Mehendi jest ważną częścią kultury indyjskiej. Te tymczasowe tatuaże mehndi są stosowane przez kobiety na wszystkie okazje. Indyjskie wesela to hałaśliwe, kolorowe rodzinne spotkania, na których nie mogło zabraknąć pewnych rzeczy – ceremonii religijnych, uczty dla gości i oczywiście pięknych mehandi zdobiących dłonie i stopy panny młodej i jej przyjaciółek. Najsłynniejszym wzorem indyjskiego mehandi jest duża kropka lub figura na środku dłoni, z całkowicie kolorowymi końcówkami palców. Mehandi to starożytne indyjskie zdobienie ciała, które zostało na nowo wymyślone jako nowoczesny dodatek modowy.

2020 Ultimate Marwari Mehndi wzory na ręce i nogi:

Oto nasze 15 najnowszych obrazów projektowych Marwari Mehndi z czystym wyjaśnieniem. Wybierz swój ulubiony z poniższej listy.

1. Prosty projekt Marwari Mehandi:

Marwari Mehndi wzory

Prosty projekt mehndi marwari jest prosty, ale wygląda elegancko. Nie są zbyt ciężkie ani przeładowane ozdobnymi wzorami. Są to wykwintne wzory kwiatowe i paisleys z kilkoma liniami! Konstrukcja nie zakrywa całej dłoni i pozwala na pozostawienie miejsca na dłoni.

2. Artystyczne wzory Marwari Mehendi:

Artystyczne wzory Marwari Mehendi

Te wzory mehandi Marwari mają kombinację wzorów kwiatowych, paisleys i spiralnych. Nie zawierają tylu kwiatów ani innych kształtów. Ten projekt jest trochę nowoczesny i ma na celu stworzenie bardzo atrakcyjnego efektu wizualnego, luki między projektami mają na celu podkreślenie piękna wzoru.

3. Wspaniały projekt Mehndi Marwari:

Wspaniały projekt Mehndi Marwari

Kolejny wspaniały i najnowszy projekt mehendi ma wzór kwiatowy i liściowy, ma również owalny blokowy wzór. Grube kontury, z cienkimi liniami dla detali, sprawiają, że obraz jest bardziej wyrazisty i przyciąga wzrok oraz jest nowoczesnym projektem, który sprytnie wykorzystuje luki, aby stworzyć zdumiewające dzieło sztuki.

4. Zwykłe eleganckie wzory Marwari Mehandi:

Zwykłe eleganckie wzory Marwari Mehandi

Prosty kwiat pośrodku dłoni z bardziej skomplikowanym wzorem na przedramieniu oraz kwiatową i kropkowaną grafiką na wszystkich palcach sprawił, że wyglądał podobnie. Te abstrakcyjne kształty kwiatów wyglądają uroczo na czyichkolwiek rękach i są łatwe do wykonania tego prostego projektu, który mimo wszystko wygląda znakomicie.

5. Piękne wzory Marwari Mehendi:

Piękne wzory Marwari Mehendi

Jest to jeden z unikalnych i eleganckich projektów mehendi, chociaż zdecydowanie nie jest to najtrudniejszy ani czasochłonny projekt na tej liście, wymaga bardzo stabilnej ręki i bardzo bystrego oka, każda krzywizna i zakręt muszą być replikowane na drugiej ręcznie, aby stworzyć projekt, który jest jeszcze łatwiejszy dzięki kwiatowym i spiralnym wzorom.

6. Wybitne wzory Marwari Mehandi:

Wybitne wzory Marwari Mehandi

Tego typu najnowsze wzory mehendi Marwari charakteryzują się grubymi i wyraźnymi liniami. Chociaż wzór ma wiele skomplikowanych szczegółów, nie ma cieniowania, a wszystkie linie mają tę samą grubość i konsystencję. Opuszki palców nadają ładny wzór z kropkowanym wzorem, co nadaje całości modny wygląd.

7. Bridal Marwari Mehndi wzory na ręce:

Bridal Marwari Mehndi wzory na ręce

Te ciężkie wzory mehendi są najczęściej noszone przez pannę młodą i ich bliskich krewnych. Te nowe projekty Marwari mehandi są niezwykle skomplikowane i wyszukane. Przedstawiają typowe figury młodej pary z wieloma innymi wizerunkami akcesoriów zawartych na weselach, a ten wzór obejmuje każdy centymetr skóry i nadaje bogaty wygląd.

8. Marwari Mehndi wzory na nogi:

Marwari Mehndi wzory na nogi

Ten wzór mehendi na nogi to element zatrzymujący i gapiący się. Piękno nóg jest dobrze zdefiniowane w cudownym projekcie mehendi, który jest tak dobrze przemyślany. Wzory mehndi stóp są wyszukane i mają skomplikowane detale, a wzory zaprojektowane jak obrączki z odpowiednim kolorem lakieru do paznokci tylko podkreślają projekt mehendi.

9. Brokat Marwari Mehndi Design z kamieniami:

Marwari Mehndi Design z kamieniami

Ta konstrukcja mehandi jest po prostu wyjątkowa i elegancka, ma połączenie różu z mehandi ma okrągły wzór w kształcie kwiatu i rombu. Różowy brokat służy do podkreślenia projektu, opuszki palców nadały prosty wzór w kropki. Kombinację kolorów brokatu można zmienić w zależności od pasujących strojów.

10. Motyw pawia Marwadi Design Mehndi:

Paw motyw Marwadi Design Mehndi

Paw jest jednym z bardzo popularnych motywów zauważonych w wielu projektach ślubnych henny mehndi. Skomplikowane wzory pawi wymagały wprawnych rąk i nie są przeznaczone dla początkujących, ale przy odrobinie wprawy można założyć piękne wzory pawich mehandi. Dwa pawie z wielkimi wzorami, które można zobaczyć na ścianach królewskich pałaców Radżastanu.

11. Marwari Mehndi projektuje pełne ręce:

Marwari Mehndi wzory pełne ręce

Ten współczesny wzór obejmuje całe przedramię, a misternie uformowany wzór sprawia, że ​​dłoń wygląda wspaniale; ale wśród nich pół serca z jednej strony, az drugiej strony, gdy jest trzymane razem, widać pełne serce w kształcie serca i to jest główna atrakcja tego projektu marwari.

12. Motyw kwiatowy Marwari Mehndi Design:

Motyw kwiatowy Marwari Mehndi Design

Kwiatowy wzór w Mehandi wygląda bardzo wdzięcznie na dłoni, a grube obramowania są podane na kwiatach. Ten projekt jest bardzo prosty dla panny młodej, ale wygląda na zawiły. Prawdziwe piękno designu tkwi w jego prostocie, w Marwadi panie stawiają Mehendi niemal na każdym festiwalu. Więc może to być dobry wybór Mehandi na festiwale.

13. Motyw Kalash Marwari Mehndi Projekt:

Kalash Theme Marwari Mehndi Design

W tym Marwari Mehndi Design kalash jest wykonany na rękach panny młodej; to wyjątkowy i rzadki projekt. Piękny kałasz jest narysowany ręcznie z innymi wzorami na boku. Kalash jest uważany za rzecz pomyślną w kulturze indyjskiej. Więc błogo jest narysować Kalasha na ręce panny młodej.

14. Ozdobny projekt Marwari Mehndi:

Ozdobne Marwari Mehndi Design

Jest to najnowszy projekt Marwari Mehndi, który jest wyrzeźbiony ciężkim wzorem za pomocą złotego brokatu i lustra. Kontury projektu zostały podkreślone złotym brokatem, a pośrodku projektu umieszczono duże lustro, aby wyglądało bardziej wystawnie i wzbudza ciekawość u wszystkich, aby głęboko zauważyć projekt Mehandi.

15. Motyw Radha Krishna Marwari Mehndi Projekt:

Radha Krishna Theme Marwari Mehndi Design

Ten wyjątkowy projekt mehendi obfituje w tradycyjne elementy. Ma motywy pawia, a także ma narysowany element Lord Radha Krishna. Rozpoczęcie nowego etapu życia z błogosławieństwem Radha Kryszna jest popularnym rytuałem w kulturze indyjskiej, po którym można wkroczyć w błogie życie małżeńskie, włączając rysunek Radha Kryszny do ślubnego mehndi.

Wniosek:

Projekty Marwari Mehndi narodziły się w Radżastanie, mieście w Indiach, w którym pełne znaczenie przywiązuje się do jego tradycji i kultur. Marwari mehndi projektuje książki są bardzo ciężkie i wypełniają całą rękę i nogi Panny Młodej. Panie z Radżastanu chcą znaleźć powód, aby umieścić Mehendi, Karva Chauth jest bardzo znany w Radżastanie. Mają specjalne Mehndi dla Karva Chauth i przygotowują się tego dnia jak panna młoda, projekty Marwari Mehndi są bardzo eleganckie i pokazują kulturę Radżastanu.