sztuka Bindu Shah mehandi jest bardzo wyjątkowa od innych, dokłada wszelkich starań, aby zachować stare tradycyjne wzory. Szkoli nawet wielu artystów mehendi i stosuje wszelkiego rodzaju projekty mehndi, takie jak ślubne, tradycyjne, cieniowane, jardoshi itp. Ma szerokiego zadowolonego klienta i podróżuje do innych krajów, aby uczęszczać do swoich klientów.

 • Strona internetowa: www.bindushah.com
 • Szczegóły kontaktu: +(91)-9824443821.
 • Adres: 11 B Stowarzyszenie Surya Nagar, Atmajyoti Ashram Road, Ellora Park, Vadodra-390023.

10. Sensimonial Touch Najlepszy artysta Mehndi w Ahmedabadzie:

Najlepszy artysta Mehndi w Ahmedabadzie

Oto jeden pełen pasji artysta, który jest zakochany w hennie i potrafi zastosować różne formy projektowania mehandi. Jego specjalizacja polega na tym, że stosuje wzornictwo oparte na motywach mehndi i zdobył nagrodę ukończenia International Henna Art. Zorganizował regionalne warsztaty mądrej henny, gdzie się uczy, a także uczy różnych sztuk henny.

Wszyscy wyżej wymienieni profesjonalni artyści mehndi w Ahmedabadzie są najlepsi na rynku z najnowszymi i unikalnymi pomysłami, wystarczy powiedzieć im, jakiego rodzaju projektów mehandi szukają kobiety. Dadzą wyjątkowe wzory mehendi na dłonie i nogi, które po prostu zahipnotyzują każdego. Nie czekaj już na kolejne okazje; zdobądź modne i tradycyjne projekty mehandi wykonane przez tych profesjonalnych artystów mehndi.