Spośród wielu stylów i odmian projektu Mehndi, jednym szczególnym stylem, który przyciąga uwagę wielu kobiet, są projekty Mehndi Khafifa. Arabskie słowo Khafif oznacza skomplikowany. Te projekty mehndi skupiają się bardziej na detalach i opracowaniu wykonanym wewnątrz motywów. Wzory są wykonane z precyzją, dzięki czemu ten styl projektowania mehndi jest idealnym wyborem dla projektów zaręczynowych lub ślubnych mehndi.

wzory khafifa mehndi

Aby osiągnąć doskonałość podczas tworzenia projektu Khafif mehndi, konieczne jest skorzystanie z pomocy profesjonalisty, ponieważ detalowanie wymaga doświadczenia. Ten styl mehndi można nakładać na przód i tył dłoni oraz stopy. Są kobiety, które wybierają ten styl projektowania tylko na palce. Rzućmy okiem na niektóre z najbardziej unikalnych i najnowszych wzorów mehndi Khafeef.

Piękne wzory Khafif Mehndi na wesela:

Sprawdźmy najnowsze wzory Khafif Mehndi, których możesz użyć, aby ozdobić dłonie i dodać więcej piękna do ogólnego stroju,

1. Wzorzyste wzory Khafif Mehandi:

Wzorzyste wzory Khafif Mehandi

Zainspirowany kwiatowymi wzorami, ten projekt khafif mehndi przenosi detale na zupełnie nowy poziom. Projekt jest bardzo skomplikowany, a dzięki wspaniałemu artyście Mehandi nigdy nie można się pomylić z tym super hitowym wzorem. Możesz również zastosować ten wzór z tyłu dłoni, aby uzyskać podobny wygląd ogólny.

 • Nadaje się do której funkcji: Ten projekt nadaje się na zaręczyny i wesela.
 • Para z: Połącz z ciężkimi, tradycyjnymi strojami.

2. Geometryczne wzory Khafifa Mehendi:

Geometryczne wzory Khafifa Mehendi

Ten idealnie symetryczny i pięknie misterny geometryczny wzór Khafif mehndi to po prostu czysta magia na rękach. Seria ostrych diamentowych kształtów w pełni rekompensuje projekt na dłoni. Następnie dołącza do nich seria doskonałych wzorów winorośli na palcach. Całość dopełnia skończona winorośl z kwiatkiem na nadgarstku. Wzór można odtworzyć zarówno na stopach, jak i z tyłu dłoni. Szczegóły projektu są bardzo atrakcyjne i piękne.

 • Nadaje się do której funkcji: Nadaje się na imprezy i festiwale.
 • Para z: Połącz ze strojami w stylu indo-zachodnim.

3. Okrągłe rozstawione wzory Khafif Mehandi:

Okrągłe rozstawione wzory Khafif Mehandi

Uderzającą cechą tego projektu Mehandi jest sposób wykorzystania przestrzeni z tyłu dłoni. Okrągły wzór z płatkami na końcu wygląda na pełny, ale jest bardzo rozstawiony i dlatego nie wygląda na bardzo ciężki ani szczegółowy. Wzór jest dodatkowo uzupełniony na palcach płatkami kwiatów. Możesz również stworzyć inny styl kwiatu lub mandali jako centralny element. Projekt jest minimalistyczny, ale bardzo piękny i dobrze umieszczony.

 • Nadaje się do której funkcji: Nadaje się na festiwale lub okazjonalne zastosowanie.
 • Para z: Połącz z dowolnym strojem, zachodnim lub tradycyjnym.

4. Gudżarati Khafeef Mehandi wzory:

Gudżarati Khafeef Mehandi wzory

Znane ze swojego unikalnego wzornictwa, te projekty khafif są inspirowane stanem Gujarat w Indiach. Są przepiękne i wykorzystują bardzo abstrakcyjne i współczesne wzory, co sprawia, że ​​te projekty wyglądają świeżo. Motywy są podkreślone wyraźnymi, cienkimi przestrzeniami pomiędzy nimi. Dzięki temu wzory wyróżniają się i pięknie prezentują na dłoniach. Wzór z podobnymi detalami można zastosować również z tyłu dłoni.

 • Nadaje się do której funkcji: Nadaje się na zaręczyny lub wesele.
 • Para z: Połącz z ciężkimi tradycyjnymi strojami lub indo-western.

5. Lustrzane wzory Khafeef Mehndi:

Lustrzane wzory Khafeef Mehndi

Jak sugeruje słowo, projekt Mehandi jest lustrzanym odbiciem w każdej ręce. Wzór i wzór są takie same na obu rękach, dzięki czemu każda z nich jest lustrzanym odbiciem drugiej. Misterne szczegóły są odpowiednio mierzone i wykonywane w celu uzyskania jednolitego wykończenia w projekcie. Symetria i wspaniałe wykorzystanie kontekstów i przestrzeni to klucz, który podkreśla ten projekt. Możesz zastosować podobny styl wzoru mehndi z tyłu dłoni.

 • Nadaje się do której funkcji: Nadaje się na festiwale lub uroczystości rodzinne.
 • Para z: Połącz ze strojami indo western lub tradycyjnymi.

6. Szczegóły projektów Khafifa:

Szczegółowe wzory Khafif

Dwie rzeczy przyciągają wzrok w tych szczegółowych projektach Mehandi. Ma to bardzo wysoki poziom szczegółowości w Mehandi, dzięki czemu wygląda pięknie na rękach. Projekt jest tak skomplikowany, jak to tylko możliwe i może być również idealnym wzorem mehndi dla nowożeńców. Inną rzeczą jest blask i połysk projektu, który jest bardzo wyraźny i wyraźny, ale z najdrobniejszymi szczegółami. Można dodać motywy, takie jak bęben, słoń, swastyka lub inne, aby ten projekt wyglądał bardziej pomyślnie.

 • Nadaje się do której funkcji: Nadaje się na wesela lub nowo zamężne kobiety.
 • Para z: Połącz z tradycyjnymi strojami, takimi jak sari i lehenga choli.

7. Nowoczesne, ale tradycyjne wzory Khafif Mehandi:

Tradycyjny Khafif Mehandi

Uroczą mieszanką tradycyjnego, a jednocześnie współczesnego jest ten skomplikowany projekt khafif mehandi. Symetria centralnego projektu, a także precyzja na palcach jak igła, sprawiają, że jest to całkowicie niesamowity, szczegółowy projekt khafif Mehandi. To projekt inspirowany mandalą. Możesz również zastosować ten wzór na stopach lub dłoni z dodatkowymi detalami.

 • Nadaje się do której funkcji: Nadaje się na festiwale i imprezy.
 • Para z: Połącz z zachodnimi lub tradycyjnymi ubraniami.

8. Wzory kafifa inspirowane pawiem:

Wzory khafifa inspirowane pawiem

Jednym z najbardziej skomplikowanych projektów jest centralny motyw uroczego pawia z delikatną robotą na całym ciele. Wzór może zakrywać całe dłonie lub może być rozstawiony, podkreślając w ten sposób motywy pawia. Ten projekt jest wspaniałym przykładem wykwintnego mehndi w modzie khafif. Zastosuj ten wzór z tyłu dłoni na wesele bliskiego przyjaciela rodziny lub krewnego.

 • Nadaje się do jakiej funkcji: Nadaje się do imprez i funkcji rodzinnych.
 • Para z: Połącz ze strojami indo-zachodnimi lub tradycyjnymi.

9. Marokańskie wzory Khafifa Mehandi:

Marokańskie wzory Khafif Mehandi

Wzory Khafif mehandi są dostępne w różnych wzorach, stylach, kształtach i wzorach. Reprezentujący marokańskie kafelki wzór jest bardzo szczegółowy z małymi kwiatkami i szeroko stosowanymi liniami. Konstrukcja jest dobrze rozłożona, a jedno spojrzenie na dłonie jest bardzo miłe dla oczu. Podobny styl projektowania można zastosować również na dłoniach i stopach.

 • Nadaje się do której funkcji: Nadaje się na przyjazne przyjęcia i uroczystości rodzinne.
 • Para z: Połącz ze strojami zachodnimi lub tradycyjnymi.

10. Kwiatowe wzory Khafif na nogi:

Khafif mehndi wzory na nogi

Te oszałamiające kwieciste wzory khafif na nogach są idealne dla panny młodej w jej wyjątkowym dniu. Ten fason ma piękne kwiaty biegnące na nogawce w asymetryczne wzory z detalami w gwiazdki. Całość uzupełniają małe kwiatowe pnącza odpowiednio rozłożone na całej stopie. Ten wzór na stopach można również nałożyć z tyłu dłoni.

 • Nadaje się do której funkcji: Ten projekt nadaje się na zaręczyny, wesele lub festiwale.
 • Para z: Połącz ze strojami indo-zachodnimi lub tradycyjnymi.

11. Wspaniałość projektu Back Hand Khafif:

Wspaniały projekt z tyłu dłoni Khafif

Perfekcyjne krzywe, małe motywy kwiatowe i dokładne wzornictwo na obu rękach to główne atrakcje tego mehandi z wzorem khafif. Detale na dłoniach, palcach i nadgarstku są po prostu zapierające dech w piersiach. Możesz odtworzyć ten projekt, używając kwiatów lub innych wzorów na podobnych krzywiznach, aby uzyskać inny wygląd.

 • Nadaje się do której funkcji: Nadaje się do zaręczyn i funkcji rodzinnych.
 • Para z: Połącz z tradycyjnymi lub indo-zachodnimi strojami i odrobiną masywnej biżuterii.

12. Palce tylko wzory Khafif:

Palce tylko wzory Khafif

Jak sama nazwa wskazuje, jest to misternie zaprojektowane tylko nad palcami zakrywającymi je w pełni. Motywy kwiatowe, faktury, wzory, linie, kropki itp. można wykorzystać do tkania tej magii na palcach. Można również sportować ten wygląd Mehandi na zachodnim stroju. Poplamione henną palce wyglądają pięknie. Możesz również zastosować ten skomplikowany wzór na przedniej stronie palców.

 • Nadaje się do jakiej funkcji: Nadaje się na imprezy lub festiwale.
 • Para z: Połącz z ładną bransoletką i strojami w stylu indo-zachodnim lub tradycyjnym.

13. Magiczne kwiatowe wzory Khafif:

Magiczne kwiatowe wzory Khafif

Ten kwiatowy wzór khafif mehndi jest minimalistyczny, ale osiąga ogólny wygląd z pełnymi detalami w kwiatach i innych kwiatowych wzorach. Kwiaty są rozłożone od nadgarstka do dłoni za pomocą łuków, aby połączyć je małym okrągłym motywem na opuszkach palców. Ten wzór mehndi można odtworzyć przy użyciu różnych stylów kwiatów, a także nałożyć z tyłu dłoni i stóp.

 • Nadaje się do której funkcji: Nadaje się na imprezę lub funkcję rodzinną.
 • Para z: Połącz ze swoim ulubionym salwar kameez lub kurta.

14. Wzory Khafifa na plecach:

Wzory Khafifa na plecach

Kwiat został użyty jako centralny element, który ma rozpościerające się pnącza, które dalej mają więcej małych kwiatów pod koniec z kropkami i liśćmi. Dobrze komponuje się z wyciętymi bluzkami i topami z głębokim dekoltem w kształcie litery U. Możesz również użyć bardziej szczegółowego stylu kwiatów do tego projektu lub stworzyć mniejszą wersję dla swoich ramion.

 • Nadaje się do jakiej funkcji: Nadaje się na imprezy zaręczynowe, imprezowe lub rodzinne.
 • Para z: Połącz z naszyjnikiem z chokerem i bluzką z głębokim dekoltem lub kameez.

15. Siatka i wzór w paski Khafif Design:

Siatkowy i prążkowany wzór Khafif Design

Dłoń ma określone detale z siatki z czterema kwiatowymi kropkami tworzącymi kwiaty na całej siatce. To tworzy górną część dłoni. Z boku na nadgarstku półokrągła opaska z wzorami. Na palcach znajduje się również siateczka i wzór opaski dopełniający projekt. Zrób ten wzór z tyłu dłoni, aby uzyskać bardziej intymne funkcje i wydarzenia.

 • Nadaje się do jakiej funkcji: Nadaje się na ceremonie zaręczynowe i festiwale.
 • Para z: Połącz ze strojami z pełnymi rękawami lub tradycyjnym strojem.

Dodatkowe wskazówki dotyczące projektu Khafif Mehndi:

 • Teraz, gdy mamy inspirację na temat projektów Mehndi Khafif, poznajmy kilka wskazówek i sztuczek, aby upewnić się, że Twój mehndi wygląda najlepiej,
 • Poszukaj w Internecie, aby znaleźć projekt, który najbardziej Ci odpowiada.
 • Nie wahaj się eksperymentować z projektami i dodawać własne elementy.
 • Jeśli nie jesteś zbyt dobry w obsłudze stożka Mehndi, skorzystaj z pomocy profesjonalisty, ponieważ zapewni to, że Twój projekt będzie wyglądał idealnie.
 • Użyj mikstury z limonki i cukru na wysuszonym mehndi, ponieważ pomoże to mehndi pozostać na twoich rękach przez dłuższy czas, co pośrednio pomoże w uzyskaniu ciemniejszej plamy.
 • Unikaj używania szyszek mehndi podawanych chemicznie, ponieważ może to powodować reakcję na twoją zdrową skórę.

Przegląd:

Istnieje wiele stylów i rodzajów wzorów mehndi dostępnych w Internecie, a także w wielu innych źródłach, ale albo projekty są zbyt ciężkie, albo zbyt proste na tę okazję. Wtedy na ratunek przychodzą projekty Khafif mehndi. Projekty są odpowiednie na festiwale, a także na uroczystości rodzinne, ponieważ są doskonale szczegółowe i można je nałożyć na dowolną preferowaną część ciała. Wszystko, co musisz zrobić, to skorzystać z cienkiego stożka końcówki i trochę praktyki, aby łatwo osiągnąć zawiłość żądanego projektu mehndi.