Mehendi jest formą sztuki i jest najczęściej nakładany na dłonie i stopy przez kobiety podczas tradycyjnych okazji, informując o pozytywności poprzez żywy, głęboki pomarańczowy kolor. Chociaż Mehendi jest najbardziej skłonny do kobiet, w zmieniających się czasach trend mehndi dla mężczyzn, zwłaszcza mehndi dla stajennych, nabrał tempa. Panny młode nakładają Mehendi na całą dłoń, co jest uważane za część makijażu ślubnego. Mężczyźni zaczęli robić to samo, nazywając to jako pana młodego mehndi; nakładają go nie tylko na dłonie, ale także na klatkę piersiową i ramiona, co oznacza wartość najważniejszego dnia w ich życiu.

Mehndi wzory dla mężczyzn2

Globalne wzory Mehndi dla mężczyzn lub pana młodego:

Wraz z rosnącymi trendami w modzie, a Mehandi jest jednym z nich, mężczyźni mają do wyboru szeroką gamę wzorów mehndi, w ramach mehndi dla pana młodego.

Wzory Mehendi w stylu indyjskim:

Wzory Mehendi w stylu indyjskim

Indyjski mehndi to łatwy i piękny sposób zamknięty w mandalach. Począwszy od kropki na środku dłoni, aż do krawędzi dłoni lub w kierunku nadgarstka, bardzo modne są mandale – rodzaj niesamowitego wzoru rangoli!

Pakistańskie wzory Mehendi:

Pakistańskie wzory Mehendi

Pakistańskie projekty mehndi są najbardziej znane ze swojego pochodzenia etnicznego, detali i ekskluzywnych wzorów. Chociaż ten proces aplikacji mehndi jest czasochłonny, jest najbardziej poszukiwany, szczególnie w pakiecie do makijażu dla nowożeńców lub pana młodego. Pakistańskie projekty są złożonymi projektami, ale są naprawdę eleganckie, jeśli chodzi o ręce przystojnego pana młodego!

Arabskie wzory Mehndi:

Arabskie wzory Mehndi

Arabskie wzory mehndi są łatwe, ekskluzywne i eleganckie! Chociaż te projekty obracają się wokół przedstawiania piękna kwiatów, winorośli i liści, są stylowe i modne! Począwszy od jednego pociągnięcia nadgarstka przesuwającego się w górę do palca wskazującego lub środkowego, arabskie wzory mehndi są po prostu niesamowite dla panów młodych, którzy lubią proste, ale stylowe mehndi na rękach na swój wielki dzień.

Egipskie / afrykańskie wzory Mehendi:

Afrykańskie wzory Mehendi

Egipskie projekty mehndi mają przebłysk mitologii i Afryki, które składają się z geometrycznych kształtów, linii i kropek. Są stylowe zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

Projekty w kwiecistym stylu dobrze prezentują się na ramionach lub ramionach, a nie na dłoni. Mehendi dla mężczyzn można nakładać na nadgarstki, klatkę piersiową, ramiona, szyję i ramiona; te części to te, które przyciągają, a sztuka na nich uatrakcyjnia je.

Specjalny Pan Młody Mehendi na rękach:

Pan młody Mehendi na rękach

Tatuaże są najczęściej trwałe i bardzo trudno je usunąć ze skóry. Kiedy został narysowany bardzo duży w którejkolwiek z widocznych części, to smutne, że nie można było wypróbować więcej projektów. Zamiast tatuaży można użyć mehndi, Mehendi znika za kilka dni i za każdym razem można zastosować nowy projekt.

ręcznie wzory mehndi dla mężczyzn

Ręce są również dobrym miejscem dla mężczyzn do stosowania mehndi. Mehendi na ramionach wygląda imponująco. Podobnie jak tatuaże, Mehandi można również wykonać za pomocą odręcznych projektów. Wzory Mehendi są w większości kwiatowe i mają dziewczęcy wygląd, ale to nie znaczy, że nie można zastosować innych form wzorów. Poproś eksperta, aby włożył buty i narysował taki, który będzie Ci odpowiadał, lub po prostu powiedz mu, co chciałbyś jako wzór na ramionach.

Okrągłe wzory Mehndi dla mężczyzn

Projekty dla dłoni mogą być proste i łatwe lub bardziej szczegółowe, zależnie od indywidualnych potrzeb. Proste mandale na środku i kilka geometrycznych wzorów na palcach świetnie sprawdzą się u każdego pana młodego. Możesz też wypróbować nieco bardziej fantazyjne rzeczy, aby wyglądały naprawdę pięknie.

Dla każdego męskiego miłośnika Mehendi:

Mężczyzna Mehendi Kochanek

Jeśli jesteś przyjacielem lub bratem pana młodego i nie chcesz iść na tradycyjne mehndi na dłoniach, ale chcesz wziąć udział w ceremonii mehendi, oto kilka stylowych opcji dla Ciebie.

Wraz z tatuażami trendem stało się mehndi dla mężczyzn. Co więcej, ludzie, którzy wahają się przed tatuażami, ponieważ w większości są nieodwracalne, a fakt, że ograniczają ich od pewnych rzeczy, takich jak bycie dawcą krwi lub po prostu ograniczenie ze względu na ich religię, teraz nie mogą się doczekać tego trendu, aby spełnić ich pragnienie tatuażu, które jest całkowicie naturalny, bez żadnych skutków ubocznych lub podrażnień skóry i będzie trwał dłużej niż tymczasowe naklejki z tatuażami. Obecnie na rynku dostępne są różne rodzaje henny lub mehndi z różnymi olejkami eterycznymi, takimi jak lawenda, olejek z drzewa herbacianego, kajeput, eukaliptus i olejek goździkowy..

Na szyi:

Na szyi wzory mehndi dla mężczyzn

Mehendi na szyi to jedna z fascynujących rzeczy, gdy jest wykonywana na mężczyznach. Ludzie szybciej zauważają tatuaż lub mehndi na szyi. To sprawia, że ​​wyglądasz modnie i macho. Nie zawsze musi to być coś tradycyjnego, możesz śmiało potraktować ten tatuaż jako nowszy rodzaj tatuażu i zrobić rzeczy, które zawsze miałeś tuszem. W ten sposób możesz zobaczyć, jak dobrze Ci odpowiada, a następnie zadzwonić, jeśli naprawdę potrzebujesz trwałego tatuażu na projekcie.

Na szyi możesz mieć proste, ale urocze mandale lub indyjskie wzory kwiatowe. Możesz również mieć projekt freestyle, który ma różne projekty artystyczne. Znak słońca lub księżyca na karku lub za płatkiem ucha będzie fajny.

Na skrzyni:

Na piersi wzory mehndi dla mężczyzn

Na klatce piersiowej możesz narysować większy wzór, który wyraża twoje wewnętrzne myśli, ból, ścieżkę sukcesu za pomocą jednego ogromnego projektu. Może to być projekt, który Cię definiuje lub coś bliższego. Najczęściej mogą być niewidoczne. Ale nadal możesz afiszować się trochę wokół klatki piersiowej i zostawić kilka otwartych przycisków, aby Twoi przyjaciele mogli to zobaczyć. To na pewno jedna gorąca rzecz!

Z tyłu:

Na plecach wzory mehndi dla mężczyzn

Podobnie jak klatka piersiowa, również tył odzwierciedla Twoją pasję, miłość i nienawiść. Egipskie mistyczne wzory będą bardziej odpowiednie do zaprojektowania klatki piersiowej i pleców. Możesz tutaj zrobić naprawdę duże projekty mehndi i to jest jeden z powodów, dla których ludzie uwielbiają nawet tuszować z tyłu szyi. W ten sposób masz wystarczająco dużo miejsca, aby wypróbować wybrany przez siebie projekt i uwolnić w sobie kreatywność.

Na barkach:

Mehndi wzory na ramionach dla mężczyzn

Mężczyźni są obdarzeni szerszym ramieniem. Dlaczego więc nie możemy go użyć do grafiki? Wzory, które zaczynają się od za płatka ucha do ramienia, a następnie ramię i biceps nadadzą Ci męski wygląd. Arabskie wzory mogą być używane na ramionach i będą wyglądać elegancko. Sprawdź nasz zalecany projekt Mehndi na ramię. Szerokie ramiona to z pewnością błogosławieństwo!

Dla mężczyzn, z szerokimi ramionami, okrągły fason z wieloma detalami będzie świetnie pasował do koszul bez rękawów. Jeśli planujesz wakacje w mieście na plaży, sprawi to, że będziesz wyglądać modnie i stylowo.

Oto kilka wskazówek dotyczących szybkiego wyboru:

  • Przygotuj skórę przed nałożeniem henny, czyszcząc ciepłą wodą.
  • Nałóż olejek eukaliptusowy lub olejek miętowy na miejsce, w którym zamierzasz nałożyć hennę. Pomaga to otworzyć pory.
  • Upewnij się, że pomieszczenie jest przewiewne, ponieważ pot może zepsuć projekty.
  • Zawsze miej przy sobie chusteczkę lub ścierkę, aby móc wytrzeć popełniony błąd, ale pamiętaj, że powinno to nastąpić w ciągu minuty.
  • Po zakończeniu projektu nałóż mieszankę soku z cytryny i cukru za pomocą wacików. Upewnij się, że henna wyschła przed nałożeniem mieszanki. Powtórz proces ponownie.
  • Odczekaj co najmniej godzinę przed wyjęciem. Henna musi całkowicie wyschnąć.
  • Aby uzyskać dokładny tatuaż, użyj czarnej henny.
  • Lewo jest bardziej preferowane do stosowania mehndi, to znaczy, że osoba sama może go dla niego zastosować.

Końcowe przemyślenia:

Dzisiejsza młodzież może spróbować czegoś innego. W rzeczywistości ten mehndi jest nowy, stylowy i modny, ale ma długą historię. Są niedrogie, nie mają skutków ubocznych ani obaw medycznych. Ten pan młody Mehandi z pewnością będzie wirusowym trendem w Internecie. Wielu młodych już rozpoczęło tę nową kulturę na swoich weselach.