Mehandi to naturalny barwnik wytwarzany z liści krzewu henny. Jest to naturalny środek barwiący do rąk i nóg, a ta sztuka mehandi jest obecnie rozpowszechniana na całym świecie. Na zachodzie znany jest jako tymczasowy tatuaż i jest niezwykle popularny.

Branża tatuażu przeżywa nagły boom dzięki tym tymczasowym tatuażom zwanym mehandi. Zazwyczaj przywykliśmy do oglądania pełnych, dużych i bogatych projektów mehandi na weselach, festiwalach i innych okazjach. Ale istnieje inna liga w małych projektach mehandi, które są teraz bardzo popularne. To proste i eleganckie wzory mehndi, dzięki którym dłonie wyglądają pięknie. Nie zajmuje dużo czasu, nie wygląda na zagracone, ale ma wymaganą nutę koloru w dłoniach lub nogach.

Małe wzory Mehndi w 2020 roku

Modne i piękne małe wzory Mehendi 2021 ze zdjęciami:

Niech musimy spojrzeć na 15 najlepszych małych projektów mehendi na okazje.

1. Kwiaty ogrodzone Mały projekt Mehndi na ręce:

małe projekty mehandi

Jeśli ktoś jest całkiem nowy w aplikacji do projektowania mehandi, zwykle woli wypróbować początkowo małe projekty, jest to idealny projekt z kwiatami i płotami na czubku palca. Ten projekt będzie pasował każdemu; niezależnie od wieku. Te wzory nie są zagracone i można je wypróbować w domu, a na tylnej stronie dłoni będą wyglądać pięknie.

2. Wzory Mehndi dla małych dłoni:

Geometria w najlepszym wydaniu

Jest to jeden z łatwych projektów mehandi dla początkujących; większość z nich jest zawsze wygodna w stosowaniu geometrycznych kształtów i kropek podczas aplikacji wzorów. Ten wzór ma niezwykły wzór na palcach, który nadaje sednie geometryczne kształty, a dłoń pozostała pusta, aby ręka wyglądała bardziej prosto i niepowtarzalnie.

3. Mały, ale pełny:

Mały, ale pełny

Absolutnie można zakochać się w tym małym, prostym klasyku. Ten projekt arabskiej henny opiera się wyłącznie na tradycyjnym stylu. Wzory kwiatowe i paisleys oraz motywy użyte do mehndi są w zasadzie bardzo proste, a także nadają elegancki wygląd, a palce są pokryte małym kwiatowym wzorem mehndi.

4. Modne małe wzory Mehandi na ręce:

Modny, ale tradycyjny

Ten projekt różni się znacznie od innych projektów mehandi; dała z kwiatowymi i liściastymi wzorami, zaczynając od palca wskazującego i rozciągając się, aż nadgarstek i reszta palców dały kwiatek i kropki. Ten mały projekt mehndi będzie idealny dla osób, które wolą być modne i naprawdę mogą wypróbować ten projekt mehndi.

5. Małe wzory Mehendi na ręce:

Podstępny i etniczny

Te okrągłe małe wzory mehndi wyglądają na skomplikowane z okrągłymi symbolami kół, ale dają wspaniały wygląd dłoni. Ten mały wzór z okrągłym zawiłym motywem może być nakładany na dłoń lub z tyłu dłoni z wypełnionymi nasadkami na palce, co daje etniczną sztukę mehandi. Jest to absolutnie łatwe i odpowiednie na każdą okazję.

6. Małe wzory Mehendi na plecy:

Projekt włączenia łańcucha

Można być pewnym, że ukradniesz serca dzięki temu łańcuszkowi z motywem mehandi z tyłu dłoni z okrągłym kwiatowym wzorem pośrodku. Ten projekt będzie miły na ceremonię zaręczynową, centralny projekt, choć bardzo skomplikowany, nie wygląda na zagracony. Łańcuszek przechodzi przez palec serdeczny z pięknym kwiatkiem na czubku.

7. Spiralne małe wzory Mehndi dla stóp:

Spiralny projekt dla stóp

Jest to inspirujący arabski spiralny wzór mehndi, który łączy się z małymi kropkami i jest modnym wzorem dla stóp, opartym na wyborze; można go rozciągnąć powyżej kostki. Spiralny wzór wygląda minimalistycznie, ale nadaje stopom piękny akcent, który będzie idealny na każdą okazję.

8. Projekt Mehndi dla małych dłoni:

Dla tych małych rączek

Nawet dzieci i dziewczęta uwielbiają obnosić się z mehandi. Ten prosty wzór mehandi to połączenie dwóch kwiatów uzupełnionych kilkoma liśćmi i zakrzywioną łodygą. Kwiaty są dziełami Boga, które mają własne piękno, a także mają reprezentować radość i szczęście. To będzie pięknie wyglądać na małych rączkach.

9. Kwiaty dla stóp:

Kwiaty dla stóp

Jest to prosty, ale elegancki projekt mehndi dla stóp; kwiaty są zrównoważone liśćmi i łańcuszkami z koralików. Na pierwszym palcu umieszczono kwiatek przymocowany liniami, a pozostałe palce otrzymały prosty wzór liścia. Ten projekt mehandi będzie dobry dla osób, które lubią być proste i atrakcyjne.

10. Doskonała symetria:

Idealna symetria

Ten prosty wzór mehandi może być również używany jako tymczasowy tatuaż, ma bardzo skomplikowany wzór z okrągłą kwiatową sztuką, a kwiat został podkreślony krzywymi i owalnym wzorem. Kropki zostały umieszczone, aby nadać projektowi pełny wygląd. Tę sztukę można nawet wypróbować na ramieniu.

11. Tylko kciuk:

Tylko Kciuk

Ten projekt jest specjalnie dla osób, które chcą podkreślić tylko palec kciuka, ten mehandi jest całkowicie zaprojektowany z połączeniem paisley i kropek z mieszaniem kilku kwiatowym wzorem. Będzie to idealne rozwiązanie dla początkujących, którzy chcieliby nauczyć się mehandi, mogą zacząć od małych projektów zamiast wybierać większy raz.

12. Projekt kamieni i brokatu:

Projekt kamieni i brokatu

W dzisiejszych czasach używanie kamieni i brokatu w projektach mehandi stało się modne; ten kwiatowy i liściasty wzór z kamieniami nadaje nowy wygląd zwykłej hennie i jeszcze lepiej podkreśla małe wzory. Współczesne panny młode mogą po prostu wyglądać idealnie z pasującym strojem ślubnym i pasującym kamieniem wraz z kilkoma brokatami.

13. Piękne małe wzory Mehndi na nogi:

Upiększanie nóg

Jest to wyjątkowy projekt mehandi dla stóp, który po prostu ukradnie wszystkim serca. Stopki ozdobione są bogatymi wzorami. Rzadko stosuje się na nogach dwa różne wzory mehndi. Ten projekt może być tak prosty, jak to tylko możliwe, z samymi kwiatami, liśćmi, liniowymi wzorami, kropkami itp., dając mały motyw.

14. Małe wzory Mehndi na palce:

Palec serdeczny Mehandi

To jest przykład, w którym można obnosić się z małymi projektami mehandi; tylko ten projekt mehandi z jednym palcem wygląda najlepiej na palcu serdecznym. Panna młoda może wykorzystać ten wyjątkowy projekt podczas ceremonii zaręczynowej. Ten projekt został wykonany przy użyciu symbolu serca i nadano mu owalny kształt i podkreślony kilkoma kropkami.

15. Palec wskazujący i kciuk:

Tylko indeks i kciuk

Można po prostu przejść gaga nad tym wyjątkowym projektem małego i prostego mehandi. Ma misterny wzór szyby łączącej kciuk i palec wskazujący z tyłu dłoni. Ten projekt świetnie nadaje się na sangeet lub ceremonię zaręczynową, w której trzeba uczestniczyć z przyjaciółmi.

Wszystkie te projekty zostały wybrane z różnych opcji w projektach mehandi. Te małe wzory mehndi są idealne na każdą okazję i mogą być wypróbowane przez początkujących. Te małe wzory mają sprawić, że wszystkie kobiety będą wyglądać piękniej, niezależnie od okazji. Śmiało i wypróbuj te niesamowite małe projekty mehandi i obnoś się z nimi.